Sosyolog Haberleri

Sosyolog Haberleri

Cahit Beğenç mezarı başında anıldı

Fethiye’nin yetiştirdiği en önemli sosyologlardan biri olan, Türk Dil Kurumu ödüllü, basın şeref kartı sahibi Gazeteci Yazar Cahit Beğenç, 27. ölüm yıldönümünde İncirköy’deki mezarı başında anıldı.

Seher Yılmazer’den “Sosyal Dışlanma” Söyleşisi

15 Ekim Dünya Beyaz Baston Körler ve Güvenlik Günü dolayısıyla Muğla Sıktı Koçman Üniversitesi ve Gören Kalpler Eğitim Derneği iş birliğinde “Sosyal Dışlanma” konulu söyleşi gerçekleşti.

CAHİT BEĞENÇ ANILDI

Fethiye'nin yetiştirdiği en önemli sosyologlardan biri olan, Türk Dil Kurumu ödüllü, basın şeref kartı sahibi Gazeteci Yazar Cahit Beğenç 24. ölüm yıldönümünde İncirköy'deki mezarı başında anıldı

AÇILIŞ 20 ARALIK’TA...

Fethiye Belediyesi tarafından yapımı devam eden Cahit Beğenç Sosyal Tesisi ve Kütüphanesi, sosyolog, gazeteci yazar Cahit Beğenç’in 22. ölüm yıl dönümü olan 20 Aralık’ta açılacak.

CAHİT BEĞENÇ’İN ADINI TAŞIYAN KÜLTÜR MERKEZİ 20 ARALIK’TA AÇILACAK...

Fethiye’nin yetiştirdiği en önemli sosyologlardan biri olan, Türk Dil Kurumu ödüllü, basın şeref kartı sahibi Gazeteci Yazar Cahit Beğenç’in adını taşıyan kültür merkezi 20 Aralık’ta açılacak.

CAHİT BEĞENÇ MEZARI BAŞINDA ANILDI

Fethiye'nin yetiştirdiği en önemli sosyologlardan biri olan, Türk Dil Kurumu ödüllü, basın şeref kartı sahibi Gazeteci Yazar Cahit Beğenç20. ölüm yıldönümünde İncirköy'deki mezarı başında anıldı.