Etiketler

İLÇE BAŞKANI ÖZTÜRK’TEN ZİYARETLER

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, bir dizi ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Öztürk; programı kapsamında beraberindeki heyetle Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, Fethiye Devlet Hastanesi ve Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’ni ziyaret etti.

ÖZTÜRK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ile birlikte Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar’a iade-i ziyarette bulundu.

“ZİRAAT ODASI İLÇEMİZDE BÜYÜK ÖNEME SAHİP”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ile birlikte Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’e iade-i ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Öztürk, iade-i ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

BAŞKAN TOKAT’TAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Ak Parti, MHP ve Deva Partisi’ne ziyaretlerde bulundu. Kongrelerini tamamlayarak görevlerine başlayan parti teşkilatlarına gerçekleştirilen ziyaretlerde, ortak akılla yönetilen bir Milas vurgusu öne çıktı.

CHP’Lİ DEMİR’DEN AYHAN’A ZİYARET

Fethiye’ye yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’a ziyaretler sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’a ziyarette bulundu.

YAZAR KARABULUT MEŞYAD’I ZİYARET ETTİ

Fethiye Edebiyat Grubu kurucusu ve Gerçek Fethiye Gazetesi köşe yazarlarından Şair ve Yazar Coşkun Karabulut; Adana, Tarsus ve Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Mersin Şairler ve Yazarlar Derneği (MEŞYAD) yöneticileri ve üyelerini ziyaret eden Karabulut, kitaplar üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdiklerini söyledi.

CHP'li Köse Bodrum'da kooperatifleri ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi 12. ve 13. Dönem Kadın Kolları Genel Başkanı ve Kadın Kooperatiflerinden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse ile çalışma arkadaşları, Bodrum'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerine Bodrum Belediyesi'ni ziyaret ederek başlayan Köse'yi Başkan Vekili Emel Çakaloğlu karşıladı.

Umre ziyaretleri başladı

Suudi Arabistan'da korona virüs nedeniyle yaklaşık 7 ay durdurulan umre ziyaretleri, yeniden başladı.

Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi Yaşlıları Unutmadı

Muğla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğünce; 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla çeşitli ziyaretler gerçekleşti.

"ÇiFTÇiMiZ VE HAYVAN YETiŞTiRiCiMiZ PERIŞAN"

CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, Muğla’da çiftçi ziyaretleri ile ilgili basın açıklaması yaptı. Erbay, “Görüyoruz ki süt üreticimiz, çiftçimiz ve hayvan yetiştiricimiz perişan halde” dedi.

Vekil Erbay Bodrum’da Ziyaretlerde Bulundu

CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay Bodrum Garajı’nda hizmet veren minibüsçüleri ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Vekil Erbay daha sonra İtfaiyecilik haftası dolayısıyla Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personelini ziyaret etti.

MUĞLA VALİSİ SEYDİKEMER’E HAYRAN KALDI

Muğla Vali’si Orhan Tavlı, ilk resmi ziyaretini Seydikemer ilçesine gerçekleştirirken, ilçedeki devam eden yatırımlarla bazı işletmelerde incelemelerde bulundu. Vali Orhan Tavlı, Letoon Antik Kent’i gezip yetkililerden bilgi alırken Saklıkent Kanyon’unu da gezdi. Vali Orhan Tavlı pandemi nedeniyle oldukça kısa tuttuğu inceleme ve ziyaretlerinde Seydikemer ilçesine hayran kaldı. Vali Orhan Tavlı Seydikemer’e yine geleceğini belirtip; “Seydikemer İlçesi tarihi ve turistik değerlerinin yanı sıra turizm değerleri ve tarımsal faaliyetlerle çok önemli bir ilçe” ifadelerini kullandı.

VALİ TAVLI, MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Muğla Valisi Orhan Tavlı, ilçe ziyaretlerine başladığı Seydikemer’de muhtarlar ile buluştu. Seydikemer ilçe ziyaretinde İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne geçen ve burada yetkililerden bilgi alan Vali Orhan Tavlı, daha sonra Muhtarlar Derneği’ne geçerek, Dernek Başkanı Mehmet Güven ile kısa bir görüşme yaptı. Güven, ilçede 65 mahalle muhtarının halkın sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışma yaptıklarını söyledi.

Muğla Valisi Tavlı ziyaretlerine Seydikemer’den başladı

Muğla Valisi Orhan Tavlı ilk resmi ilçe ziyaretlerine Seydikemer’den başladı. Vali Orhan Tavlı’yı; Kaymakam Ahmet Güneri, Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Jandarma Komutanı Sadık Çetin ve diğer yetkililer tarafından karşıladı.

MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI BİLİYORUZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kırsal mahallelere ziyaretlerini sürdürüyor. Bayır,Akçakaya ve Gürceğiz mahallelerini ziyaret ederek muhtarlar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Tokat; “Bu mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz.Muhtarlarımızla iletişim içerisindeyiz.Plan ve programlarımızı yaptık.Yapılması gereken çalışmalara kısa sürede başlıyoruz”dedi.

ESNAF VE ÇİFTÇİLERİN BORÇLARI ACİLEN ÖTELENMELİDİR

Marmaris ve Ula ilçelerinde ziyaretlerde bulunan CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay korona virüs salgını nedeniyle yaşanan sorunlar hakkında bilgi alarak esnaf ve çiftçilerin sorunlarını dinledi. Erbay, esnaf ve çiftçinin bankalara ve devlete olan borçlarının bir an önce en az bir yıl süreyle ertelenmesi gerektiğini söyledi.

AK PARTİLİ GÖKCAN DEVLET HASTANESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan partisinin kongresi için geldiği Fethiye’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gökcan, Fethiye Devlet Hastanesi için Sağlık Bakanlığı ile yaptığı görüşmelerde PCR Cihazı ve Anjiyo Ünitesi sağlanması için söz alındığını ifade etti. Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu’yu ziyaretinde açıklamalarda bulunan Gökcan, hastanenin acil bölümünün genişletilmesi içinde çaba sarf edeceğini söyledi. Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Okulu, “Çevre ilçeler de dahil 500 bin nüfusa hitap eden hastanemize anjiyo cihazının kazandırılması, halkımızın menfaatine olacak bir durumdur. Böylelikle kalp krizlerinden ölüm oranının azalacağını düşünüyorum” ifade etti.

FETHİYE KAYMAKAMINDAN ZİYARETLER

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken Fırat, fırsat buldukça iade-i ziyaretler de yapıyor. Kaymakam Fırat, bu ziyaretlerle Fethiye’yi çok iyi tanımakta olduğunu ifade etti.

KAYMAKAM FIRAT’DAN JET ZİYARETLER

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında Fethiye’de adeta jet ziyaretlerde bulunuyor. Kaymakam Fırat, bu ziyaretlerle birlikte Fethiye’yi çok daha yakından tanıma fırsatı da yakalıyor.

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARETLERDE BULUNDULAR

Fethiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sevim Seringen, Fethiye ve Seydikemer ilçelerindeki şehit ailelerini ziyaret ederek, İl Müdürlüğünün hazırlattığı şehit fotoğrafının bulunduğu ‘’Vatan size minnettardır’’ yazılı belgeleri sundu.

KAYMAKAM FIRAT, SEZON ÖNCESİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler programı kapsamında Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan Bakırcı, 2020-2021 sezonunda mücadele edecekleri 3. Lig 2. Grup hakkında; Kaymakam Fırat’a bilgiler aktardı.

Kayaman ve yönetiminden ziyaretler

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye’de ziyaretlerde bulundular. Kayaman, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretlerinde bulundu.

CHP, Milas’ta ziyaretlerde bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Parti Meclisi Üyesi Gizem Sayar Özcan, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe Başkanı İlgin Göktepe il, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, Milas’ta bir takım ziyaretlerde bulundular

Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a hoş geldin ziyaretleri devam ederken, Kaymakam Fırat fırsat buldukça iade-i ziyaretlerde bulunuyor.

FETHİYE KAYMAKAMI’NDAN BİR DİZİ ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında bir dizi ziyarette bulundu. Kaymakam Fırat, 15 Temmuz Derneği, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi, Erasta Alışveriş Merkezi Müdürlüğü ve Yolcu Taşımacıları ve Acenteleri Derneği’ne ziyaretlerde bulunarak dert ve dilekleri dinledi.

Bodrum Ziraat Odası üreticileri bilgilendiriyor

Bodrum Ziraat Odası, yarımadada arazi ziyaretlerine devam ederek üreticileri bilgilendiriyor.

Kaymakam Fırat’tan Seringen’e Ziyaret

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında Fethiye İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sevim Seringen’i ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Seringen ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Kaymakam Fırat kurumun birimlerini tek tek dolaşıp görevlilere kolay gelsin dileklerini iletti.

Kaymakam Fırat’tan İyi Parti’ye iade-i ziyaret

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’a ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Çoban, “Sayın Kaymakamımız yakın bir zamanda göreve başlamasına rağmen halkımızla iyi bir iletişim kurduğunu görüyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYMAKAM FIRAT’DAN MÜSİAD’A ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan’a ziyarette bulundu. MÜSİAD Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Fethiye’nin ekonomisinin canlanması için bazı projeler üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

Kaymakam Fırat, “Turizm bölgemizin atan kalbi”

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretleri kapsamında Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal’ı ziyaret etti. Kaymakam Fırat, “Fırsat buldukça bizler de iade-i ziyaretlerde bulunuyoruz. Turizm bölgemizin atan kalbi. Bunu kabul etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.