Sporfest Haberleri

Sporfest Haberleri

Karaca’ya Forma Hediye Ettiler

Karaçulhaspor Takımı Kulüp Başkanı Mehmet Dalca beraberinde CHP Fethiye Belediye Meclis Üyesi Muharrem Akalın ve yönetimiyle Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyarette bulundu. Aynı zamanda Fethiye İlçe Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye Sporfest’e katkılarından dolayı Karaca’ya plaket ve forma hediye etti.

Fethiye Spor Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Fethiye’de ikincisi düzenlenen Uluslararası Fethiye Spor Festivali düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. Organizasyon kapsamında “halk oyunları”, “Ölüdeniz Açık Su Yüzme Yarışı”, “Oturarak Voleybol Turnuvası”, “Likya Gronfondo” ve “Göcek Tenis Turnuvası” müsabakaları gerçekleştirildi.

SporFest Halk Oyunlarına ilgi yoğun oldu

Fethiye'de bu yıl ikincisi düzenlenen '2. Uluslararası Fethiye Spor Festivali” kapsamında 5 ülkeden 350 dansçı sahnede hünerlerini sergilediler. İzleyiciler tarafından dans gruplarının hünerleri ilgiyle izlenirken, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, “Festivali önümüzdeki günlerde daha geniş ve daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.

Uluslararası Likya Granfondo Heyecanı Seydikemer’de Yaşandı

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından organize edilen, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Fethiye Uluslararası Likya Granfondo bisiklet yarışlarının Seydikemer etabı tamamlandı.

Uluslararası Fethiye Spor Festivali Başladı

Fethiye’de ikincisi düzenlenen "2. Uluslararası Fethiye Spor Festivali" başladı. Festival “Ölüdeniz Açık Su Yüzme Yarışı”, “ Oturarak Voleybol Turnuvası” ve “Göcek Tenis Turnuvası” müsabakaları ile start aldı.

Sporfest Konukları Karaca’yı Ziyaret Etti

Uluslararası Fethiye 2. Spor Festivali 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi sponsorluğunda, 5 farklı branşta, çeşitli ülkelerden 300’e yakın yönetici Fethiye’ye geldi. Heyet, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Sporfest Satranç Turnuvasına yoğun ilgi

Fethiye Sporfest kapsamında gerçekleştirilen satranç turnuvasına Türkiye’nin değişik illerinden yoğun katılım oldu. Ölüdeniz’de Sunshine Resort Hotel’de gerçekleşen satranç şampiyonasına 196 sporcu katıldı.

Sporfest Karate Şampiyonasına 350 sporcu kayıt yaptırdı

Bu yıl Fethiye’de ilki yapılan Sporfest karate şampiyonasında yoğun ilgi oldu. Uluslararası olarak gerçekleştirilen şampiyonaya 350 sporcu katıldı. Yetkililer şampiyonanın amacına ulaştığını bildirdiler.

Likya Granfondo yarışları yapıldı

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından organize edilen Fethiye Sporfest kapsamında düzenlenen Likya Granfondo bisiklet yarışları yapıldı. İki parkur halinde yapılan yarışlara toplam 144 yarışmacı katıldı.

Fethiye Spofest 6 kategoride yapılacak

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından organize edilen Fethiye Sporfest 6 kategoride çekişmeli etkinliklere sahne olacak.

FETHİYE DEV SPOR OLİMPİYATINA HAZIRLANIYOR

Fethiye, Sporfest Spor Olimpiyatlarına hazırlanıyor. Sporfest 2019, 6 Branşta Türkiye sporunu Fethiye’ye taşıyacak. Sporfest Spor Olimpiyatları kapsamında 5000 den fazla sporcu, antrenör, idarecinin yanı sıra festival kapsamında 10 binden fazla seyircinin de Fethiye’ye gelmesi bekleniyor