Seydikemer Belediyesi'nden Kadınlar Gününe özel video

Seydikemer Belediyesi'nde farklı birimlerde çalışan kadın personeller, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü hazırlanan özel bir video ile kutladı. 

PAYLAŞ

Seydikemer Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir video hazırladı. Sosyal medyada #8MartDünyaKadınlarGünü hashtagiyle paylaşılan videoda kadına yönelik şiddetin ve kadın cinayetlerinin son bulması temennisinde bulunuldu.
Hayatın her alanında dokundukları her şeyi güzelleştiren, hem anne, hem kardeş, hem başarılı bir iş kadını olan kadınlar Seydikemer’de de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor. Seydikemer Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırlanan videoda belediyede çeşitli birimlerde çalışan kadın personeller, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
Seydikemer Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından, “Kadına şiddetin, kadın cinayetlerinin sona erdiği, sevgi dolu bir dünya dileğiyle; başta belediyemizin çalışan, üreten, başarılı kadınları olmak üzere tüm kadınların #8MartDünyaKadınlarGünü kutu olsun.”  mesajıyla paylaşılan video beğeni topladı. 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN