Ziyaretler Haberleri

Ziyaretler Haberleri

İYİ PARTİ ‘DEN YAZ SEFERBERLİĞİ

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Fethiye’de esnaf ziyaretlerine başladı. 2023 yılının Haziran Ayı’nda yapılacak seçimlere bir yıldan az bir zaman kala İyi Parti seçim startını hızlı verdi. Parti teşkilatı Dispanser Caddesi ve çarşı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban bu ziyaretleri düzenli olarak yaparak Fethiye’nin 41 mahallesini gezeceklerini ifade etti.

Kardeşlik projesi “Anadoluyuz Biz” tekrar Muğla’da

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonda Şubat ayından itibaren Konya ve Karaman’dan gelen üçüncü kafile Muğla gezisini tamamladı.

Başkan Oktay, Seyit Torun’u ağırladı

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Muğla ve ilçelerine yaptığı ziyaretler çerçevesinde Marmaris'e geldi. Marmaris Belediyesi'ni ziyaret eden Torun'a, Belediye Başkanı Mehmet Oktay çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Başkan Keleş, İzmir ve Muğla’da teknik geziye katıldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Zonguldak ve ilçelerindeki TSO Başkan ve yöneticileri ile İzmir ve Muğla illerine yönelik düzenlenen teknik gezi ve tecrübe paylaşımı ziyaretlerine katıldı.

Milli Sporculardan Ziyaretler

Fethiye Gençlik Ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ve beraberin de milli sporcuları ile Fethiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli’yi ziyaret ettiler.

Kültür ve sanat buluşması sona erdi

5. Uluslar Arası Akdeniz Kentleri Kültür Ve Sanat Buluşması, 3 gün boyunca çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilmesinin ardından sona erdi.

Edebiyatçılar, Fethiye’de buluştu

Fethiye Belediyesi’nin destekleri ile Fethiye Edebiyat Grubu tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Akdeniz Kentleri Kültür ve Sanat Buluşması etkinliği başladı. Düzenlenen etkinlik 18 Mayıs’a kadar devam edecek.

Başkan Oktay’dan bayram ziyaretleri

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Ramazan Bayramı dolayısıyla vatandaşları ziyaret etti.

Zafer Partisi Vatandaşlarla Bayramlaştı

Zafer Partisi Kurucular Kurulu ve G.İ.K Üyesi Önder AKSOY partisinin Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine Fethiye den katıldı. Yapılan bayramlaşma töreni sonrasında esnaf ziyaretleri yapan Aksoy esnaflarla ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Köyceğiz Kaymakamı Maslak’tan Ramazan Bayramı ziyaretleri

Muğla'nın Köyceğiz İlçesi Kaymakamı Maslak Köyceğiz Öğretmen Evi'ndeki Ramazan Bayramı kutlamalarından sonra bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Halk oyunları ekipleri Karaca’yı ziyaret etti

Uluslararası Halk Oyunları Festivali kapsamında Azerbaycan, Kırgızistan, Gürcistan, Kazakistan ve Türkiye’nin farklı illerinden Fethiye’ye gelen halk oyunları gösteri ekipleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler.

FTSO’dan Deva ve Gelecek Partisi İlçe Teşkilatlarına ziyaret

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Öztürk, DEVA Partisi ile Gelecek Partisi Fethiye İlçe teşkilatlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Çıralı’nın FTSO faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdiği ziyaretlerde, Fethiye’deki turizm sezonu hazırlıkları, Babadağ Teleferik, Belceğiz Plajı ve Göcek koylarında gelinen son durum da gündeme geldi.

GÖKCAN ’’BİTMEK BİLMEYEN BİR YOL ÇALIŞMASI VAR’’

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye’ye gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler esnasında yol yapım çalışmalarını inceleyen Gökcan, yapımı devam eden yol çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

YELDA EROL GÖKCAN’DAN FETHİYE ZİYARETLERİ

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk’ün iştirakiyle Fethiye’de çeşitli ziyaretlerde bulundular.

Makamlar çocukların oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Fethiye kaymakamlığı Makamı’na Gazi İlkokulu’ndan 5. Sınıf Öğprencileri Enes Nuri Yıldırım, Selin Kavruk ve Şeyma Apa oturdular.

