Etiketler

Seydikemer’in Rekortmenlerine Ödülleri Törenle Sunuldu

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Seydikemer ve Fethiye ilçelerinde vergi rekortmenleri ile en çok ihracat ve istihdam yapan kişi ve şirketler teşekkür plaketi ile ödüllendirildi. Törende konuşan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ‘Ülkemize katma değer yaratabilmek için daha çok çalışmalıyız. Üretime yönelik yapacağımız çalışmalarda kamudan kaynaklanan bir sıkıntı olursa telefonun ucundayız’ ifadesini kullandı. Muğla Vergi Dairesi başkanı Ömer Kabahor da ''Vergilerin eğitim, sağlık ve sosyal yardımlara gittiğini belirtip ‘ülkemizin daha çok müteşebbislere ihtiyacı bulunmaktadır’ dedi.

Fethiye FTSO'dan Rekortmenlere Ödül Yağdı

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde vergi rekortmenleri ile en çok ihracat ve istihdam yapan kişi ve firmaları teşekkür plaketi ile ödüllendirdi. Törende konuşan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ‘ülkemize katma değer yaratabilmek için daha çok çalışmalıyız. Üretime yönelik yapacağımız çalışmalarda kamudan kaynaklanan bir sıkıntı olursa telefonun ucundayız’ ifadesini kullandı. Muğla vergi dairesi başkanı Ömer Kabahor’da vergilerin eğitim, sağlık ve sosyal yardımlara gittiğini belirtip ‘Ülkemizin daha çok müteşebbislere ihtiyacı bulunmaktadır’ dedi.

AYDEM SAHİBİ FETHİYE'DE

Denizli’de vergi rekortmenleri arasında bulunan iş adamı Ceyhan Saldanlı Fethiye’deki yazlığına özel helikopteriyle geldi. Denizlili iş adamı Ceyhan Saldanlı ve eşini taşıyan özel helikopter Fethiye’de bir başka helikopter pisti olmayınca Fethiye Devlet Hastanesi bahçesine iniş yaptı.

FETHİYE’NİN VERGİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI

Gelir vergisinde Adem Kocatepe, kurumlar vergisinde ise Özyer gruba ait Pegasos Sarıgerme Turizm-İnşaat, Fethiye’nin vergi rekortmeni oldular.

MUĞLA'DA VERGİ REKORTMENLERİNE ÖDÜL

Muğla'da kurumlar ve gelir vergisinde il genelinde ilk beşe giren mükellefler Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından ödüllendirildi.

VERGİ REKORTMENLERİ PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kurumlar Vergi birincisi ve ikincisi olan Özyer A.Ş. şirketleri plaket ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi.

CÜNEYD ARUNTAŞ “MUĞLA’DA İLK 10’DA 4 FETHİYELİ VERGİ MÜKELLEFİ VAR” DEDİ

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd Aruntaş, il genelindeki vergi rekortmenleri sıralamasında; ilin rekortmenleri ilk üç sırada, ilk 10’da 4 Fethiyeli vergi mükellefinin bulunduğunu ifade etti.