Etiketler

PTT önünde 1100 TL kuyruğu

Tam kapanma nedeniyle sosyal yardım programı adı altında vatandaşlara verilen 1100 tl tutarındaki paralar PTT ve ilgili banka şubelerine yatırılınca vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Fethiye’de PTT merkez şube önünde toplanan vatandaşlar, “Keşke diğer şubeler açık olsaydı burada fazla insan kalabalığı olmazdı” diye konuştular. 

Anne yapımı pizza ve hamburger

Fethiye’de inşaat ve otomotiv sektöründe hizmet veren Su Grup, bünyesine kattığı Barcelona Hamburger ile değişik bir konseptte hizmet sunuyor. “Anne ve ev yapımı hamburger, pizza ve sandviç” sloganıyla hizmet sunan işletme; paket servis hizmeti de sunuyor. 

Girgin, adı varlık, kendi yokluk fonu !

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Varlık Fonu denetim raporları üzerine Genel Müdür Zafer Sönmez’in sunumu ve Milletvekillerinin fon hakkında görüş ve eleştirileri vardı. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptığı konuşmada Varlık Fonu’nun parelel bir bütçe olduğunu, keyfi kullanıldığını, Sayıştay denetimi kapsamı dışında olduğunu ve gelecek kuşakları borçlandıran bir bütçe olduğunu ve fonun merkezi bütçe açığını perdeleyen bir işlev gördüğünü söyledi.

PATRİCK ETOGA FETHİYE’DE TATİL YAPIYOR

Fethiyespor’un PTT 1’inci Lig döneminde formasını giyen Kamerunlu Patrick Etoga Fethiye’de tatil yapıyor. İstanbulspor’da forma giyen Etoga, Fethiyespor ve Fethiye’yi çok sevdiğini anlattı. Apaçilere selam gönderdi.

PTT Önünde Kuyruklar Bitmiyor

4 günlük Sokağa Çıkma Kısıtlamasının ardından Fethiye’de PTT ve banka şubelerinin önlerinde uzun kuyruklar oluştu. Vatandaşlar, çeşitli işlemlerini yaptırabilmek için saatlerce kuyruklarda beklerken sosyal mesafeye uymayanlar ise sık sık uyarıldılar.

Bin TL'lik ek yardımlar yine evde teslim

Geçtiğimiz haftalarda devletin ihtiyaç sahiplerine evlerinde ödediği bin TL'lik yardımın ikinci partisi de PTT görevlileri tarafından ödenmeye başlandı. Fethiye’de yaklaşık 2 bin 500 yeni ihtiyaç sahibine biner TL'nin kısa sürede evlerinde teslim edileceği öğrenildi.

PTT'den İŞKUR ödemelerinde yeni uygulama

PTT'nin İŞKUR ödemeleriyle ilgili yeni uygulamasıyla, hak sahibi vatandaşlar dolduracağı form ile ödeme bedellerini sistemde kayıtlı konut adresine, PTT Bank hesabı veya kendi banka hesabına gönderilmesini talep edebilecek.

Bin Liralık Yardım Vatandaşa Evinde Teslim Oldu

Bin liralık yardım vatandaşa Fethiye’de de evde teslim edildi. Vatandaşların yardım için PTT Şubeleri ile Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına akın etmesi üzerine bin liralık yardımların evde teslim edilmesi kararlaştırılmıştı. Fethiye’de de bin TL lik yardım, kolluk kuvvetleri ve bekçiler tarafından vatandaşların evlerine kadar götürülüp teslim edildi. Fethiye Kaymakamlığı önünden hareket eden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı motorize Trafik ve Yunus ekipleriyle Jandarma ve bekçiler, 1663 kişiye biner TL’yi evde teslim etti.

Datça'da sosyal yardımlar evlere götürülüyor

MUĞLA (İHA) – Muğla'nın Datça ilçesinde, ihtiyaç sahiplerine ödenen sosyal yardımlar polis ve PTT görevlileri tarafından evlere götürülüyor.

Ortaca'da polis 'sosyal mesafe' için bariyer kurdu

-Ortaca'da polis ekipleri, PTT binası önüne yerleştirdiği demir bariyerlerle vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymalarını sağlıyor.

Ortaca PTT 65 yaş üstü emeklilerin maaşını evlerine götürüyor

Ortaca'da Kaymakamlık ve PTT İlçe Müdürlüğü işbirliğinde 65 yaş üstü emeklilerin maaşları evlerine götürülüyor.

Bodrum Korona virüse savaş açtı

Muğla'nın Bodrum ilçesi korona virüsü karşı savaş açtı. Gece gündüz, banka şubeleri, ATM'ler, nöbetçi Noterler, PTT, Aydem şubeleri ve halkın en çok uğradığı bölgeler dezenfekte ediliyor. Bodrum Belediyesinin acil eylem planı kapsamından korona virüsüne karşı seferberlik ilan edildi.

