Sıcak Asfalt Çalışmaları Haberleri

Sıcak Asfalt Çalışmaları Haberleri

ATATÜRK CADDESİ’NDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Fethiye Belediyesi’nin öncülüğünde ADM Elektrik Dağıtım AŞ., MUSKİ, Telekom ve Vodafone kurumlarının Atatürk Caddesi’nde yürüttüğü altyapı çalışmaları tamamlandı. Fethiye Belediyesi tarafından sıcak asfalt dökümü yapımı başlandı. Atatürk Caddesi’nde süren sıcak asfalt çalışması salı gününe ( 05 Temmuz 2022) kadar tamamlanacak.

Sıcak Asfalt (BSK) çalışmaları devam ediyor

Fethiye Belediyesi, MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde İnönü Bulvarı’nda altyapı çalışmalarının bittiği bölgelerde Fethiye Belediyesi’nce sıcak asfalt dökümüne devam ediliyor.

İnönü caddesi sıcak asfalt serimi

Fethiye Belediyesi, MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde İnönü Bulvarı'nda sıcak asfalt dökümü çalışmaları devam ediyor.

İnönü Bulvarı’nda BSK sıcak asfalt çalışmaları başladı

Fethiye Belediyesi, MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde İnönü Bulvarı’nda altyapı çalışmalarının bittiği bölgelerde Fethiye Belediyesi’nce sıcak asfalt dökümüne başlandı.

İnönü Bulvarı’nda BSK Sıcak Asfalt çalışmaları başladı

Fethiye Belediyesi, MUSKİ, AYDEM ve Telekomünikasyon şirketleri işbirliğinde İnönü Bulvarı’nda altyapı çalışmalarının bittiği bölgelerde Fethiye Belediyesi’nce sıcak asfalt dökümüne başlandı. 

İnönü Bulvarı’nda sıcak asfalt çalışmaları başladı

Fethiye Belediyesi, MUSKİ, Aydem ve telekomünikasyon şirketleri işbirliği ile İnönü Bulvarı’nda başlatılan alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Son olarak İnönü Bulvarı’nda alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.

BSK Sıcak asfalt çalışmaları için imzalar atıldı

Fethiye Belediyesi, yaklaşık 20 milyon 733 bin TL’ye mâl olacak BSK sıcak asfalt yapımı ve kaldırım yenilemesi sözleşmesini Baha Şıkman Caddesi’nde yaptı. Proje kapsamında Baha Şıkman Caddesi, Mustafa Kemal Bulvarı, İnönü Bulvarı, Ölüdeniz Caddesi ve Atatürk Caddesi’ne Fethiye Belediyesi tarafından BSK sıcak asfalt yapılacak. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Tüm altyapıların bitmesi, elektrik tellerinin yeraltına alınması, sıcak asfaltları ve kaldırımlarıyla hayal ettiğimiz zaman güzel bir Fethiye bizleri bekliyor” dedi.

Milas'ın yeni hastane yolunda sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı

Milas'ta yaklaşık 1 ay içerisinde hizmet verecek olan Yeni Milas Devlet Hastanesi yolunda sıcak asfalt kaplama çalışması tamamlandı.

Köy yollarında sıcak asfalta geçiliyor

Karabük'te, İl Özel İdaresi tarafından belirlenen köy yollarında sıcak asfalt çalışmaları yapılacak.