Etiketler

Fethiyespor’un sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

3. Lig’de mücadele eden Fethiyespor’da bu sezon sponsoru Lokman Hekim Esnaf Hastanesi oldu. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, sponsorluk sözleşmesi imzalarken; sağlık sponsorluğunu da aynı hastane üstlendi. Başkan Bakırcı, “Bu yıl takımımızın göğüs ve sırt reklamları Lokman Hekim Esnaf Hastanesine ait olacak” derken; Soydemir de “2020-2021 sezonunda hastanemiz, Fethiyespor’un sponsoru oldu” ifadelerini kullandı.

Fethiye Belediyesi Emlak ve ÇTV Ödemeleri İçin Hafta Sonu Açık

Fethiye Belediyesi, 1 Haziran Pazartesi günü sona erecek olan Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergileri 2020 yılı ilk taksit ödemeleri nedeniyle hafta sonu da veznelerini açık tutacak.

Demir, “Sağlıkçılar Çözüm Bekliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’in, AK Parti Fethiye Gençlik Kolları tarafından Fethiye Devlet Hastanesi’nin girişine astığı pankartla ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yaptı. İlçe Başkan Demir açıklamasında devlet hastanesine asılan pankartı eleştirerek “Sağlıkçılar reklamlı teşekkür değil, sorunlara çözüm bekliyor” ifadesini kullandı.

Emniyet kemeri takmayan sürücü otomobilden fırladı

Fethiye'de araçlara makas atığı sırada direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücünün, reklam panosuna çarptıktan sonra aracın ön camından yola fırladı.

BAŞKAN SAĞIR’DAN SED MEDYA’YA ZİYARET

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, geçtiğimiz günlerde FRT TV, Gerçek Fethiye Gazetesi, Cannur Reklam Ajansı ve FRT FM’i devralan SED Medya (Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel Dergisi, Makri FM) sahibi Hürmüz Seda Köktener’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÖNDER AKDENİZLİ MEDYADAN ÇEKİLDİ

16 yıldır Fethiye’de günlük olarak yayın hayatına devam eden Dost Gazetesi ve Fethiye Aktüel Dergisini bünyesinde barındıran SED Medya; FRT TV, FRT FM, Gerçek Fethiye Gazetesi ile Cannur Reklam ajansını da bünyesine alarak büyümeye devam ediyor.

Bilinçli tüketici Elif Deniz tabletle ödüllendirildi

Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan ve bir içecek firmasına karşı başlattığı hak arama mücadelesinden haklılığı ispatlanan 9 yaşındaki Elif Deniz Akyol'a törenle bilinçli tüketici ödülü verildi. Firmaya ise 9 yaşındaki Elif Deniz Akyol'un şikayeti üzerine 241 bin 413 lira para ve reklam durdurma cezası verilmişti.

Dr. Hıdır’dan Muğlalılara açık çağrı: "Reklamlara balonlara kanmayın"

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Ortaca'da ki üçüncü turuna Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik'i makamında ziyaret ederek başladı. Dr. Mehmet Nil Hıdır burada yaptığı konuşmada Güzel bir seçimin arefesindeyiz. Demokrasi bayramı olarak adlandırdığımız şu günlerde son 5 yılın muhasebesini yapacak vatandaşlarımız. 5 yılda kim hangi hizmeti taşıdı. Hizmeti taşırken vatandaşa nasıl davrandı. Mevcut belediye başkanlarına vatandaş karne verecek. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Sonuçta Muğla kazansındedi.

Sosyal medyadan paylaşım okudu, bin 500 TL’den oldu

Eskişehir'de bir şahıs, sosyal medyada gördüğü bir bankaya ait reklam ilanına tıklayıp bilgilerini girdikten sonra bin 500 TL dolandırıldı.