Gaziye PTT'de sürpriz doğum günü

Adıyaman'da 2004 yılında terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada yaralanan ve 2005 yılında gazilik unvanı alan Oğuzhan Atasoy PTT'ye gelen kargosunu almaya gidince sürpriz doğum günü pastası ile karşılaştı.

Muğla'da 'Atatürk ve Öğretmenler Günü' konulu pul sergisi

Muğla'nın Dalaman ilçesinde özel bir kolej ile Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) işbirliğinde 'Atatürk ve Öğretmenler Günü' konulu pul sergisi düzenlendi.

PTT'nin 179. yılı Muğla'da kutlandı

Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın kuruluşunun 179'uncu yılı Muğla'da kutlandı. Menteşe Şubesinde

Ayağı sandalyeye sıkışan çocuğu itfaiye kurtardı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, PTT şubesindeki demir sandalyelerin arasına sağ bacağı sıkışan 3 yaşındaki çocuk itfaiye tarafından kurtarıldı.

ÖNCE ORTA REFÜJE SONRA KARŞIDAN GELEN OTOMOBİLE ÇARPTI

Fethiye'nin Patlangıç Mahallesi Ölüdeniz yolu üzerinde meydana gelen kazada otomobil önce orta refüje, ardından karşı şeritten gelen araca çarpttı. Çarpmanın etkisiyle araç metrelerce sürüklendi.

Fethiye, Hollywood’a göz kırpttı

İskoç aktör Mike Michael, Fethiye'de çekilmesi planlanan yeni filmini tanıtmak amacıyla Fethiye Belediyesini ziyaret etti.

PTT, Muğla’ya üç yeni şube açtı

Muğla PTT Başmüdürlüğü tarafından 2019 yılında il genelinde 3 yeni PTT şubesi vatandaşın hizmetine sunuldu. Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar

PTT’den ‘Kişisel Pul’ uygulaması

PTT'nin yeni uygulaması olan kişisel pul hizmeti ile özel zamanlara ait fotoğraflar ölümsüzleşiyor.

Uçak: Motif Kart ile üyelerimizin yanındayız

1 milyon üyeye ulaşan Memur-Sen, üyelerinin sosyal ve mali haklarını geliştirmenin yanında farklı imknlar sağlamak amacıyla adımlar atıyor. Bu kapsamda faaliyetleri arasında bankacılık da bulunan PTT ile iş birliğine giden Memur-Sen Konfederasyonu, memurlara yaptıkları harcamalarda indirim sağlayacak, para ve puan toplamalarına imkn verecek 'Motif Kart'ı hayata geçirdi.

Hac kesin kayıt ücretleri PTT’den yatırılabilecek

Diyanet İşleri Başkanlığı ile PTT A.Ş. arasında yapılan işbirliği anlaşması çerçevesinde, hac ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklara

Dalaman’da “Atatürk ve Muğla” konulu pul sergisi

Dalaman'da Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) ile özel bir okulunun işbirliğinde düzenlenen Atatürk ve Muğla konulu pul sergisinin açılışı yapıldı.

PTT 178 yaşında

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) kuruluşunun 178'inci yılını kutladı. Muğla'da Menteşe Şubesinde gerçekleştirilen kuruluş yıldönümü etkinliğinde 178'inci müşteriye çeşitli hediyeler verildi.

PTT'den Üniversitelilere Yüzde 30 İndirim

PTT AŞ, üniversitelilerin ticari gönderileri hariç APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderilerine yüzde 30 indirim uygulacak

Bankalar - Hastaneler - PTT Arefe Günü Açıkmı ?

Perşembe günü için belirlenen yarım günlük resmi tatil nedeniyle “Arefe Günü bankalar açık mı?” sorusu sorulmaya başlandı.

5 Bin Kişilik Kadroya Öyle Bir Başvuru Olduki !

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT için açılan 5 bin kişilik kadroya başvuru sayısını açıkladı

PTT’den bayrama ve yaza özel kampanyalar

PTT Ramazan Bayramı ve yaz aylarına özel kampanyalar düzenliyor. 31 Ağustos 2018 tarihine kadar sürecek olan Yaz Kampanyasında bireysel kargo müşterilerine yüzde 25 indirim uygulanacak.

5 BİN KİŞİLİK KADROYA BAŞVURU SAYISI ŞOK ETTİ

PTT 5 Bin personel alınacağını duyurdu, 5 kişilik kadroya öyle bir başvuru olduki....

Mobil PTT şubeleri hizmete giriyor

Mobil PTT şubeleri hizmete giriyor