Fethiyespor'a gönül verenler artıyor

3. lig 2. grupta mücadele eden ve bu gruptan bir üst lige çıkmak isteyen Fethiyespor'a gönül verenler giderek artıyor. Lacivert beyazlı kulüp Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyeleri büyük bir mesai harcayıp kulübe destek sağlamanın yanı sıra Fethiyespor sevdasını tüm kente yaymaya çalışıyor. Başkan ve yönetim kurulu üyeleri hemen her gün Fethiye'deki iş adamlarını ziyaret edip Fethiyespor sevgisini zinde tutuyor.

PAYLAŞ

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ile yönetim kurulu yaptıkları toplantıda Fethiyespor sevdasını tüm Fethiye’ye yayma kararı aldı. Kulübü borç batağından kurtarmanın yanı sıra saha başarısını da ortaya koymaya çalışan Başkan Esat Bakırcı ve Yönetim Kurulu hem Belediye başkanları ve yöneticileri ile kamu yetkililerinin yanı sıra esnafları da ziyaret edip Fethiyespor’un başarılı olması için yoğun bir mesai ortaya koyuyorlar. Fethiyespor’a manevi desteğin yanı sıra maddi anlamda da destek sağlamaya çalışan Fethiyespor yöneticileri Cem Tufan, Metin Sevinç, Halil Uran ve diğer yetkililer başta Lokman Hekim Fethiye Esnaf Hastanesi, Yat Klasik Otel yetkililerine ziyarette bulunup teşekkür ettiler.
Ayrıca Feryıl Hotel’den Ferhat Büyüksolak’a, Villa Daffodil Hotel Hüseyin Gümüşkemer, Süsler Mobilya, Doğtaş Mobilya Yusuf Ugan, Ugan İnşaat’a Paşa, Kebap Bülent Bağbekleyen, Kütahya Seramik Ali Kaşlı, Tayçular İnşaat, Honda Motor Nuri Kıvrak, Artim İnşaat, RamadanBazaar Ramazan İldan ve Civan Kuyumculuk sahibi Civan Türedi, Montebello Otel Ragıp Okar, Magic Tulip İbrahim Lafçıoğlu, Maya Butik Otel Muhammet Kökten’i ziyaret ederek maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerinin bu ziyaretlerinin devam edeceği kaydedildi. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN