Etiketler

İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU'NUN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyledi.

CUMHUR İTTİFAKI RET OYU VERDİ

Fethiye Belediye Başkanı CHP’li Alim Karaca’nın faaliyet raporu, partisine mensup meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi. Fethiye Belediye Meclisi’nde okunan faaliyet raporuna AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ret oyu kullandı. Belediye Meclisi’nde 17 kabul, 14 ret oyu verilen faaliyet raporu üzerinde parti grup sözcüleri görüşlerini bildirirken; AK Parti Fethiye İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Turgay Öztürk, “Faaliyetlerinizi anlatan kitap bize çok da doyurucu gelmedi” dedi.

Muğlasporlu futbolcular kendilerine tahsis edilen yurdu terketti

Koronavirüs testinden geçirildikten sonra Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci yurduna yerleştirilen Muğlaspor'lu futbolcular dün akşam saatlerinde yurttaki hijyen şartlarının yetersiz olduğunu gerekçe göstererek kendi imkanlarıyla Muğlaspor Bülent Akça tesislerine geri döndüler. Yaşanan gelişmenin ardından Muğlaspor Kulüp Basın Sözcüsü Gülen Bütüner açıklamalarda bulundu.

Fethiye'de Örnek Buluşma

Fethiye'de tüm Türkiye'ye örnek oluşturacak bir buluşma meydana geldi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Fethiye Belediye meclisinde grubu bulunan partilerin sözcüleri, koronavirüs salgını karşısında Fethiye Belediyesinin görevlerini konuştular.

Kaytan,"Gazeteci suç işleyen değildir"

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Sözcü Gazetesi Bodrum Muhabiri Yaşar Anter’in dün göz altına alınıp, serbest bırakılmasıyla ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Sözcü Kalın: “Öğrenciler 23 Mart’tan itibaren internet ve TV üzerinden eğitim alacak.”

Sözcü Kalın: 'Öğrenciler 23 Mart'tan itibaren internet ve TV üzerinden eğitim alacak.'

Muğla Kent Konseyleri Toplantısı Sonuç Bildirgesi Açıklandı

Muğla Kent Konseyleri toplantısının sonuç bildirgesi açıklandı. Konseyin ikincisi 1 Şubat 2020 tarihinde Marmaris Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Gerçekleştirilen toplantı ile dönem sözcülüğü Menteşe Kent Konseyi’nden, Marmaris Kent Konseyine geçti. Muğla Kent Konseyleri toplantısının sonuç bildirgelerinden olan 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz ulaşım haklarının yanı sıra kıyıların tekrar MUÇEV’e verilmesine engel olmak için Büyükşehir, ilçe belediyeleri ve halkı bir araya getirerek “Kıyılar Halka Geri Verilsin” temalı bir eylem tertiplenerek, kıyıların belediyelere verilmesi için kamuoyu oluşturulmasına karar verildi.

Eğitimde Ufuk Turu İlçe Çalıştayı bildirgesi açıklandı

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Eğitimde Ufuk Turu İlçe Çalıştayı” sonuç bildirgesi açıklandı. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Salonu’nda iki gün süren program sonucunda komisyon sözcüleri Okuma Becerileri, Matematik ve Fen Okuryazarlığı alanlarında bildirgelerini sundular. 

Muğlaspor Basın Sözcüsü Bütüner: 'Herkesi hoşgörü ve sevgiye davet ediyoruz'

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Muğlaspor, yönetimi tarafından son iki haftada alınan bir beraberlik ve bir yenilginin ardından gelen sosyal medyadan istifa çağrılarına cevap verildi.

Dr. Tahir Ateş’ten turizmcilere ecrimisil müjdesi

Önceki gün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in de katıldığı toplantıda Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Tahir Ateş'in ecrimisil sorunu ile ilgili açıkladığı müjdeli haber turizm sektöründe sevinçle karşılandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: “Aşırı sağ Avrupa’yı kuşattı”

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Eğitim Bir-Sen Muğla Şubesi'nin Genişletilmiş İl Divan Toplantısında konuşan AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, aşırı sağcılık, İslam düşmanlığı, Türkiye düşmanlığı, mülteci düşmanlığı ve ırkçılığın Avrupa'da temsil edilmeye çalışılan demokratik değerler için en büyük tehdit olduğunu söyledi.

Ömer Çelik, Dr. Tahir Ateş’e destek istedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik Bodrum'da Dr. Tahir Ateş'e destek istedi.

Ömer Çelik: “Dünyanın gözdesi Bodrum felaketlerle anılıyor”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, dünyanın gözdesi olan Bodrum'un son zamanlarda sellerle, felaketlerle anıldığını kaydederek, Bodrum'a olağanüstü bütçeler gönderilmesine rağmen yerinde saymaya devam ediyor dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik: “Avrupa’daki siyasetçileri çok uyardık”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yeni Zelanda'da camilere yapılan terör saldırısıyla ilgili, Avrupa'daki siyasetçileri çok uyardık, aşırı sağcıları çok uyardık. İslam üzerinden ve ırkçılık üzerinden siyaset yapmayın. Bütün dünyayı son derece kötü bir noktaya götürecek dedik ifadelerini kullandı.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy’dan “İsim Sorunu” açıklaması

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Prespa Anlaşması'nın Makedonya Parlamentosunun ardından Yunanistan Parlamentosunda da onaylanmış olmasından, Makedonya'nın NATO ve AB üyelikleri önündeki bu engelin ortadan kalktığı anlayışıyla memnuniyet duymaktayız dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik: “Futbol ile kavga eden bir siyasi parti olarak tarihe geçecekler”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Siyaset alanında CHP'nin kavga edeceği alanlar tükenmişti, yeni ne bulacaklar diyordum. En son futbolu buldular. Kendilerine ait bir rekordur bu. Futbol ile kavga eden bir siyasi parti olarak tarihe geçecekler dedi.

ADD -KOMŞULAR BİRBİRİNİ FETÖ'CÜ DİYE ŞİKAYET ETTİ-"

ADD Fethiye Şubesi, Sözcü Gazetesi yazarlarına soruşturma açılması ile ilgili basın açıklaması yaptı. Açıklama da Fetö ile ilgili değerlendirmelerde de bulunuldu

Muğlaspor’da zaman hesap kitap zamanı

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Muğlaspor'un Basın Sözcüsü Hakan İnan, basınla bir araya geldiği toplantıda Muğlaspor'da zamanın hesap kitap zamanı olduğunu söyledi. Kulübün mali tablosu belli olduktan sonra ilk olarak teknik direktörle anlaşılacak.

Muğlaspor görev dağılımını yaptı

-Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Muğlaspor, yeni seçilen Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kurulu ile görev dağılımını yaptı. Toplantıda, kulüp başkan vekilliğine Mehmet Güven ile Ali Özden Gürbüz getirilirken, basın sözcüsü ise Hakan İnan oldu.

Dışişleri sözcüsünden ABD sözcüsüne 'OHAL'de seçim' yanıtı

Dışişleri sözcüsünden ABD sözcüsüne 'OHAL'de seçim' yanıtı

DAYDIR “SEYDİKEMER HİZMETE AÇ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydikemer Grup sözcüsü Cemil Daydır, AK Partili Seydikemer Belediyesinin 4 yılda kısa, orta ve uzun vadede plan ve projeler üretmediğini iddia etti.

TÜRK, "FETHİYE'YE MAHCUBUZ"

Sportoto 2.Lig beyaz grupta mücadele eden Fethiyespor'un basın sözcüsü İsmail Türk, 4-3'lük Zonguldak Kömürspor galibiyeti ile ilgili olarak başta karşılaşmayı izleyen ve 90 dakika destek olan taraftarlarla, maddi manevi destekte bulunan Ak Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer ve Onursal Başkan Behçet Saatcı'ya teşekkür etti

KURTULMUŞ: “SADECE ÜÇ BEŞ BALDIRI ÇIPLAK MİLİTANLA UĞRAŞMIYORUZ”…

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin sadece sahada görülen üç beş baldırı çıplak militanla uğraşmadığını, arkalarındaki sofistike mekanizma ile mücadele ettiğini belirtti. Kurtulmuş, terör saldırıları sonrasında sosyal medya üzerinden yapılan propagandalara dikkat çekerek, sosyal medyada terör örgütlerine ve amaçlarına destek olanların ayaklarını denk almasını söyledi.

HOŞ GELDİN AYŞE İREM...

Muğlaspor Basın Sözcüsü Opr. Dr. Mehmet Ali Demirbaş, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

KAŞ KOYLARININ İMARA AÇILMASINA TEMA TEPKİLİ

Fethiye'deki çevreciler kaş koylarının imara açılmasına tepki gösteriyor. Likya koruma platformu sözcülerinden Okyay Tirli, Dr. Nalan Ünal, Haydar Topcu ortak yazılı bir açıklama yaparak kaşa gelen misafirlerden Kaş halkından ve Antalya’daki sivil toplum kuruluşlarından kaş koyları imara açılıyor diye çok şikâyetler aldık. kaş koylarının imara açılmasına izin verilmez dediler

AK PARTİLİ SELAHATTİN KAYAMAN, “ARKADAŞIMIZ SİYASETİN İLKELERİNE UYGUN DAVRANMADI”

Belediye Meclis toplantısının sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan AK Parti Grup Sözcüsü Selahattin Kayaman, AK Partili Hüseyin Güzel’in siyasetin ilkelerine uygun davranmadığını söyledi.