Site Yönetimi Haberleri

Site Yönetimi Haberleri

Bodrum’da sahili parmaklıklarla kapattılar

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahilde geçişi engelleyecek şekilde yapılan demir parmaklıklar ve kapı zabıta ekiplerince kaldırılırken, site yönetimine para cezası verildi.

Krizden kaosa site yönetimleri

Türkiye’nin dört bir yanında ve özellikle büyük şehirlerde güvenlik endişesi başta olmak üzere birçok nedenden ötürü toplu konutlarda yaşamı tercih edenlerin artması sitelerin sayısında ciddi artışa sebep oldu. Bu durum bazı anlaşmazlıklar ve sorunları da beraberinde getirdi.

Üniversite yönetiminden Ula Belediye Başkanı Akkaya’ya ziyaret

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, yardımcıları ve danışmanları eşliğinde yeni akademik yıl öncesi ilçe belediye başkanları ile temaslarına devam ediyor.

Ören’de ağaç katliamı

Muğla Milas'a bağlı Ören Mahallesi'ndeki bir sitenin bahçesinde bulunan çam ağaçları, görüntüyü bozuyor gerekçesiyle katledildi. Ağaç kesimini tepkiyle karşılayan site sakinleri, site yönetiminin 20 yıl önce dikilen çam ağaçlarını keyfi bir uygulamayla kestirdiğini öne sürdü.

Rektör Çiçek Milas’ta inceleme yaptı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek ve üniversite yönetimi, Milas ilçesinde bulunan Arkeoloji bilim dünyasında yüzyılın keşfi olarak kabul gören Satrap/Kral Hekatomnos Mezar Anıtı kazı alanı ve Milas Müze Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.