Etiketler

Arslanca, projelerini anlattı

Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye Şube Başkanı Aydoğan Arslanca, Fethiye’de gerçekleştirecekleri projeler ile ilgili Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezi’nde bir sunum gerçekleştirdi.

Milas'ın geleceği için, sevindiren gelişme

Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan, uzun zamandan buyana ne olacağı merakla beklenen Tarım ve Orman Müdürlüğü deneme ve üretme istasyonunun bir kısmı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesine devredildi. Daha önce Milli Emlak Müdürlüğüne devredilen ve bakımı nedeniyle sorun olan arazi yeni projelere ev sahipliği yapacak.

Ankara’dan Bodrum projelerine tam destek

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum'da hayata geçirilecek yeni projeler için istişarelerde bulunmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan Aras, üst düzey temaslarında Bodrum projelerine destek sözü aldı.

Fethiye Belediyesi, yeni projeler için Bursa'da

Fethiye Belediyesi heyeti, ortak projeler geliştirmek, Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde incelemek amacıyla Nilüfer Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret eden Fethiye Belediyesi heyeti faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

DENETİMLİ SERBESTLİK YENİ PROJELER HAZIRLIYOR

Denetimli Serbestlik kurulları toplantısında denetimli serbestlik yeni projeleri üzerinde duruldu. Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker yönetimindeki toplantıya Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ile kurul üyeleri yer aldı.

Milas’ta İŞKUR’dan yeni projeler

İŞKUR, yeni projelerle istihdam sağlamaya devam ediyor. İŞKUR Muğla İl Müdürü İlyas Sarıyerli, Milas Hizmet Binası'nda açıklamalarda bulunarak, İŞKUR'un göstermiş olduğu faaliyetler, istihdam olanakları ve yeni uygulamaya koyacağı projelerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

“HER DAKİKAMIZ YENİ PROJELERLE GEÇECEK”...

Fethiye Anadolu Lisesi Müdürüyken Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Faruk Kaya, görevine başladı.

AF YENİ ALBÜM HAZIRLIĞINDA...

Bir zamanlar şarkılarıyla Türkiye’yi sallayan Af grubunun solisti ünlü sanatçı Asrın Tuncer, yeni projelerle sahnelere dönüyor.