TARAFTAR SORDU BASKETBOLCULAR CEVAPLADI

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor taraftarlarının sosyal medyadan gönderdiği soruları basketbolcular Barış Hersek ve Polat Kaya cevaplandırdı. Kulübün sosyal medyalarında yayınlanan video büyük ilgi gördü.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor taraftarlarının sosyal medyadan gönderdiği soruları basketbolcular Barış Hersek ve Polat Kaya cevaplandırdı. Kulübün sosyal medyalarında yayınlanan video büyük ilgi gördü. 

Galatasaray galibiyeti ile ilgili sorulan bir soru üzerine Barış Hersek, “Müthiş bir galibiyet oldu. Başka bir kelime bulamıyorum. Maç sürekli geldi gitti fakat ayakta kalan biz olduk” ifadelerini kullandı. “Sporcular için büyük şehirler mi Fethiye mi” sorusunda Polat Kaya, “Geçtiğimiz günlerde başantrenörümüz Alkım Ay, bir açıklamasında sporcular küçük şehirlerde daha başarılı oluyor demişti. İnsanlara aidat hissettirmek adına bu tarz şehir organizasyonları çok önemli” şeklinde cevaplandırdı. 

Bölümler halinde yayınlanacak programda, sosyal medyadan taraftarların göndereceği sorulara basketbolcular tarafından cevap verilecek. Sosyal medyada büyük beğeni gören videodan kesitler aktarıyoruz… 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN