Etiketler

Açık havada deniz kenarında kahvaltı keyfi

Fethiye’de Koca Çalış Mevkii’nde bulunan Zentra Beach, güvenli ve hijyenik bir ortam arayanların buluşma noktası haline geldi. Tamamen doğal ve organik kahvaltısının yanı sıra kebap ve ızgara çeşitleri ile de adından söz ettiren işletme, geniş ve ferah ortamı ile eşsiz bir atmosfere sahip. Kovid-19 tedbirlerinin alındığı Zentara Beach’te kahvaltı ile güne başlayanlar, plajı ile de gün boyu denizin tadını çıkarıyor.

6. Kuruluş Yıl Dönümlerini Kutladılar

Dağların Sultanları Kadın Efeler olarak da anılan Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu üyeleri, kuruluşlarının 6. yıldönümü dolayısıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler. Yoğun katılımın olduğu program Zentara Beach Cafe’de gerçekleştirildi.

Minik öğrencilerin okuma sevinci

Fethiye Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu 1-C sınıfında bulunan 36 öğrenci okuma ve yazma öğrenmenin sevincini aileleri ile paylaştı. Zentara Restoran’da gerçekleşen tanışma ve dayanışma programında minik öğrencilere madalyaları da takdim edildi.

ZENTARA SOKAK FESTİVALİ DÜZENLEDİ (görüntülü)

Kültürü, sanatı ve hayatı öğretmeyi amaç edinmiş olan Zentara Kadın Sosyal Dayanışma Derneği Sokak festivali düzenledi. Festivalin gece bölümünde Light in Babylon grubu sahne aldı.

GRUP ABDAL KONSERİNDE KÜRTÇE ŞARKILAR EŞLİĞİNDE HALAYLAR ÇEKTİLER

Fethiye’de Zentara isimli kadın sosyal Dayanışma Derneğinin bu yıl 2.cisini düzenlediği Zentara bahar şenliğinde Gurup Abdal konserinde Kürtçe şarkılar eşliğinde bol, bol halay çekildi.