Etiketler

Vali Civelek Hükümet Konağı ve Belediye Başkanlığı İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Muğla Valisi Esengül Civelek, Seydikemer İlçesinde yapımında son aşamaya gelinen Hükümet Konağı ve Belediye Başkanlığı inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Civelek çocuklar için Fethiye’ye otobüs gönderdi

Fethiye’de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Muğla Valiliğince hazırlanan otobüs, üzerine kurulu ses sisteminden çalan şarkılarla cadde ve sokaklarda tur attı.

Vali Civelek’ten Muğlalılara Teşekkür

Muğla Valisi Esengül Civelek esnafa ve vatandaşlara teşekkür etti. Vali Civelek, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında alınan kararlara uyduğu için Muğlalılara teşekkür etti.

Vali Civelek, şehrin giriş-çıkış noktalarında Koronavirüse Karşı Alınan Tedbirleri Denetledi

Muğla Valisi Esengül Civelek, koronavirüs önlemleri kapsamında Milas-Bafa karayolu üzerinde bulunan uygulama noktasında özel araçlarıyla seyahat eden vatandaşlara yönelik Jandarma-Polis ve sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları denetledi.

Vali Civelek Kadın Kursiyerlere Sertifika Dağıttı

Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe İlçesi Yerkesik Mahallesinde faaliyet gösteren ve kadın istihdamına katkı sağlayan mermer fabrikasını ziyaret ederek, Mesleki Eğitim Kursunu tamamlayan kadın kursiyerlere sertifika verdi.

Vali Civelek, Datça'da incelemelerde bulundu

Muğla Valisi Esengül Civelek, Datça'da mahalle muhtarları ve kurum amirleriyle görüşerek, ilçede incelemelerde bulundu.

Vali Civelek İŞKUR’da İncelemelerde Bulundu

Muğla Valisi Esengül Civelek, yeni binasında hizmet vermeye başlayan Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Vali Civelek Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı

Muğla Valisi Esengül Civelek, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönem karne dağıtım töreninde, Menteşe Kafaca 100. Yıl İlk ve Ortaokulunda öğrencilere karneleri dağıttı.

Vali Civelek, Trafik Tedbirlerini Yerinde İnceledi

Muğla Valisi Esengül Civelek, vatandaşların yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri ve trafik kural ihlallerinin en aza indirilmesini sağlamak amacıyla polis ve jandarma yol kontrol noktalarını ziyaret ederek, alınan trafik tedbirlerini yerinde denetledi.

Vali Civelek, Muhtarların Sorunlarını Dinledi

Seydikemer’de 2019 Yılı Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda muhtarlar talep ve sorunları Muğla Valisi Civelek’e iletme şansı yakaladı.

Vali Civelek başkanlığında Kasım ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Milas'ta gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı bu ay Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında muhtarların görüş, öneri ve ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla Milas Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

Vali Civelek’ten sürücülere kemer uyarısı

Muğla'da Kemerin Ses Getirsin projesi kapsamında trafik ekipleri tarafından uygulama yapıldı. Kent girişindeki uygulamaya Muğla Valisi Esengül Civelek, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel de katıldı.

Vali Civelek’ten Karaca’ya Sıcak Karşılama

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Muğla Valisi Esengül Civelek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Civelek tatilcileri uyardı

Muğla'da 9 günlük Ramazan Bayramı tatilin geçiren vatandaşların dönüş yolculuğu son gün de devam etti. Muğla'da polis ve jandarma trafik ekipleri, geçiş noktalarında tatilcilerin güvenli ve dikkatli yolculuk yapmaları için uyarıda bulundu.

Sosyal Güvenlik Haftası Dolayısıyla Vali Civelek’e Ziyaret

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Muğla Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Vekili Ramazan Hüsnü Adıgüzel ve beraberindeki heyet, Muğla Valisi Esengül Civelek’i ziyaret etti.

Vali Civelek güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı

Muğla Valisi Esengül Civelek, yeni yıl öncesi uygulama noktalarında görev yapan güvenlik güçlerinin yeni yıllarını kutladı.

Vali Civelek, Balkan şampiyonlarını ödüllendirdi

Bosna Hersek'te düzenlenen Balkan Güreş Şampiyonasında rakiplerini yenerek Balkan Şampiyonu olan Abdullah Akdağ ile Ramazan Tekin Muğla Valisi Esengül Civelek tarafından ödüllendirildi.

MUTSO yeni yönetimi Vali Civelek’i ziyaret etti

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası(MUTSO) Başkanı Mustafa Ercan ve Meclis Başkanı Koray Özcan 22 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen oda başkanlığı seçiminden sonra göreve başlayan yeni Yönetim Kurulu Üyeleriyle Muğla Valisi Esengül Civelek'i makamında ziyaret etti.

Vali Civelek, Kadın Akademisini ziyaret etti

Vali Civelek, Kadın Akademisini ziyaret etti

VALİ CİVELEK DASTARHANEYİ GEZDİ

VALİ CİVELEK DASTARHANEYİ GEZDİ

Köyceğiz Kadın Akademisi, Vali Civelek ve Başkan Gürün’ü ziyaret etti

Köyceğiz Kadın Akademisi, Vali Civelek ve Başkan Gürün’ü ziyaret etti

Ortaca İESK, Vali Civelek’i ziyaret etti

Ortaca İESK, Vali Civelek’i ziyaret etti

VALİ CİVELEK’TEN YENİ YIL MESAJI

VALİ CİVELEK’TEN YENİ YIL MESAJI

Vali Civelek, Zeytinköy’deki yangınzedeleri yalnız bırakmıyor

Muğla Valisi Esengül Civelek, Zeytinköy Mahallesi'nde konteynerlere yerleştirilen yangınzedeleri ziyaret etti.

Vali Civelek “Kültürel Mirasımıza sahip çıkacağız”

Muğla Valisi Milas ilçesinde bulunan 500 yıllık geleneksel düğünleri ve bez bebekleri ile öne çıkan Çomakdağ Kızılağaç Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak geleneksel düğünü izledi.

Vali Civelek’ten Ziraat Odası’na iade ziyaret

Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe Ziraat Odası’nı iade ziyarette bulundu.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Vali Civelek’i ziyaret etti

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muğla Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

Milas heyetinden Vali Civelek’e ziyaret

Bir aydır Muğla’da görev yapan Muğla Valisi Esengül Civelek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

VALİ ODALARI UNUTMADI

Fethiye’ye gelerek ilçedeki çalışmalar, projeler ve çeşitli konularda brifing alan Muğla Valisi Esengül Civelek, oda başkanlarını da ziyaret etti. Ziyarette Vali Civelek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı ve sorunları dinledi.

VALİ CİVELEK İLK KEZ FETHİYE’YE GELDİ

Muğla Valisi Esengül Civelek, ilk kez Fethiye’ye gelerek, ilçedeki çalışmalar, projeler ve çeşitli konularda brifing aldı.