Halk Evi tekrar hizmete açıldı

Uygun fiyatlarıyla Fethiye'nin buluşma merkezlerinden birisi olan Fethiye merkezde yer alan Halk Evi, Korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında yeniden düzenlenerek kapılarını ziyaretçilerine açtı.

PAYLAŞ
Halk Evi tekrar hizmete açıldı
Uygun fiyatlarıyla Fethiye’nin buluşma merkezlerinden birisi olan Fethiye merkezde yer alan Halk Evi, Korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında yeniden düzenlenerek kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Ülke genelinde Korona salgını mücadelesinde alınan önlemlerin aşama aşama kaldırılmasıyla hayat normale dönmeye başlıyor. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın halka verdiği sözlerden birisi olan Halk Evi, geçtiğimiz yıl hizmete açılmıştı. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs dolayısıyla geçici olarak kapanan Halk Evi, tekrar Fethiyelilerin ve Fethiye’ye gelen misafirlerin hizmetine sunuldu.

Bakanlığın genelgesine göre düzenlemeler yapıldı
Vatandaşların kısa sürede yoğun ilgi gösterdiği Fethiye Halk Evi’nde Çay 1 TL, meşrubatlar 1.50 TL – 8 TL, kahve çeşitleri 3.50 TL-6 TL arası, tost çeşitleri 6-8 TL arası olarak belirlenen rakamlarda satışa tekrar sunuldu. Fethiye merkezde, Fethiye kordonunun başlangıcında hem Fethiyelilere hem de Fethiye’ye gelen misafirlere çok uygun fiyatlarla hizmet veren Halk Evi’nde aynı zamanda yasa gereği belirlenen tüm kurallara göre hazır hale getirildi. Bakanlık tarafından belirlenen genelgede yer alan tüm kurallara riayet eden Halk Evi yetkilileri, konuyla ilgili tüm hassasiyeti dikkate alarak, hizmet vermeye başladıklarını belirttiler. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN