Vali Tavlı, YİKOB'u Ziyaret Etti

Muğla Valisi Orhan Tavlı,Muğla Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığını (YİKOB) ziyaret ederek, çalışmalar hakkında brifing aldı.

PAYLAŞ

Vali Tavlı, YİKOB hizmet binası önünde YİKOB’dan sorumlu Vali Yardımcısı Fethi Özdemir ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı.

YİKOB’a bağlı birimleri ziyaret ederek personel ile tanışan Vali Tavlı, kurum personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra toplantı salonuna geçen Vali Tavlı,kamu yatırımları ve hizmetlerinin etkin yapılması, izlenmesi ve koordinasyonunu sağlamakla görevli kurumun çalışmaları hakkında YİKOB Başkanı Fethi Özdemir’den ve Şube Müdürlerinden brifing aldı.

Toplantıda, YİKOB'un teşkilat yapısı, personel ve kurum bünyesindeki müdürlüklerin durumu, kurumun mali yapısı, devam eden iş ve yatırımlar ile bunların kurumlara göre dağılımı hakkında da kapsamlı bilgilendirme yapıldı.

2020 yılı yatırım program ve projelerinin de incelendiği toplantıda, Vali Tavlı, yatırımların titizlikle ve zamanında gerçekleştirilmesi konusunda görevlilere talimatlar verdi.


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN