Uçurtma Şenliği Haberleri

Uçurtma Şenliği Haberleri

Doyasıya eğlendiler

5-12 Haziran tarihleri arasında kutlanan Dünya Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında çocuklar uçurtma uçurarak doyasıya eğlendi.

Özel öğrencilerden uçurtma şenliği

Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri Şehit Fethi Bey Parkı’nda 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında uçurtma şenliği düzenledi.

Sarıgerme Uçurtma Şenliği gerçekleştirildi

Muğla'nın Ortaca ilçesi Sarıgerme Sahili'nde Uçurtma ve Bahar Şenliği düzenlendi. Etkinlikte 7'den 70'e her yaş grubunun uçurduğu uçurtmalar ile Sarıgerme'nin gökyüzü renklendi.

Marmaris’te 23 Nisan coşkusu Uçurtma Şenliği ile başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde ilk olarak uçurtma şenliği düzenlendi. Marmaris Belediyesi ve ÇYDD'nin düzenlediği uçurtma şenliğinde uçurtmalar gökyüzüyle buluştu.

Öğrenciler ara tatili etkinlikler ile değerlendiriyor

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ara tatil etkinlik programı kapsamında Çalış Plajı’nda kıyı temizliği ve uçurtma şenliği yapıldı. Çalış’taki Yörük Çadırı ve Yörük Müzesi önünde gerçekleşen etkinliğe yoğun katılım oldu.

BİSİKLET VE UÇURTMA ŞENLİĞİ RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

Dünya Çevre Haftası, Fethiye’de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Datça’da 23 Nisan Uçurtma Şenliği

Muğla'nın Datça ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında 'Uçurtma Şenliği' düzenlendi.

Bisiklet ve uçurtma şenliği’ne katılım yoğun oldu (video)

Fethiye Belediyesi tarafından yapılarak hizmete açılan bisiklet yollarında, Dünya Çevre Haftası dolayısıyla Bisiklet Şenliği yapıldı

FETHİYE’DE UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ ŞENLENDİRDİ

Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Fethiye Tanıtma Vakfı (FETAV) ve Yunus Nadi İlköğretim Okulu işbirliğinde uçurtma şenliği düzenlendi

ÇOCUKLARA UÇURTMA ŞENLİĞİ YAŞATTILAR

Özel Çevre Koruma Kurumu, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ölüdeniz Belceğiz Çevre Koruma ve Turizm Derneği ve Ölüdeniz Belediyesi işbirliği ile Ölüdeniz İlköğretim Okulu öğrencilerine uçurtma şenliği düzenledi.