Vahşice Öldürülen Pınar Gültekin Soruşturmasında Sürpriz Tanık!

Muğla'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedenine ulaşılan ve Türkiye'nin günlerce konuştuğu Pınar Gültekin'in vahşice katledilmesine ilişkin yürütülen soruşturmada sürpriz bir tanık ortaya çıktı. Cinayete dair soruşturmada film ve klip yönetmen Bedran Güzel'in de ifadesine başvurulduğu belirtildi. Güzel'in ifadesinin 18 Temmuz'da alındığı öğrenildi.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Ferdi Yavuz'un haberine göre; Pınar Gültekin soruşturmasında, yönetmen Güzel’in ifadesi alındı. Pınar Gültekin’in, Cemal Metin Avcı tarafından öldürülmesine yönelik soruşturmada, film ve klip yönetmeni Bedran Güzel’in de tanık sıfatıyla ifadesinin alındığı öğrenildi.
“Cüce Barda Tanıştık”
Film ve klip yönetmeni Bedran Güzel, Pınar Gültekin ve Pınar’ı öldüren Cemal Metin Avcı ile yine Cemal Metin Avcı’nın sahibi olduğu ‘Cüce’ adlı barda tanıştıklarını söylediği öğrenildi.

“Pınar’ı 3 veya 4 Haftadır Tanıyorum”
Yönetmen Bedran Güzel,  tanık sıfatıyla alınan ifadesinde Pınar Gültekin’i 3-4 haftadır tanıdığını belirterek şunları kaydetti;

“Ben İstanbul’da yaşıyorum. Son bir buçuk aydır da Akyaka’ya gelip gidiyorum. Pınar’ı 3 veya 4 haftadır tanıyorum. Cüce Bar’da tanıştık. Cüce Bar’da arkadaşlarla oturuyorduk (Kaybolmadan önceki çarşamba akşamı). 23.50 civarı Pınar da yanımıza geldi. Birlikte oturduk. Sonra benim arabamla Akçapınar’a gittik. Orada tost yedik ve geri döndük. Pınar’ı otelinin önünde bıraktım. Evinin o civarda olduğunu biliyordum. Ben de kendi kaldığım otele gittim. Pınar sonrasında perşembe günü 10.27 sıralarında bana ‘Akyaka’nın yeni kayıtcısı, günaydınlar efendim!’ diye mesaj atmış.

“Mesajına Cevap Yazdım, Ama Ulaşmadı”
Ben de aynı gün 12.15’te ‘Günaydın’ diye cevap yazdım. Pınar’ı 17.45 sıralarında aradım ancak telefonuna ulaşamadım. Sonra Whatsapp’tan ‘Aradım, telefon kapalı’ diye mesaj attım. Ancak mesajım ona ulaşmadı. O saatten sonra da onunla konuşmadım ve görüşmedim. Bugün itibarıyla olan bitenden haberim oldu. Bildiklerim bu kadar.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN