Etiketler

Polisler, Sosyal Mesafeye Dikkat Ederek Tören Düzenledi 

Fethiye’de 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi. Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen törende Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşımız söylendi. 

6. Kuruluş Yıl Dönümlerini Kutladılar

Dağların Sultanları Kadın Efeler olarak da anılan Fethiye Tabiat Kadınları Yürüyüş Grubu üyeleri, kuruluşlarının 6. yıldönümü dolayısıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler. Yoğun katılımın olduğu program Zentara Beach Cafe’de gerçekleştirildi.

Muğla’da 19 Eylül Gaziler Günü etkinliği

19 Eylül Gaziler Günü için Muğla'nın Menteşe ilçesinde tören düzenlendi. Şehitler anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve İstikll Marşı'nın okunduğu törene Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilcisi Sezai Kanlıyer, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

TFF'den şehitlerimiz anısına saygı duruşu kararı

TFF'den şehitlerimiz anısına saygı duruşu kararı

BEŞİKTAŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ İLK KONGRESİNİ YAPTI

Fethiye Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği 1. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile girilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Bol tezahüratlı geçen kongrede Derneğin kurucu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ve yeni yönetimi ile birlikte kongreye katılan üyelerin oyunun tamamını aldı.