Kola, patlamış mısır ve sinema bileti kampanyası yapanlara ceza yağacak

Sinemalarda satılan patlamış mısır kampanyası ile başlayan yapımcılar ve zincir bir sinema salonu yönetimi arasındaki bilet kavgasına son noktayı Kültür ve Turizm Bakanlığı koydu. Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) Başkanı Cenk Sezgin, patlamış mısır, kola ve sinema bileti kampanyası yapan sinema işletmecilerine her salon için 50 bin lira para cezası kesileceğini ve 10 dakikadan fazla reklam gösteren sinemaların da aynı şekilde ceza ile karşılaşacağını ifade etti.

İcra SMS'leri İçin Çok Önemli Düzenleme

Reklam Kurulu, son yıllarda bazı avukatlık büroları tarafından vatandaşlara icra tehdidiyle gönderilen SMS'ler için hem para cezası kesti hem de reklam durdurma cezası verdi.

El ilanında vergi dönemi

Belediye sınırları ile mücavir alanları içinde dağıtımı yapılan her türlü ilan ve reklam materyalleri, vergiye tabi oldu. Belediye Gelirleri Kanunu kapsamında yapılan düzenlemeyle harekete geçen Samsun Büyükşehir Belediyesi, mağduriyetler yaşanmaması amacıyla El İlanı Mühürleme Merkezini kurdu.

Reklam tabelası yangını şüphelileri serbest

Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığınca gözaltına alınan üç kişi savcılıkça serbest bırakıldı.

Reklam tabelası çalışması faciaya neden oldu

Onlarca dönüm ormanlık alan cayır cayır yandı

MASKELİ HIRSIZIN, MASKESİ DÜŞTÜ...

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde 6 işyerinden hırsızlık yaptığı tespit edilen maskeli hırsız, çaldığı gitarı televizyonlarda reklamı yayınlanan internet ortamında alışveriş sitesinden satmak isteyince alıcı kılığındaki polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Fethiyespor’a dağ gibi destek

Spor toto 2. lig Beyaz Grup’ta ekonomik güçlükler içerisinde bulunan Fethiyespor’a, Babadağ Fethiye Güçbirliği Şirketi’nden önemli bir destek geldi. Fethiyespor Kulübü ile Fethiye Babadağ Güçbirliği Şirketi arasında sırt reklamı karşılığı anlaşmaya varılarak protokol imzalandı.

İDO LARDA FETHİYE’NİN TANITIMI YAPILDI

Fethiye Belediyesi, yaz aylarında iç ve dış hatlarda aylık 12 milyon yolcu taşıyan İstanbul Deniz Otobüsleri’ne (İDO) tanıtım amaçlı reklam verdi.

İŞLETMELERİN KOYDUĞU DUBALAR KALDIRILIYOR

Fethiye cadde ve sokaklarındaki esnafların işletmelerinin önüne park edilmememsi için koyduğu duba ve reklam panoları zabıta görevlileri tarafından toplanmaya başlandı.

“AFİŞLER” TEMİZLENDİ

Fethiye Belediyesi tarafından, yönetmeliğe aykırı olan ve kötü görüntü içeren okul kapılarına, elektrik direklerine, telefon panolarına, telefon kulübelerine, otobüs durakları ve resmi kurumlar gibi asılması uygun olmayan yerlere asılan tanıtım, festival gibi reklâm içerikli afişler temizlendi. Zabıta Müdürü Halime Ok, “Fethiye Belediyesi İlan ve Reklâm Yönetmeliğine uygun olmayan yerlere reklâm afişlerinin asılmamasını halkımızdan rica ediyoruz, aksi takdirde cezai işlemler başlayacaktır” dedi.

DJ RECEP 2.KEZ BABA OLDU (görüntülü)

Özyer Medya grupta reklam bölümü sorumlularından Radyo Likya’nın en çok dinlenen Dj’leriden Recep Kaban kız çocuğunun ardından birde erkek çocuk sahibi oldu.

FETHİYE’DE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YARATAN TABELALAR KALDIRILIYOR

Fethiye Belediyesi sınır ve mücavir alanları içerisindeki; ilan, reklam ve tanıtım amacıyla konulan pano, tanıtıcı levha ve benzerlerinin yol açtığı