Trafik Eğitimi Haberleri

Trafik Eğitimi Haberleri

Datça’da güvenli trafik anlatıldı

Muğla'nın Datça ilçesinde trafik haftası etkinliği çerçevesinde vatandaşlara güvenli trafik eğitimi anlatıldı.

Jandarmadan dronla trafik denetimi

Fethiye Jandarma trafik timleri tarafından dron ile havadan trafik denetimi yapıldı.

Marmaris’te okul servisi şoförlerine trafik eğitimi verildi

Muğla'nın Marmaris ilçesinde okul servisi şoförlerine trafik eğitimi verildi. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Tescil Şube, İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Trafik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden görevliler güvenli trafik sürüşü, kazaları önleme çalışmaları kapsamında 66 okul servisi şoförüne eğitim verdi.

Ortaca Emniyeti uzaktan eğitim uygulamaları üzerinden öğrencilere trafik eğitimi verdi

Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği Kovid-19 virüs salgını nedeniyle okullarından uzak kalan öğrencileri, trafik kuralları hakkında bilgilendirmek için uzaktan eğitim verdi.

Jandarmadan EBA üzerinde öğrencilere trafik eğitimi

Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik timleri öğrencilere yönelik EBA sistemi üzerinden trafik eğitimi verdi.

Trafik eğitimi için Marmaris'e geldiler

Marmaris Belediyesi tarafından çocukların trafik eğitimini erken yaşta alması ve kaliteli zaman geçirebilmesi amacıyla hayata geçirilen Trafik Eğitim Parkı, Ortacalı öğrencileri ağırladı.

Trafik güvenliği anlatıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında Şefika Pekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Ortaca’da öğretmenlere trafik eğitimi verildi

Muğla'nın Ortaca ilçesinde görev yapan öğretmenlere, trafik eğitimi verildi.

Kuran kursu öğrencilerine trafik eğitimi

Dalaman'da kuran kursu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Muğla’da kamyon ve çekici şoförlerine trafik eğitimi

Muğla'nın Menteşe ilçesi Çırpı Mahallesinde özel bir madencilik şirketinde görevli kamyon ve çekici şoförlerine Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından eğitim verildi.

Çocuklar için trafik eğitimi

2013 yılında Karayolu Trafik Güveliği Stratejisi ve Eylem Planı çerçevesinde uygulamaya konulan 3-17 yaş arası çocukların trafik güvenliği konusunda bilinçlenmesini sağlayan 'Çocuklar için trafik eğitimi' projesi devam ediyor.

Dalamanlı çocuklar "trafik dedektifi" oldu

Çocuklar İçin Trafik Eğitimi (Trafik Dedektifleri) Projesi kapsamında Dalaman'da 220 çocuk trafik güvenliği eğitimi aldı.

ÖZEL BİREYLERE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ...

Milas Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde eğitim alan bireylere uygulamalı trafik eğitimi verildi.

Fethiye 350 Öğretmene Trafik Eğitimi Verildi

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Fethiye’de de, İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan “100 Günlük Trafik Eylem Planı” çerçevesinde yaklaşık 350 öğretmeneverilen trafik eğitiminde sona gelindi.

Ortaca’da öğretmenlere trafik eğitimi verildi

Ortaca ilçesinde, İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan 100 Günlük Trafik Eylem Planı çerçevesinde öğretmenlere trafik konusunda eğitim verildi.

ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİYOR

ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİYOR

Kur’an Kursu öğrencilerine trafik eğitimi

Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ekipleri ‘Çocuklar için trafik eğitimi’ projesi kapsamında, kış sezonunda okullarda verdiği eğitimi yaz sezonunda da Kur’an kurslarında veriyor.

ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği'nce Fethiye'de ki okulların 4. ve 5. sınıfı öğrencilerine Trafik Eğitim Parkında Trafik Denetleme Amiri Baş polis Mehmet Zeybek ve polis memuru Ali Sarıbelli tarafından yaya ve araç trafiğinde uyulması gereken davranışlar uygulamalı şekilde anlatıldı.

MİNİK ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ...

Marmaris Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Büro Amirliği mahalle okullarında öğrencilere trafikte uymaları gereken kurallar hakkında eğitimi verdi.

FETHİYE’DE ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ

Fethiye’de lise öğrencilerine trafik eğitimi verildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amiri Nuri Çınaklı tarafından Fethiye Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik verilen seminerde trafikte uyulması gereken kurallar sunum eşliğinde anlatıldı.

3 BİN ÖĞRENCİYE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ

Fethiye Trafik Tescil Müdürlüğü tarafından Fethiye'de yaklaşık 3 Bin öğrenciye trafik eğitimi verildi.

ÖĞRENCİLERE UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği'nce Fethiye’de ki okulların 4. ve 5. sınıfı öğrencilerine Trafik Eğitim Parkında Trafik Denetleme Amiri Başkomiser Nuri Çınaklı tarafından yaya ve araç trafiğinde uyulması gereken davranışlar anlatıldı. Öğrencilerin sorularının da cevaplandırıldığı etkinlikte öğrencilerin hangi trafik kurallarına uyacakları konusunda bilgiler verildi. Trafik eğitim parkında da öğrencilere uygulamalı olarak elektrikli bisikletler üzerinde Trafik kuralları gösterildi.