Etiketler

Akyürek, “Bu yönetime güvenin”

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akyürek ve Apaçi Taraftar Grubu Üyesi Galip Debik, bu hafta FRT ekranlarında yayınlanan Spor Saati programında Erdoğan Cankuş’un konuğu oldular. Fethiyespor’da sezon başında yönetim olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi aktaran Akyürek, “10 milyon TL borç devraldık, 7 milyon TL’ye takım kurduk. Şu an hiçbir futbolcu kardeşimize borcumuz yok. Maç primleri de dahil. Yönetim kurulumuz ve teknik heyetimiz kulüpte başarıyı yakalamak adına mesai harcıyorlar. Fethiyespor’a 2 önemli şampiyonluk yaşatan hocamız Mustafa Ceviz, 3. şampiyonluğu da yaşatacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Spor Saati'ne Yine Mesaj Yağdı

FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu haftanın Salı günleri ekranlara gelen Spor Saati programına yine mesaj yağdı. Fethiyespor eski başkanlarından ve milli hakemlerden Timur Fidan’ın rahatsızlığı nedeni ile katılamadığı programa Fethiyespor eski futbolcu ve yöneticilerinden inşaat mühendisi Hüseyin Suri ile Fethiyespor’un karşılaşmalarında tribünleri hareketlendiren isimlerden olan Ciğerci lakaplı Mustafa Ercümer konuk olurken ilgi ile izlenen programa mesaj yağdı.

Ceviz, FRT'de ''Hedefimiz Şampiyonluk'' dedi

Fethiyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz FRT Televizyonunda Spor Saati programında öncelikli hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti. Ceviz yaklaşık 3 saat süren programda kariyerindeki 5. şampiyonluğunu Fethiyespor’da yaşamak istediğini yine Fethiye’de şampiyonluk yaşadığını da hatırlattı.

Fethiyespor'dan Anıl Satılmayacak

3. lig 2. grupta mücadele eden Fethiyespor’da 20 yaşındaki kanat oyuncusu Anıl Arıcıoğlu’na süper lig takımlarından teklifler yağıyor. Anıl Arıcıoğlu’na başta Malatyaspor olmak üzere Antalyaspor, Konyaspor ve Kayserispor’dan teklifler geldiği öğrenildi. Fethiyespor başkan yardımcısı İsmail Öztürk, Anıl Arıcoğlu’nu satmayacaklarını alt yapılardan yetiştirdikleri oyuncunun sezon sonuna kadar geliştirileceğini sezon sonunda bir değerlendirme yapabileceklerini ifade etti.

UYSAL, ''ÇIKSAM, SEÇİMİ ÇOK RAHAT ALIRIM''

Fethiyespor'da uzun yıllar yöneticilik ve sportif direktörlük yaptıktan sonra 2 yılda Fethiyespor Kulüp Başkanlığı yapan Okan Uysal, FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş'un hazırlayıp sunduğu Spor Saati programında 2 yıllık suskunluğunu bozdu. Uysal, ''Çıksam, seçimi çok rahat alırım'' derken, Fethiyespor'da Ferizcan yönetimini ibra etmeyeceğini, bir başkanın kulübe temlik koyamayacağını söyledi. Uysal'ın FRT'deki programı yoğun bir ilgi ile izlendi.

Spor Camiası Abdullah Çevrim'e Ağlıyor

A Milli Futbol Takımı’nın eski futbolcularından, Fenerbahçe, Gençlerbirliği, Ankaragücü, Gaziantepspor ve Hatayspor kulüplerinde forma giyen FRT SPOR SAATİ yorumcusu Abdullah Çevrim’in vefat haberi spor camiasını derinden üzdü.

Spor Saati İlgiyle İzlendi (video)

İsmail Öztürk'ün konuk olduğu spor saati programı 29 Mayıs 2018

SPOR SAATİ PROGRAMI BÖLÜMLERİ

Spor Saati Programının bölümleridir

SPOR SAATİ (03ŞUBAT2015)

SPOR SAATİ PROGRAMI (13 OCAK 2015)

Kanalf Televizyonunda yayınlanan Spor Saati Programının 13 Ocak 2015 tarihli bölümüdür

SPOR SAATİ PROGRAMI (6 OCAK 2015)

Kanalf'de yayınlanan spor saati programının 6 ocak 2015 tarihli programıdır

KANALF SPOR SAATİ 30 ARALIK 2014

Kanalf'de yayınlanan Spor Saati Programının 30 Aralık 2014 bölümüdür

ENGİN İPEKOĞLU VE OKAN UYSAL SPOR SAATİNDE

Kanal F ‘de her hafta Salı günü ana haber bülteninden sonra ekrana gelen Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu spor saati programına konuk olan Fethiyespor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ile profesyonel şube sorumlusu Okan Uysal oldukça iddialı açıklamalar yaptı