Etiketler

YAZAR ERTOŞİ’DEN BİR TOPLUMSAL PROJE DAHA

İmza attığı toplumsal projeler ile adından söz ettiren Yazar Yiğit Caner Ertoşi, anlamlı bir çalışmaya daha imza attı. Kül Tablası isimli kitabını Eylül ayına kadar ücretsiz dağıtacağını belirten Yazar Ertoşi, kitap ve kitap okumanın önemine dikkat çekti. Ertoşi, “Fethiye’de yaşayan insanların kitap okuma konusunda eksik olduğunu gözlemledim. Genç nesli kitap okumaya teşvik etmek adına Kül Tablası isimli kitabımı halkımıza armağan ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yazar Ertoşi, Trump’ın fotoğrafını yaktı

Fethiye’ye yerleşen, ünlü yazar Yiğit Caner Ertoşi, ABD’nin Irak’ta İranlı komutanı vurmasını ve yeniden Ortadoğu'da felaketin fitilini ateşlemesi üzerine ABD Başkanı Trump’ın fotoğrafını yaktı, “Katillerin savunulacak bir tarafı yoktur” dedi. 

Ertoşi, “Ahlakımdan ödün vermediğim için gitmedim”

Ünlü yazar Yiğit Caner Ertoşi, geçtiğimiz günlerde Fethiye’de sahne alan Selin Ciğerci’nin programı için davet aldığını belirtti. Ahlakından ödün vermediği için bu programda yer almadığını belirten Ertoşi, “Arkadaşlarımın bunu iyi niyetli yaptığına eminim ama benim ve ailemin ismi için kötü bir intiba olurdu” dedi.