Etiketler

Stabilize yol çalışmaları devam ediyor

Seydikemer Belediyesi tarafından Bağlıağaç Mahallesi’ndeki ana ve ara yollarda stabilize çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda yaklaşık 8-10 kilometrelik bir alanda yol yapım çalışması yapıldığı bildirildi.

Muğla'da kırsal mahallelerin yolları yenileniyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi ilçelerde kırsal mahallelerinin yollarını yeniliyor. Ekipler Menteşe ilçesi Çiftlik-Çırpı yolunda 5 km 1. kat sathi kaplama ve yol genişletme çalışmaları tamamlandı. Büyükşehir ekipleri Yatağan Turgutlar'da önümüzdeki günlerde yol çalışmalarına başlayacak.

Muğla Büyükşehir asfalt çalışmalarına başladı

Muğla'nın Ula ilçesinde Yeşilova, Elmalı ve Portakallık grup yolunda 6 kilometre, birinci kat sathi kaplama ve 6 kilometre yol genişletme çalışmalarına devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, bu yolun tamamlanmasının ardından Menteşe İlçesi Çiftlik-Çırpı yolu ile Yatağan Turgutlar'da yol çalışmalarına başlayacak.

Marmaris Belediyesi Fen İşleri hız kesmiyor

Marmaris Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların daha az sokağa çıkar olmasıyla altyapı ve yol çalışmalarına ağırlık verdi. Belediye ekipleri boş kalan sokaklarda yol bakım onarım çalışmaları yaptı.

Seydikemer’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Yol çalışmaları kapsamında Seydikemer İlçesi genelinde devam eden yol çalışmaları aralıksız, hız kesmeden devam ediyor.

Kesikkapı’da çalışmalar hızlı başladı

Alt yapı çalışmalarının bittiği Kesikkapı Mahallesi’nde Fethiye Belediyesi çalışmalara hızlı başladı. Kazı çalışmaları devam ederken, 7 bin 620 m² alanda doğal bazalt taş dekoru ile beraberinde beton yol yapımı yapılacak.

Fethiye Belediyesi’nden yol çalışmalarında yoğun mesai

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Taşyaka Mahallesi’nde bozulan yollarda parke çalışmasına başladı. Silkar Günlükbaşı Ortaokulu arkasında ise, birçok sokakta kazı işlemleri tamamlarken, kısa bir süre sonra üst yapı çalışmalarına geçilecek. 

Başkan Tokat, devam eden yeni yol çalışmalarını yerine inceledi

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yeni yapılmakta olan Milas Devlet Hastanesi ulaşım yolunda incelemelerde bulundu.

Ula'ya 5 bin 500 metre yol yapılıyor

Muğla'nın Ula ilçesinde, Muğla Büyükşehir Belediyesi kanalizasyon çalışmalarını tamamlayıp yol çalışmalarına başlıyor. İlçede Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Gökalp Gündüz Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ile Muhtelif Mahallerde Altyapı, Yol ve Kaldırım Düzenleme Yapım İşi kapsamında; güzergah 5 bin 500 metre yol çalışması yapılacak. Aynı güzergahta yağmur suyu altyapı tesisi, içme suyu altyapı tesisi, sanat yapıları ile yol ve kaldırım üst kaplaması, ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından elektrik altyapı tesisi, Türk Telekomünikasyon tarafından fiber optik elektronik haberleşme altyapı tesisi, doğal gaz altyapı tesisi, MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından kanalizasyon parsel bağlantısı altyapı tesisi imalatları yapılacak. Bu güzergahın dışında ilçe belediyesi sorumluluğunda bulunan 4 ayrı sokakta sadece yağmursuyu ve içme suyu altyapı imalatları yapılacak.

Başkan Gürün Menteşe'nin yol çalışmalarını inceledi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Menteşe İlçesinde devam eden yol çalışmalarını inceledi. Başkan Gürün, Cumartesi ve Pazar günü Kentsel Tasarım Projesi 2. Etap çalışmaları kapsamında devam eden yol çalışmalarını inceledi.

Yıllardır Beklenen Yol Sevinci

Seydikemer Belediyesi yol çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Mahalle mahalle, sokak sokak, yol çalışmalarını aralıksız sürdüren fen işlerine bağlı ekiplerin Döğer mahallesindeki yol çalışmaları devam ediyor.

Seydikemer'de yollar bir bir yapılıyor

Seydikemer Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Mahalleler nefes alıyor

Seydikemer Belediyesi, mahallelerdeki yol çalışmalarına hız verdi. 7 ayrı koldan çalışmalarını sürdüren Seydikemer Belediyesi Fen İşleri’ne bağlı ekipler, Arsa Bağlıağaç arasındaki kestirme yolları da göz ardı etmiyor.

SEYDİKEMER’İN BOZULAN YOLLARI ONARILIYOR

Seydikemer Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, stabilize yol çalışmaları, yol onarımı roadmix ve kilit parke yol çalışmaları olmak üzere 7 ayrı koldan çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Gürün Menteşe Kentsel Tasarım yol çalışmalarını inceledi

Menteşe İlçesi Rıfat Ayaydın, Hasan Ercan, Hasan Ali Yücel ve Teyyare Kavşağı'nda 15 Milyon 627 Bin TL yatırımla Kentsel Tasarım Yolu 2.Etap cadde, kavşak, yol, kaldırım, alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Muratlar ve Fadıl Mahallelerinin yolları güvenli hale geldi

İl genelinde yol çalışmalarına ara vermeden devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe ilçesinin kırsal mahallelerinde güvenli ve modern yollar için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Menteşe ilçesinin Muratlar ve Fadıl Mahallelerinde asfalt çalışmaları tamamlandı.

Kavaklıdere’de yol çalışmaları devam ediyor

Muğla genelinde olduğu gibi Kavaklıdere ilçesinde de güvenli ve modern yollarla vatandaşların sevdiklerine ulaşmalarını sağlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, Çayboyu Mahallesi ve Yeşilköy Mahallesi'nde asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Muğla Büyükşehir’den Milas’ta asfaltlama çalışması

Vatandaşların güvenli ve modern yollarla sevdiklerine ulaşmalarını sağlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla genelinde sorumluluk alanlarındaki yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yılanlı yolu tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların güvenli ve modern yollarda seyahat etmesi için yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Menteşe ilçesine bağlı Yılanlı mevkii yolu, Muğla Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmalarla asfaltlanarak vatandaşların hizmetine girdi.

Menteşe’de yol çalışmaları devam ediyor

Menteşe Belediyesi ekipleri kentin daha modern ve çağdaş bir görünüme kavuşması için çalışmalarına devam ediyor.

Ekiplerin zorlu Ramazan mesaisi

Muş İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşların rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için başlatmış olduğu yol çalışmalarını Ramazan ayında da sürdürüyor.

ÇALIŞMALAR 3 KOLDAN SÜRÜYOR

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri’ne bağlı ekipler, hız kesmeden stabilize yol çalışmaları, asfalt hazırlığı ve parke hazırlığı olmak üzere 3 ayrı koldan çalışmalarını sürdürüyor.

ASFALT ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ...

Muğla’nın Milas ilçesinde başlatılan asfaltlama çalışmalarına hız verildi. Muğla Büyükşehir Belediyesi yetki ve sorumluluk alanındaki caddeler arasında yer alan İnönü Caddesi’nde Aralık ayı başında başlatılan yol çalışmaları devam ediyor.

MAHALLELİ MAKUS TALİHİNİ YENDİ...

Muğla Milas’ın Ağaçlıhöyük Mahallesi’nde gerçekleştirilen yol çalışmaları, mahalleliyi sevindirdi. Milas’a bağlı Ağaçlıhöyük Mahallesi’nde, Milas Belediyesi tarafından sati asfalt kaplama ve yol çalışmaları gerçekleştirildi.

İÇME SUYU HATLARI YENİLENDİ...

Kavaklıdere İlçesinde Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol çalışmaları sırasında, Orman Genel Müdürlüğü lojmanlarının içme suyu ihtiyacını karşılayan hatların zarar görmesi nedeniyle MUSKİ Genel Müdürlüğü bölgedeki hatları yeniledi.

ÖZGÜR KULLUKCU YOL ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Ali Özgür Kullukçu Muğla Büyük Şehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığının Fethiye’de ki yol çalışmaları hakkında bilgi verdi

FOÇA'DA BAŞKAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Alt yapısı biten Foça Mahallesi'nde birinci etap kilit parke yol çalışmaları hızla devam ediyor. Bugün bölgedeki çalışmaları yerinde incelemek için Foça Mahallesi'ne giden Başkan Saatcı'yı bölgede yaşayan mahalleliler de sevgi ve teşekkürle karşıladılar.

KÖYLÜLER YOL KAPATTI

Muğla-Marmaris Karayolu Gülağzı Kavşağında Duble Yol Çalışmaları Esnasında Karayollarının İşgal Ettiği Yol Köylüler Tarafından Trafiğe Kapatıldı.