Etiketler

Çıralı, “Muğla çatısı altında tanıtım yapılacak” 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı geçtiğimiz hafta İzmir’de düzenlenen İzmir Travel Turkey Fuarı’nı, FRT Televizyonu’na değerlendirdi. Başkan Çıralı, “İzmir Turizm Fuarı’nın en önemli gelişmesi bana göre bundan sonraki fuarların Muğla çatısı altında birlik beraberlik içinde yapılması olacaktır. İzmir Turizm Fuarı çok yararlı geçti” dedi. 

Başkan Karaca, “Turizm sezonundan ümitliyim”

Geçtiğimiz hafta İzmir’de düzenlenen İzmir Travel Turkey Fuarı’nda, Fethiye standının ilgi görmesi Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı da mutlu etti. FRT Televizyonu’na fuarı değerlendiren Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Her Mevsim Fethiye sloganıyla tanıttığımız Fethiye’ye bu sezon yerli ve yabancı daha fazla turist bekliyoruz. Bir ekibimiz de tanıtım için Çin’e gidiyor” ifadelerini kullandı. 

Travel Turkey İzmir Fuarında Fethiye rüzgarı

Fethiye Belediyesinin Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarında açtığı stant büyük ilgi görüyor. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Dünyanın her tarafındaki tatil yapacak olan bütün misafirlerimizi Fethiye'ye bekliyorum dedi.

Marmaris Belediyesine turizm fuarında yoğun ilgi var

Marmaris Belediyesi, Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarında stant açtı. Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Tüm insanları yılın her zamanında Marmaris'e davet ediyorum dedi.

Fethiye standına büyük ilgi oldu

İzmir’de önceki gün kapılarını açan 7 aralık cumartesi günü sona erecek 13. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresinde Fethiye standına büyük ilgi oldu. Fethiye’deki turizm paydaşları ve Fethiye Belediyesinin destekleri ile açılan stantta Fethiye ‘Her Mevsim Fethiye’ sloganıyla tanıtıldı.

Fuarın gözdesi 'Muğla Evi'

İzmir'de düzenlenen 'Travel Turkey İzmir' turizm fuarında ziyaretçilerin en fazla dikkatini çeken stantlardan birisi Menteşe Belediyesi'nin fuar alanına kurduğu 'Muğla Evi' oldu. Gelen ziyaretçilere Muğla tarhanası, Muğla halkası, Muğla Saraylısı, bal, zerde, cevizli sucuk ve zeytinyağı gibi yöresel lezzetler ikram edildi. Muğla bacası, Kuzulu Kapı gibi tarihi Muğla mimarisinin örnekleri sergilenirken, stantta ayrıca Ebru sanatı da gelen ziyaretçilere tanıtıldı.

Başkan Gürün: 'Muğla bu kadar ucuz olmamalı'

'Travel Turkey İzmir' turizm fuarında turizmin paydaşlarını bir araya getiren Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 20 yıldır her Turizm Bakanına yerel 'Master plan' yapalım dediğini, fakat hiç birisinin buna yanaşmadığını söylerken, altyapı, Gökova Körfezi'ne yeni marinalar, her şey dahil sistemi ve altyapı yatırımları ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. İzmir Hilton Otel'de gerçekleşen resepsiyona, Muğla Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Menteşe, Fethiye, Dalaman, Marmaris, Datça ve Bodrum Belediye Başkanları, Muğla, Marmaris ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile BODER Genel Sekreteri ile turizmciler katıldı.

Travel Turkey İzmir'de Muğla stantlarına büyük ilgi

Türk turizm sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' turizm fuarı kapılarını 13'üncü kez açarken, fuarın gözdesi Muğla oldu. Fuarda Muğla, Marmaris, Fethiye, Dalaman ve Menteşe ilçeleri açtıkları stant ile yerli ve yabancı ziyaretçilere yöresel ürünleri, tarihi ve ören yerleri ile tanıtılıyor.

Travel Turkey'de Marmaris'e Marmaris standı yoğun ilgi gördü

13. İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi (Travel Turkey) düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Marmaris Belediyesi, Deniz Ticaret Odası, Marmaris Ticaret Odası, oteller ve seyahat acentelerinin yer aldığı Marmaris Standı büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 'Bu fuarın turizmle ilgili hedeflerimize ulaşmamız adına önemli bir basamak olduğunu düşünüyorum' diye konuştu.

Marmaris turizm fuarına hazır

Turizm sektörünün kalbi, 5 Aralıkta başlayacak Travel Turkey İzmir Fuarı'nda atacak. Marmaris Belediyesi de ilçenin tanıtımı için fuarda yer alacak.

Her Mevsim Fethiye

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının (FTSO) yürüttüğü Turizm Konseyi önceki gün toplandı. Toplantıda 5-7 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan Travel Turkey İzmir fuarında Fethiye’nin tanıtımı masaya yatırıldı. Toplantıda alınan kararda bölgemizin 4 mevsim boyunca turizme elverişli olduğu ‘Her Mevsim Fethiye’ sloganıyla anlatılacak.

