Mehmet Demir Sevgisi Sokağa Taştı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı olağan kongresine sayılı günler kala başkanlık yarışında heyecan doruğa tırmanıyor. CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir parti teşkilatında adaylığını yoğun bir katılım ile açıkladı. Partililer ve Mehmet Demir'i destekleyen vatandaşlar tarafından ilçe örgütü doldu, taştı. Yoğun kalabalıktan parti binasına giremeyenler, cadde üzerinde beklediler. 

PAYLAŞ

Yoğun bir coşku ve sevgi seli içerisinde parti merkezine gelen CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir; gelenlere hoş geldiniz diyerek, partililerle kucaklaştı. Mehmet Demir’in adaylık açıklamasından önce açılış konuşması mevcut İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu tarafından yapıldı. 

SEVİYELİ BİR SEÇİM SÜRECİ YAŞIYORUZ
CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin 19 Ocak Pazar günü gerçekleşecek olan 37. olağan ilçe kongresinde geçen hafta bir arkadaşımız ilçe başkanlığı adaylığını açıklamıştı. Bugün de Mehmet Demir adaylığını ilçe binamızda açıklayacak. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Fethiye’de hep birlikte seviyeli bir seçim süreci yaşıyoruz. Partimizin birlik beraberlik içerisinde ilçe kongresinden çıkarak, yeni döneme güçlü gireceğine inanıyorum. 2011 genel seçimleri döneminde ilçe başkanıyken, Mehmet Demir başkan yardımcımızdı. Bu yüzden çalışkanlığını ve samimiyetini biliyorum. İlçe başkanı olduğu takdirde Fethiye’ye, Cumhuriyet Halk Partisi adına faydalı işler yapacağına inanıyorum. Kongreden sonra da birlik beraberlik devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

SIKMADIK EL, ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir alkışlar eşliğinde yaptığı konuşmasında, “Bu parti teşkilatı bu kadar kalabalığı bir Belediye Başkanımız Alim Karaca’da, bir de Mehmet Demir de görüyor. Demek herkese ulaşmışız ki herkes burada. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Diğer iki aday arkadaşımız da çok değerli… Düzeyli bir seçim çalışması yapıyoruz. Benim hedefim Fethiye’de 65 bin oy. Bunu televizyon programımda da açıklamıştım. Buna ulaşacağımıza da inanıyorum. Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir şekilde çalışacağız. Bu katılımın ilçe kongremizde de olmasını istiyoruz. Bu seçimi kazandığımıza inanıyorum. Her bir vatandaşımıza dokunacağız. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. CHP Fethiye İlçe Teşkilatını oturarak yönetmeyeceğiz. Elitlik artık partimizde sona erdi. İstanbul’da Ekrem İmamoğlu insanlara dokundu, Fethiye’de de ben insanlara dokunuyorum. Halkın istediği adamın önüne kimse geçemiyor. İsimler gelip geçicidir. Önde olan her zaman Cumhuriyet Halk Partisi’dir… Birlik beraberlik içinde partimizi bir adım daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Tüm halkımızın önerilerine açığız. Herkesi kucaklayacağız. 17 belediye meclis üyemiz var, her biri çok kıymetli. Onlara da teşekkür ediyorum. Onlarla da uyumlu bir şekilde çalışacağız. İlçe örgütü belediyeler ile vatandaşlarımız arasında köprü olacak” dedi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN