Her hafta kurulan pazara yoğun ilgi

Her hafta Çarşamba günleri Karaçulha Mahallesi Çalıca Kapalı Pazar yerinde kurulan 2. El Pazarı'na yoğun bir ilgi oluyor. Bu hafta pazarda 220 stant kurulurken vatandaşlar buradaki ürünlere yoğun rağbet gösteriyor.

PAYLAŞ

5 haftadan bu yana kurulan pazarda giyecekten hediyelik eşyalara kadar birçok eşyayı bulabilmek mümkün. Hem katılımcıların hem de vatandaşların ilgisini çeken Çalıca 2. El Pazarı, yeni bir trend olma yolunda ilerliyor. Fethiye’nin mahallelerinin yanı sıra çevre ilçelerden de katılımcının olduğu pazarın kapalı bir alanda kurulması, vatandaşları kış mevsiminin olumsuz etkilerinde de koruyor. 

Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli yaptığı açıklamada, “Her hafta Çarşamba günleri Çalıca Kapalı Pazar yerinde beşincisi kurulan 2. El Pazarımızda 220 standımız bulunuyor. Yoğun bir katılım var. Halkımızın da buradaki ürünlere yoğun bir ilgisi var. Orta noktada bulunmamızdan dolayı birçok mahalleden ve çevre ilçelerden katılım olmaktadır. Bu etkinlik mahalle ekonomimize de önemli katkı sağlamaktadır. Bu pazarın kurulmasında emeği geçen Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ediyorum” dedi.  
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN