Etiketler

Sonbahar İlaçlaması Yapmayan Çiftçiler Uyarıldı

Seydikemer Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Muğla İl Müdürlüğü Zeytin halkalı leke hastalığı için uyarılarda bulundu.

Fethiye’nin sonbahar güzellikleri ön plana çıkıyor

Fethiye’de düğün fotoğrafları çeken fotoğraf sanatçıları, ilçenin sonbahar güzelliklerini ön plana çıkarıyor.

Çıntar, Tezgahlardaki Yerini Aldı

Fethiye’de, sonbahar yağmurlarıyla ortaya çıkan çıntar mantarı tezgahlarda yerini aldı. Fethiye başta olmak üzere Muğla'nın ilçelerinin önemli lezzetlerinden çıntar mantarı, bölgede sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Yelkenli yatlar Fethiye'de yarıştı

Göcek Yat Kulübü ile D-Marin Göcek tarafından düzenlenen 17. Sonbahar Göcek Yarış Haftası 10 Kasım Atatürk Kupası'nda, yelkenli yatların mücadelesi Muğla'nın Fethiye ilçesinde başladı.

Mega yatlar, sonbahar bereketi yaşattı

Türkiye'nin gözde tatil merkezlerinden Fethiye’ye demirleyen mega yatlar, ilgi odağı haline geldi.

Marmaris sonbaharda yaz sezonunu yaşıyor

Türkiye'nin gözde turizm beldelerinden Marmaris'te yaz sezonu devam ediyor. Sonbaharda bile yaz sıcaklarının hakim olduğu ilçede yerli ve yabancı turistlerin güneşin ve denizin keyfini yaşamak için sahillere akın edince denizde ve kumsalda renkli görüntüler oluştu.

Muğla’da yanan ormanların yerine yeni fidanlar dikilecek

Yaz aylarında yoğun yangınlarla mücadele eden Türkiye, sonbaharda dikilecek 3 milyon yeni fidanla Guinness rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.

11 KASIM’DA REKOR İÇİN DÜĞMEYE BASILACAK

Yaz aylarında yoğun yangınlarla mücadele eden Türkiye, Sonbahar’da dikilecek fidanlarla Guinness rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.

Bakan Pakdemirli: "Spekülasyonlara inanmayın, Muğlalıları fidan dikmeye davet ediyorum”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dalaman-Göcek yangınında soğutma çalışmalarına başlandığını belirterek, Sosyal medya üzerinden yapılan spekülasyonlara aldırmayın. Tüm Muğlalıları sonbaharın başında Eylül ayında buraya fidan dikmeye davet ediyorum dedi.

‘Kampüste Sonbahar’ ödülleri dağıtıldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Metin Bilim Topluluğu ve Metin Bilim Enstitüsü'nün ortaklaşa düzenlediği, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin katıldığı 'Kampüste Sonbahar Fotoğraf ve Deneme Yarışması' sona erdi.

Dragonlar kıyasıya yarıştı

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Dragon Sonbahar Serisinin II. Ayak yarışları gerçekleştirildi.

Yaz geldi, polen alerjisine dikkat

Çocuk İmmünoloji ve Alerjisi Uzmanı Doç. Dr. Mehtap Kılıç, polen alerjilerinin, tipine bağlı olarak, ilkbahardan başlayarak sonbahar başına kadar rahatsız edici olabildiğini söyledi.

Akyaka’da sonbahar güzelliği

Akyaka’da sonbahar güzelliği

Günnücek sonbaharda başka güzel

Günnücek sonbaharda başka güzel

Bodrum’da sonbaharda deniz keyfi

Bodrum’da sonbaharda deniz keyfi

Bodrum’da sonbaharda deniz keyfi

Bodrum’da sonbaharda deniz keyfi

İzmir’deki Muğlalılar Kuşadası’nda Buluştu

İzmir Muğlalılar Derneğinin 2016 yılı sonbahar gala yemeği Kuşadası’nda yapıldı. İzmir’de yaşayan çok sayıda Muğlalının bir araya geldiği geceye geçtiğimiz yıllarda İzmir Vali yardımcılığı görevini yürüten MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan da katıldı.

GÖCEKTEKİ YELKENLER ATATÜRK KUPASI İÇİN YARIŞTI.

Göcek Yat Kulübü tarafından her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl 13'ncüsü düzenlenen Uluslar arası Sonbahar Göcek Yarış Haftası 10 Kasım Atatürk Kupası Yelken Yarışları çekişmeli ve oldukça heyecanlı geçiyor. 3 günde 5 yarışın yapılacağı yarışmalarda favoriler bu yılda üstün bir performans gösteriyor.