Başkan Aras, mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahalleleri ziyaret ederek incelemelerde bulunuyor.

AXA Sigorta, Denizli ve Muğla acenteleri ile bir araya geldi

Düzenli olarak gerçekleştirdiği bölgesel acente ziyaretleriyle sektörün nabzını tutan AXA Sigorta, Denizli ve Muğla'da acenteleri ve çalışanları ile toplantı gerçekleştirdi.

Başkan Oktay, ailelerin bebek sevincine ortak oluyor

Marmaris Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Hoş Geldin Bebek' ziyaretlerine katılan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, minik Masal'ı kucağına alan Parlak ailesinin sevincini paylaştı.

Başkan Aras, Muhtarlarla bir araya gelip mahallelerin sorun ve isteklerini dinledi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Aras, mahalle muhtarlarıyla birlikte yeni proje alanları ve vatandaşlardan gelen talepleri yerinde inceledi.

Sadet Kansız’dan esnaf ve hasta ziyaretleri

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız vatandaşların ekonomik anlamda sıkıntılı bir dönem geçirdiği zamanda esnafları ve hastaları yalnız bırakmıyor. Vatandaşların sorunlarını yaptığı açıklamalarla dile getiren Sadet Kansız yaptığı ziyaretler ile de yanlarında olduğunu gösteriyor.

Girgin: ''Fırıncı dertli''

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla’da yaptığı esnaf ziyaretleri kapsamında bugün fırıncılarla dertleşti. Fırıncıların şikâyetlerini dinleyen Girgin “gübre, mazot, buğday, ayçiçek yağı hangisine dokunsanız zam görüyor. Bu durumda fırıncı ne yapacak, zam istese vatandaş ekmek alamayacak, zam istemese fırını kapatmak zorunda kalacak“ dedi.

Karaca’ya kupayla geldiler

Fethiye Gazi Ortaokulu'nun bu yıl Okul Sporlarında Küçük Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Futbol, Küçük Erkekler Voleybol ve Küçük Kızlar Tenis takımlarının aldığı üstün başarılardan dolayı sporcular ve öğretmenler tarafından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Aynı zamanda CHP Kadın Kolları Başkan ve yönetimi, Karaca’ya ‘teşekkür’ ziyareti gerçekleştirdi.

Karaca’dan Seydikemer’de ziyaretler

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Seydikemer’de bir takım ziyaretlerde bulundu.

CHP’li Erbay: 'Balıkçılık Bakanlığı kuracak, balıkçılarımızı dünya ile rekabet edebilir duruma getireceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi Denizcilik, Balıkçılık ve Su Ürünleri Sektörü Saha Programı Başkanı CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, balıkçı esnafının sorunlarının tespit edilerek bir rapor halinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunulacak çalışma için ziyaretlerine devam ediyor.

İGD 2. yılını kutluyor

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği ikinci yılını kutluyor. İkinci yılında Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, dernek üyelerini ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.

FTSO yönetiminden, Dünya Emekçi Kadınlar Günü ziyaretleri 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Şevket Süreyya Gürol, Emre Başaran ile Ramazan Dim, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Fethiye’nin kadın yöneticilerini ziyaret etti. Başkan Çıralı ve Yönetim Kurulu üyeleri, çiçek ve kitap hediye ettiği kadın yöneticilerin günlerini kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Karaca’ya STK’lardan ziyaretler

Mali Müşavirler Muhasebe Haftası dolayısıyla Fethiye Mali Müşavirler Odası, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Aynı zamanda Tekne Aşçıları Derneği Başkanı Taner Kökten ve ekibi, derneğe verilen desteklerden dolayı Karaca’ya plaket takdim etti.

Ölüdenizli turizmcilerden ziyaretler

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Ve Sanatkârlar Odası, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Ticaret Ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyaretlerde Ukrayna Rusya savaşından turizme kadar çeşitli konulara değinildi.

Karaca’dan Oda Başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, oda seçimlerinde güven tazeleyen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar’ı ziyaret ettiler.

Beşiktaşlılar’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Fethiye Beşiktaşlılar Derneği Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i, Fethiye Seyyar pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra’yı ve Bolulu Hasan Usta Fethiye Şubesi İşletme Sahibi Fatih Tufan’ı ziyaret etti.