Etiketler

Seydikemer’in Rekortmenlerine Ödülleri Törenle Sunuldu

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Seydikemer ve Fethiye ilçelerinde vergi rekortmenleri ile en çok ihracat ve istihdam yapan kişi ve şirketler teşekkür plaketi ile ödüllendirildi. Törende konuşan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ‘Ülkemize katma değer yaratabilmek için daha çok çalışmalıyız. Üretime yönelik yapacağımız çalışmalarda kamudan kaynaklanan bir sıkıntı olursa telefonun ucundayız’ ifadesini kullandı. Muğla Vergi Dairesi başkanı Ömer Kabahor da ''Vergilerin eğitim, sağlık ve sosyal yardımlara gittiğini belirtip ‘ülkemizin daha çok müteşebbislere ihtiyacı bulunmaktadır’ dedi.

Fethiye FTSO'dan Rekortmenlere Ödül Yağdı

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde vergi rekortmenleri ile en çok ihracat ve istihdam yapan kişi ve firmaları teşekkür plaketi ile ödüllendirdi. Törende konuşan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ‘ülkemize katma değer yaratabilmek için daha çok çalışmalıyız. Üretime yönelik yapacağımız çalışmalarda kamudan kaynaklanan bir sıkıntı olursa telefonun ucundayız’ ifadesini kullandı. Muğla vergi dairesi başkanı Ömer Kabahor’da vergilerin eğitim, sağlık ve sosyal yardımlara gittiğini belirtip ‘Ülkemizin daha çok müteşebbislere ihtiyacı bulunmaktadır’ dedi.

Fethiye'nin Gelir Vergisi Birincisi 'Oğuz Kuyucak' Oldu

Fethiye’de 2018 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, Özen Laundry çamaşır yıkama fabrikası sahibi Oğuz Kuyucak oldu. Vergi rekortmeni ikinciliğini turizmci Ceyhan Okar alırken üçüncülüğü yine turizmci Mehmet Karabulut aldı. Gayrimenkul kira gelirlerine göre Fethiye’de vergi rekortmenliğini eski Muğla Milletvekillerinden Ali Döğerli alırken, ikinci isminin açıklanmasını istemedi. Üçüncü ise Dikmen Döviz’in sahiplerinden Mehmet Dikmen oldu. Kurumlar vergisinde ise birinciliği Ölüdeniz’deki Bekir ve Kutluhan Yerguz’a kardeşlere ait Belcekız Otelcilik ve Turizm A.Ş. alırken turizmci Bozkurt Domaniç’e ait Domaniç Turizm İnşaat Tarım Ürünleri Oto Sanayi Ticaret Limitet şirketi ikinci oldu. Bülent Uysal’a ait Bütar Turizm Ticaret Limitet Şirketi üçüncü oldu.

İŞTE FETHİYE’NİN REKORTMENLERİ

Muğla'da 2017 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, ilk 100'e giren isimleri sadece Gerçek Fethiye Gazetesi ve FRT Televizyonu halka ulaştırırken işte Fethiye’nin ilk 20’ye giren rekortmenlerini de yine Gerçek Fethiye Gazetesi halka ulaştırıyor.

FETHİYE'DEN İLK 100'E GİREN REKORTMENLER

Muğla'da 2017 vergilendirme dönemi Gelir Vergisine göre, ilk 100'e giren isimler belirlendi. Fethiye'den de olmak üzere pek çok rekortmen isimlerinin açıklanmasını istemeyince, listede Fethiye'den 5 isim göze çarptı.

AYDEM SAHİBİ FETHİYE'DE

Denizli’de vergi rekortmenleri arasında bulunan iş adamı Ceyhan Saldanlı Fethiye’deki yazlığına özel helikopteriyle geldi. Denizlili iş adamı Ceyhan Saldanlı ve eşini taşıyan özel helikopter Fethiye’de bir başka helikopter pisti olmayınca Fethiye Devlet Hastanesi bahçesine iniş yaptı.

FETHİYE’NİN VERGİ REKORTMENLERİ AÇIKLANDI

Gelir vergisinde Adem Kocatepe, kurumlar vergisinde ise Özyer gruba ait Pegasos Sarıgerme Turizm-İnşaat, Fethiye’nin vergi rekortmeni oldular.

MUĞLA'DA VERGİ REKORTMENLERİNE ÖDÜL

Muğla'da kurumlar ve gelir vergisinde il genelinde ilk beşe giren mükellefler Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından ödüllendirildi.

VERGİ REKORTMENLERİ PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kurumlar Vergi birincisi ve ikincisi olan Özyer A.Ş. şirketleri plaket ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirildi.

CÜNEYD ARUNTAŞ “MUĞLA’DA İLK 10’DA 4 FETHİYELİ VERGİ MÜKELLEFİ VAR” DEDİ

Muğla Vergi Dairesi Başkanı Ali Cüneyd Aruntaş, il genelindeki vergi rekortmenleri sıralamasında; ilin rekortmenleri ilk üç sırada, ilk 10’da 4 Fethiyeli vergi mükellefinin bulunduğunu ifade etti.