Etiketler

Özel Çocuklar Yangın Tatbikatında

Fethiye’de Özel eğitim gören çocuklar, velilere ve öğretmenlere, Fethiye İtfaiye Müdürlüğü ekibi tarafından yangın tatbikatı eğitimi verildi. Tatbikatta yangın söndürme eğitimi uygulamalı olarak verilirken öğrenciler ve veliler heyecanlı dakikalar yaşadı.

Tatbikat Gerçeğini Aratmadı

Fethiye’de Deniz Limanı Şube Müdürlüğü görevlilerine itfaiye tarafından gerçekleştirilen yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı. İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Ferhat Demiriz ve polis görevlilerinin katıldığı tatbikat da olası bir yangına müdahale ile tüp yangınlarına karşı müdahale yöntemi gösterilip uygulamalarda bulunuldu.

Minikler Tatbikatta

Mini Akademi Kreş ve Gündüz Bakım evi öğrencileri, tatbikat heyecanı yaşadı. 12 Kasım Afet Eğitimi hazırlık günü öncesi gerçekleştirilen yangın tatbikatına miniklerin ilgisi büyüktü.

Büyükşehir ve AFAD’dan kurtarma tatbikatı

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve altı farklı kurumun katıldığı kaza ve yangın tatbikatı yapıldı. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı tatbikatta tünelde gerçekleşen kaza ve yangına müdahale gerçekleştirildi.

HÜKÜMET KONAĞI’NDA YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Fethiye Kaymakamlığında görev yapan personellere yönelik olarak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fethiye İtfaiye Grup Amirliği ekipleri tarafından Hükümet Konağı önünde eğitim amaçlı yangın tatbikatı yapıldı.

Mavi Vatan-2019’da gerçeğini artmayan yangın tatbikatı

Mavi Vatan-2019 tatbikatının Akdeniz etabında, senaryo gereği yangın tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikatta canlandırılan senaryolar gerçeğini aratmadı.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde yangın tatbikatı

Muğla'nın Milas ilçesinde, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'nde yangın ve tahliye tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikatta, senaryo gereği Fizik Tedavi Ünitesi Bölümü'nde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

TATBİKATI GERÇEK SANDILAR

Fethiye Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından her yıl olası bir afet olayına karşı personelin hazırlıklı olması için gerçekleştirilen yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı. Yangın tatbikatını gören bazı vatandaşlar ise gerçek sandılar.

YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü Ekipleri olası bir yangına hazır halde bekliyor.