Etiketler

Başkan Öztürk iş adamları ile ekonomik gelişmeleri görüştü

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, MÜSİAD Fethiye Şube Başkanı Kemal Tufan ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. MÜSİAD’ın Yönetim Kurulu Toplantısına da katılan Başkan Öztürk, MÜSİAD üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Kuru yük gemisindeki 9 işçi karantinaya alındı

İsrail'den Türkiye'ye gelen kuru yük gemisindeki 9 Türk işçi Fethiye'de 14 günlük karantina süresini geçirmeleri için yurda yerleştirildi.

Tüvtürk İşçileri 500 Gündür Direniyor

Muğla Taşıt Muayene İstasyonundan sendikalı oldukları gerekçesiyle işten atılan işçilerin direnişi 500 gündür sürüyor.

Atalay, ''Asgari ücrette 2 bin 578 liranın altını konuşmayız''

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, “Asgari ücrette 2 bin 578 liranın altını konuşmayız” dedi. Türk-İş'in 23. Olağan Genel Kurulu, "Türkiye'de Türk-İş var" ve "Emeğimizden de vatanımızdan da vazgeçmeyiz” sloganlarıyla bir otelde düzenlendi. Ankara’da düzenlenen toplantıya SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’de katıldı.

Garip bir velayet davası

Türk işadamı ile 3 yıl önce evlenip 2 kız çocuğu sahibi olan Ukraynalı Ukraynalı Svitlana Krychun, boşanma aşamasında olduğu eşinden iki çocuğunu almak için hukuk mücadelesi başlattı. Çocuklarının eşi tarafından kaçırıldığını iddia eden kadın, eşinin kendisine gönderdiği fotoğrafı inceleyerek kızlarının yerini tespit etti. Eşinin psikolojik sorunları olduğunu belirten baba ise çocuklarının iyiliği için teslim etmeme kararı aldığını söyledi.

SELVİ “VATAN PARTİSİ TÜRK İSMİNİ SİLDİRMEYECEKTİR”

SELVİ “VATAN PARTİSİ TÜRK İSMİNİ SİLDİRMEYECEKTİR”

TİKA'DAN TÜRKMENİSTAN'A MODERN SERA DESTEĞİ FETHİYE’DEN

TİKA'dan Türkmenistan'a modern sera desteği Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından yürütülen proje kapsamında Türkmenistan'daki Niyazov S. A Türkmen Tarım Üniversitesi'ne kurulacak ilk modern sera Fethiye'den tırlar ile Türkmenistan'a gönderildi.

İLAN FETHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Park Yerine Ahmet Öztürk İsminin Verilmesi

TÜRK BİRLİĞİ HAREKETİ GAZETESİ VE KARDEŞ ÜLKELER DERNEĞİNE POLİS BASKINI

TÜRK BİRLİĞİ HAREKETİ GAZETESİ VE KARDEŞ ÜLKELER DERNEĞİNE POLİS BASKINI Türk Birliği Hareketi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Kardeş Ülkeler Türk İslam Birliği oluşumu Başkanı olan İsmail Kalay’a ait ev ve pansiyon ile gazete ve derneğe ait yerlere polis baskını düzenlendi.