YUBA MEDİCAL, TEST KİTLERİNİ SATIŞA SUNDU

Kısa bir süre önce Muğla genelinde Novacheck Covid-19 antikor test kitlerinin bayiliğini alan Yuba Medical sahibi Yusuf Tar, müşterilerine verdiği testlerde olumlu sonuçlar aldığını belirtti.

PAYLAŞ

Yuba Medical sahibi Yusuf Tar;  "Yeni tip koronavirüs için geliştirilen Novacheck test Kiti Covid-19 IgM ve IgG Komple Antikor Testimiz öncelikle enfekte olan hastaların tespitinde kullanılır. Aynı zamanda enfekte olmuş ve bağışıklık kazanmış hastaların koronavirüse karşı kanlarında oluşan antikorların tespitinde kullanılan komple bir antikor test kitidir. Hiçbir belirti göstermeyen kişilerde de önlem amaçlı bu kit kullanılmaktadır. Hem daha önce hastalığı geçirip geçirmediğinizi hem de o an corona olup olmadığınızı kitle görebilirsiniz. 15 dakika içerisinde, kullanım kolaylığıyla testi yapan kişiye pozitif veya negatif sonuç sağlar. Test kitimiz pozitif vakalarda 98,93 başarı oranına, negatif vakalarda %99,99 doğruluk payına sahiptir" dedi.
Yuba Medical sahibi Yusuf Tar son olarak; ‘’Muğla bölgesinde Covid-19 kitimizi satışa sunduk’’ diyerek; ürünü verdiği firmalardan olumlu sonuçlar alarak memnuniyet kazandıklarını belirtti.
Önlem amaçlı bu ürünü kullanan Merkez Emlak sahibi Veli Papuşçu da ürünle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Veli Papuşçu; "Fethiye'ye böyle bir ürünün geldiğini duyduğunu, ürünü ve Yuba Medical firmasını araştırarak bu üründen satın alarak uyguladığını ve sonucunun negatif olduğunu gördüğünde mutlu olduğunu belirterek sosyal medya hesabında paylaştığını dile getirdi. Covid-19 şu an Türkiye'de yaygınlanmış durumda. Buradan halkımızdan da ricamız lütfen kurallara uyalım, tedbirlerimizi alalım" ifadelerini kullandı. 

 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN