Seydikemer'de Gaziler Günü nedeniyle yemek düzenlendi

Seydikemer'de 19 Eylül Gaziler Günü programı kapsamında gaziler ve aileleri için yemek etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz gaziler ve yakınlarıyla bire bir ilgilendiler.

PAYLAŞ
Seydikemer'de Gaziler Günü nedeniyle yemek düzenlendi
Seydikemer’de 19 Eylül Gaziler Günü programı kapsamında gaziler ve aileleri için yemek etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz gaziler ve yakınlarıyla bire bir ilgilendiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Seydikemer’de 19 Eylül Gaziler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Kutlama programı kapsamında  düzenlenen yemeğe; Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, Seydikemer İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Çetin, Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, kurum müdürleri, gaziler ve aileleri katıldı. 
Yemekte Başkan Otgöz, gaziler ve aileleriyle yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti. Etkinlik sonrası açıklama yapan Başkan Otgöz; “Tarih boyunca olduğu gibi bugün de aziz vatanımızda birlik, beraberlik, huzur ve barış içerisinde yaşayabiliyorsak bunu canlarını ortaya koyan şehit ve Gazilerimize borçluyuz. Bizler daima onların yanında, onlarla el ele birlik ve beraberlik içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.  
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN