'MİLAS ÇOCUK' DERGİSİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR

Milas Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çocuklara özel dergi hazırlandı. 'Milas Çocuk' isimli dergi ilçede bulunan öğrencilere dağıtılıyor. Derginin sayfalarında haberler, Milas Belediyesi'nin çocuklar için yaptığı hizmetler, bulmacalar, çizgi-roman, öykü, el becerileri geliştirme ve ilginç bilgiler yer alıyor.

PAYLAŞ

Yayın hayatına kaldığı yerden devam eden ‘Milas Çocuk’ dergisinin Milas Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından dağıtımı gerçekleştiriliyor. 
‘Milas Çocuk’  dergisi ilk olarak ilçemizde bulunan rehabilitasyon merkezlerindeki özel öğrencilere ve okulların ilk ve orta okul öğrencilerine dağıtılmaya başlandı. Dergiyi alan öğrenciler büyük sevinç yaşarken Milas Belediyesi’ne bu hizmetinden dolayı teşekkür ettiler. 
Dağıtımı devam edecek olan dergiye ulaşmak isteyen öğrenciler, Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden dergiyi temin edebilecek.
Derginin tekrar çocuklarla buluşmasından dolayı sevinçli olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Bu dergiyi öncelikle okumayı sevmeniz, dünyayı, ülkemizi ve ilçemiz Milas’ı daha iyi tanımanız, kendi kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmanız için özenle hazırladık” dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN