Etiketler

Belediyespor Yelken Kulübü Yaz Eğitimleri Başladı

Fethiye Belediyespor Yelken Kulübü yeni yerinde tekrar faaliyete geçiyor. Fethiye Belediyespor Yelken Kulübü 2020 yaz dönemi eğitimlerine hükümetin aldığı Koronavirüs önlemleri nedeniyle spor tesislerinin kapalı olması yüzünden bu yıl geç başlayabildi. Eğitim ve antrenmanlara başlayan minik yelken sporcuları, yelkenin eğlenceli bir spor dalı olduğunu söylediler. 

Fethiye İŞ KUR Taşınıyor

Türkiye’deki 81 il müdürlüğü haricinde pek çok büyük ilçede de hizmet merkezi açan İşkur, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinin Muğla’ya olan uzaklığı ve kalabalık bir nüfusa sahip olmasından dolayı 2014 yılında Fethiye Esnaf Odası Başkanlığı’nın sağladığı imkanlarla hizmete girmişti.

CHP Fethiye İlçe Örgütü yeni yerinde

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, kongre öncesinde ilçe örgütünü birinci katta bulunan bir yere taşınacağını söz vermişti. Bunu 3 ay içinde gerçekleştireceğini kaydeden Demir, sözünü yerine getirdi. CHP Fethiye İlçe Örgütü, Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün karşısına taşındı.

2020 yılında ilk kez kuruldu

Fethiye El Emeği ve Göz Nuru stantları, 2020 yılında yeni yerinde ilk kez kuruldu. Geçtiğimiz yıl kordon boyunda kurulan stantlar, bundan böyle cumartesi ve pazar günleri Beşkaza Meydanı’nda vatandaşlara hitap edecek.

Devlet Hastanesi Ek Poliklinikleri Yeni Yerinde

Fethiye Devlet Hastanesi ek poliklinikleri olarak şehir merkezindeki SSK eski hastanesindeki poliklinikler tamamen boşaltıldı.

FETHİYE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE

Fethiye Kaymakamlığı binasında yıllardır hizmet veren Fethiye Nüfus Müdürlüğü bundan böyle aynı binada eski tapu sicil müdürlüğü binasına yerleşti.

DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE

Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Taşyaka Mahallesindeki Eski Cezaevine taşındı.

FETHİYE RAM YENİ YERİNDE

Daha önce Fethiye merkezinde hizmet veren ardından Değirmenbaşı'ndaki Gülşen Gökçe Sağlık Meslek Lisesine Fethiye RAM Müdürlüğü engellilerin şikayetleri üzerine yeniden şehir merkezine taşındı.

Kooperatif yeni yerinde hizmet verecek

Kooperatif yeni yerinde hizmet verecek

AYNI ANDA HEM HASTANE HEM DE FETHİYE TANITILACAK

Yeni yıldan itibaren yeni yerinde hizmet verecek olan Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, hazırladığı tanıtım filminde hem hastanenin hem de Fethiye’nin tanıtımını yapacak