Etiketler

MHP’li Meclis Üyesinin Kızı Avukat Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Zeki Yanatma’nın kızı Esra Yanatma Avukat oldu.

Muğla Veteriner Hekimleri Odası’ndan Başkan Karaca’ya Ziyaret

Muğla Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Serkan Alpözen, Muğla Veteriner Hekimleri Odası Fethiye İlçe Temsilcisi Bilgehan Yanatma, yönetim kurulu üyeleri Kerem Özdemir ve Çağdaş Emre Şarvan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Ege’nin Kırkpınar’ında Başpehlivan Yanatman

Kavaklıdere ilçesinin Menteşe Mahallesi Yerküpe yaylasında bu yıl 27'ncisi düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerinde Yıldıray Akın'ı yenen Fethiye Belediyesi sporcusu Ali Yanatman başpehlivan oldu.

Başpehlivan Ali Yanatma Dünya Evine Girdi

Fethiye'nin başpehlivanı Ali Yanatma, bir süredir nişanlı olduğu Merve Ölmez ile dünya evine girdi.

Kavaklıdere'de Ali Yanatma Başpehlivan Oldu

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde 26 yıldır aralıksız devam eden Menteşe Beşpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine 250'nin üzerinde güreşçi katıldı. Tarihi Kırkpınar güreşleri öncesi güreşçilerin son provaları niteliğindeki güreşleri Muğla ve çevre illerden 7 bin 500'ün üzerinde izleyici güreşleri izledi.

Başpehlivan Yanatma Sezonun İlk Galibiyetini Aldı

Kirazın başkenti olarak bilinen Isparta'nın Uluborlu ilçesinde 42'ncisi gerçekleştirilen Geleneksel Kiraz Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşlerinde, Fethiye’li pehlivan Ali Yanatma başpehlivan oldu

BAŞPEHLİVAN'A BAŞKANDAN OTOMOBİL

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Edirne’de yapılan 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Başaltı boyunda şampiyon olan Ali Yanatma’ya araba hediye etti. Saatcı, “Ali finale çıkınca, önce ev alacağız, sonra da düğününü yapacağız “dedi.