Koylardaki Yapılaşma Masaya Yatırıldı

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın Sekretaryasını ve ev sahipliğini yaptığı Fethiye Turizm Konseyi’nin Ağustos ayı toplantısında koylardaki yapılaşma, körfez kirliliği ve alg patlaması ile EMITT 2020 ve Travel Turkey fuarları ele alındı.

Ortaca Travel Turkey İzmir Fuarında tanıtıldı

İzmir'de bu yıl 12'ncisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi'nde kurulan Ortaca standı yoğun ilgi gördü.

DERNEK TANITIM İÇİN KOLLARI SIVADI...

Dalyan İztuzu Turizm ve Tanıtım Derneği bu yıl 10’uncu kez turizmcileri buluşturan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nde bölgeyi tanıttı.

FTSO’DAN ALTERNATİF TURİZME DESTEK...

Fethiyeli turizmciler ve turizm sektörü paydaşları, İzmir’de yapılan Travel Turkey Turizm Fuarına katılarak Fethiye’nin tanıtımı için çaba sarf ettiler.

SIKINTISIZ TURİZM BEKLENTİSİ...

Türkiye’nin turizm sektöründeki en önemli fuarlardan birisi olan uluslar arası “Travel Turkey İzmir” fuarında; “Yeni Trend Fethiye” sloganıyla tanıtılan Fethiye, sıkıntısız bir turizm sezonu beklentisi içerisinde bulunuyor.

FUARDA MUĞLA'YA YOĞUN İLGİ...

Muğla Büyükşehir Belediyesi ilçe belediyeleriyle birlikte 8-11 Aralık tarihleri arasında 10’uncusu düzenlenen Travel Turkey Fuarına katıldı.

TRAVEL TURKEY'DE BODRUM RÜZGARI...

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İzmir'de gerçekleşen 10. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’nin açılışına katılarak Bodrum standında tanıtım çalışmalarını sürdürdü.

MENTEŞE İZMİR'DE GÖRÜCÜYE ÇIKTI...

Türkiye’nin en önemli turizm fuarlarından biri olan “Travel Turkey İzmir” fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda Menteşe Belediyesi’nin açmış olduğu stantı ziyaret eden Başkan Gümüş, turizmin önde gelen temsilcileri ile bir araya geldi.

MİLAS TRAVEL TURKEY FUARINDA...

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir”, 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Milas Belediyesi ilçenin tanıtımı için Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda yerini aldı.

FUAR EKİBİ KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ...

8 Aralık Perşembe günü açılışı gerçekleşecek olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’na katılacak fuar ekibi; Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı makamında ziyaret etti.

FETHİYE,TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI'NDA TANITILIYOR...

Türkiye’nin turizm sektöründeki en önemli fuarlardan biri olan ve 10’uncu kez düzenlenen “Travel Turkey İzmir” fuarında Fethiye; “Yeni Tren Fethiye” sloganıyla yer alacak.

KAYMAKAM ÇALIK “FETHİYE 3 AYRI STANTTA TANITILDI”

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen 9. Travel Turkey İzmir Fuarının ilk gününde açılış kokteyline katılan Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, fuarda Fethiye’nin 3 ayrı stantta tanıtıldığını söyledi.

FETAV STANDI İZMİR FUARININ GÖZDESİ OLDU

Travel Turkey İzmir fuarında Geka standında yer alarak Fethiye’yi tanıtımını yapan Fetav yönetimi fuar izlenimlerini kamuoyu ile paylaştı. Fethiye’nin aktiviteleri ve alternatif turizm etkinlikleri ile güzel bir tanıtım gerçekleştiren Fetav yönetimi adına yönetim kurulu üyesi ve turizm komite başkanı Mustafa Şıkman değerlendirmede bulundu…

FETHİYE'DEKİ BİRLİKTELİK FUARA DAMGASINI VURDU

Travel Turkey İzmir Fuarı’nda TÜRSAB, FETOB, ÇALIŞ-DER, FTSO, Ölüdeniz Geliştirme Kooperatifi temsilcileri stant açarak, tüm imkansızlıklara rağmen Fethiye’yi en iyi şekilde temsil ettiler.

AY “FETHİYE’Yİ İZMİR’DE EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ”

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir” Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover Fairs Turkey ve İZFAŞ ortaklığıyla 4 ve 7 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşecek.

İZMİR’DEKİ TRAVEL TURKEY DE FETHİYE’DE TANITILACAK

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesi yürütme kurulu başkanı Süleyman Kaya, katılma kararı aldıkları İç Turizm fuarlarıyla ilgili basın açıklamasında bulundu.

FETHİYE İZMİR'DE TEMSİL EDİLDİ...

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleştirildi.

FUARDAN ÖDÜLLE DÖNDÜK

İzmir’de gerçekleştirilen Travel Turkey İzmir turizm fuarında ilçemiz En İyi Stant Gösterisi ödülünü aldı FETAB (Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği) çatısı altında gerçekleştirilen tanıtım çalışmasının değerlendirilmesi hizmet birliğinin ofisinde yapıldı.