Likya Kültür Sanat Etkinlikleri '100 yıllık cumhuriyet' söyleşisi ile devam ediyor

Fethiye Belediyesi'nin düzenlediği Likya Kültür Sanat Etkinliklerinin beşinci gününde Mine Kırıkkanat ve Mustafa Hoş'un katılımıyla '100 Yıllık Cumhuriyet' başlıklı söyleşi gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ
Likya Kültür Sanat Etkinlikleri '100 yıllık cumhuriyet' söyleşisi ile devam ediyor
Fethiye Belediyesi’nin düzenlediği Likya Kültür Sanat Etkinliklerinin beşinci gününde Mine Kırıkkanat ve Mustafa Hoş’un katılımıyla ‘100 Yıllık Cumhuriyet’ başlıklı söyleşi gerçekleştirilecek.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Semranur İnce

Söyleşiler, imza etkinlikleri ve kitap satışları ile kitapseverleri buluşturan Likya Kültür Sanat Etkinlikleri, tüm hızıyla devam ediyor. Fethiye Beşkaza Meydanı’nda gerçekleşen etkinliklerde pek çok gazeteci, yazar, şair, siyaset bilimci konuklar yer alıyor. Etkinliklerin beşinci gününde ise gazeteci Mine Kırıkkanat ve Mustafa Hoş Likya Kültür Sanat Etkinliklerinin konuğu olacak. 
Program 5 Ekim Salı günü devam ediyor
Etkinliklerin beşinci günü programı, 5 Ekim Salı günü saat 18.00’de Sermet Erkin’in çocuklar için gerçekleştireceği interaktif illüzyon gösterisi ile başlayacak. Beşkaza Meydanı’nda gerçekleşecek etkinlikte Türkiye’de illüzyon dünyasının çok önemli ismi Sermet Erkin Fethiyeli çocuklarla buluşacak.
Sermet Erkin’in gösterisinin ardından gazeteci konuklar Mine Kırkkanat ve Mustafa Hoş, ’100 Yıllık Cumhuriyet’ başlıklı söyleşi ile saat 20.00’de Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde okurlarıyla buluşup güncel politik konulara uzanan bir söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşinin ardından kitap imza törenine geçilecek.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN