Etiketler

Su Üstünde, Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı'nda

Türkiye'nin deniz üzerinde gerçekleştirilen en büyük tekne satış organizasyonu olan Uluslararası Boat Show Denizcilik Fuarı, Tuzla Viaport Marina'da meraklılarına kapılarını açtı. Fuara katılan Su Üstünde ekibi fuarı değerlendirdi.

Dizi 'En iyi hizmet sizin de hakkınız'

MUĞLA (İHA) – Bodrum'da, yaklaşık 19 yıldır faaliyet gösteren Espri Alüminyum, yeni showroom açılışını tüm kültürlerde şansın ve barışın simgesi olan güvecin uçurarak gerçekleştirdi.

Modifiye tutkunları Muğla'da buluşacak

Muğla'da dördüncü kez düzenlenecek olan renkleri, motor kuvvetleri, ses sistemleri gibi özellikleri ile büyük ilgi gören 'Muğla Auto Show Tuning' Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyo-Kültürel alanında 02-03 Kasım'da meraklıları ile buluşuyor.

2 Araç Çarpıştı Biri Showroom’a Girdi

Fethiye’de sanayi çarşısı girişinde 2 araç kavşağa girdiği anda çarpıştı. Araçlardan birisi Lider Mutfak isimli shoowrooma girdi. Araç sürücüleri yaralanıp hastaneye kaldırılırken shoowroomda 30-40 bin TL’lik zarar meydana geldiği öğrenildi. Lider mutfak sahibi İdris Çakal, “araçlar kavşağa girdiği anda çarpışmış ve bu çarpışmanın sonucunda bir araçta shoowrooma girerek zorla durabilmiş. İşyeri kamera görüntüleri her şeyi gösteriyor iyi ki can kaybı yok” ifadelerini kullandı.

Menteşe, modifiye tutkunlarını buluşturdu

Muğla'da bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen Muğla Auto Show Tuning etkinliği ile modifiye tutkunları bir araya geldi. Muğla'nın Menteşe İlçesi'nde bulunan Sosyo Kültürel Alanda Çağdaş Elektronik'in spoNsorluğunda, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Menteşe Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen etkinliğe İzmir, Aydın, Adana, Denizli, Antalya, İstanbul, Ankara, Bursa, Manisa ve Muğla'dan yaklaşık 500 araç katıldı.

Modifiye tutkunları Muğla’da buluşuyor

Modifiye araç tutkunları, Muğla'da 3-4 Kasım tarihinde düzenlenecek olan Muğla Auto Show Tuning etkinliğinde bir araya geliyor.

Çifci ve Çoban, İstanbul Jewelry Show’a katıldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı öğretim görevlileri Canan Kork Çifci ve Evrim Çoban, Araştırma-geliştirme (AR-GE) çalışmaları kapsamında İstanbul Jewelry Show'a katıldı.

NBA'de Türk show

Los Angeles Clippers-Phoenix Suns maçında gerçekleştirilen Türk şovu, NBA tarihine geçerken Staples Center'da izleyenler organizasyona hayran kaldı.

OTOMOBİL TUTKUNLARI İÇİN 5. KEZ KAPILARINI AÇTILAR

Fethiye’de bu yıl 5. kez kapılarını açan Fethiye Oto Şhow da 11 otomobil firmasının 46 ayrı modeli görücüye çıktı.

FOTOĞRAF SANATÇISI FATİH YILMAZ BEYAZ SHOW’A KONUK OLDU

Fethiye’de düğün, nişan ve değişik eğlence fotoğrafları çeken Fatih Yılmaz sıra dışı fotoshoplarla bu fotoğrafları oldukça değişik hale getirince Beyaz Show’a konuk oldu.

KİA SHOWROOM COŞKULU TÖRENLE AÇILDI

KANAL F AÇILIŞI CANLI YAYINLADI

FETHİYE KIA SHOWROOM AÇILIYOR

Muğla il genelinde gıda ve akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Acarlar A.Ş. KIA markasıyla girdiği otomotiv sektöründe ilk showroomu açıyor.

MUĞLA 3. OTO SHOW FUARI FETHİYE’DE AÇILDI

Oto Life Dergisi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Muğla 3. Oto Show Fuarı Fethiye’de açıldı. Açılışı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Oto Lıfe dergisi İmtiyaz sahibi Volkan Dizer yaparken, Muğla 3. Oto Show Fuarı’na 19 otomobil firmasının katıldığı öğrenildi.