Etiketler

Akay, “Muhtarlarımızı tek çatı altında toplayacağız”

Muğla Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay ve Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, FRT Televizyonu’nda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programına konuk oldular. Muhtarların sorunları ve federasyonun kuruluş süreci hakkında bilgi aktaran Akay, “Federasyonun kurulması için 6-7 ay bir çalışma sürecimiz oldu. 13 ilçemiz, 10 derneğimiz var.İnşallah muhtarlarımızı en kısa sürede bir çatı altında toplamayı düşünüyoruz” dedi.

Paraşütçüler, 300 Milyon İnsana Görsel Fotoğraf Sunuyor

Babadağ’a çıkışta alınan kapı giriş ücretinin sözleşme kurallarına göre arttırılmasına tepki gösteren yamaç paraşütü şirketleri ile paraşütçüler protesto eylemi yaparak uçuşları durdurmuştu. TÜRSAB ve FTSO başkanları yaptıkları açıklamalarda Babadağ’a çıkış ücretinin sözleşmeden kaynaklandığını ve şirket ile paraşütçüler arasında köprü olabileceklerini bildirmişlerdi. FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programına katılan yamaç paraşütü şirketleri sahibi olan tecrübeli paraşütçüler İbrahim Önal, Celal Yıldız ve Cemal Övet hemen her yıl 300 milyon insana Babadağ’dan görsel fotoğraf sunduklarını ifade ettiler.

Başkan Çıralı; ''Acente ve Pilotlarımızın Yanındayız''

Dünyanın ve Türkiye’nin en gözde yamaç paraşütü merkezleri arasında yer alan Babadağ Mesire Yeri ve Hava Sporları merkezinde pist kullanım ücreti fiyatlarının arttırılmasına pilotlar tepki gösterirken Fethiye Ticaret Ve Sanayi Odası başkanı ve Fethiye Güç Birliği şirketi yönetim kurulu başkanı Osman Çıralı, Güç Birliği müdürleri Selamettin Yılmaz ve Mustafa Özkaya ile birlikte FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programında acente ve pilotların yanında olduklarını, şirketin sözleşmeye uyarak hareket ettiğini şirket ve pilotlar arasında köprü olmaya hazır olduklarını ifade etti.

Fethiye’ye müjdeler verdi

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, FRT Televizyonunda konuk olduğu Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programında milletvekili olduktan sonra geçen 1,5 yıllık dönemde Fethiye, Seydikemer ilçeleri ile Muğla ve ilçelerine yapılan yatırımları anlattı. Fethiye’ye halk plajı sağlandığını, Seki ve Bekçiler mahallelerine 112 Acil İstasyonu kurulacağını, Fethiye Körfezi’nin dip temizliğinin yapılması için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüştüğünü; Telmessos Antik Tiyatro’nun restorasyonunun yeniden başlayabilmesi için mahkeme sonucunu beklediklerini söyledi.

Yavuz, “Hedefimiz partimizi iktidara taşımak”

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkan Adayı Ulaş Yavuz, FRT Televizyonu’nda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce Programı’na konuk oldu. İlçe örgütü içinde yaptığı çalışmalar ve aldığı görevler hakkında bilgiler aktaran Yavuz, “Bu ülkenin Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı olduğuna yürekten inanıyoruz. Hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni genel iktidara taşımaktır” dedi.

Ege Konsepti Bu Sitede

İstanbullu yatırımcı Can Uslucan’ın, Fethiye’de yepyeni bir tema ile gerçekleştirdiği Taşyaka Mahallesi’ndeki Myra Park Friends Sitesi yoğun talep görüyor. Başta Fethiye olmak üzere İstanbul ve diğer büyük şehirlerden önemli simaların hem satın alıp hem de kiraladığı sitenin ilgi görmesiyle yatırımcı Uslucan, “Fethiye ve yakın kentlerde yeni bir proje neden olmasın” dedi.

Demir; ''CHP'de Gelecek Gençlik İle Güzelleşecek''

CHP Fethiye İlçe Başkan adayı Mehmet Demir FRT Televizyonunda yayınlanan Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programına konuk oldu. Demir, büyük ilgi ile izlenen programda çok iddialı açıklamalar yaparak CHP’nin Fethiye’deki oyunu 65 bine çıkaracağını belirtip “CHP’nin üye sayısını 10 bine yükselteceğim. CHP’ye yeni ilçe binası kazandıracağım. CHP’yi sahilde nargile içerek yönetmeyeceğim. Sabah 08.30’da parti binamızı açıp akşama kadar halkın sorunlarının çözümü için çaba sarf edeceğiz. Halka havadan bakmayacağız. Halka dokunacağız. Bu seçimde ilk kez söylüyorum sloganım CHP’de gelecek, gençlik ile güzelleşecek” ifadelerini kullandı.

Fethiye'nin Thomas Cook Zararı 150 milyon TL

İngiltere’nin en köklü firmalarından Thomas Cook’un iflas etmesinin Fethiye’deki işletmelere zararının 150 milyon TL’yi geçtiği belirtildi. FRT Televizyonunda Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce Programına konuk olan FETOB Başkanı Bülent Uysal ile Clup Tuana genel müdürü Nurkaya Gündoğdu Ferthiye’deki 35 işletmenin Thomas Cook’dan alacağının 45-50 milyon TL olduğunu, iptal edilen uçuşlardan da 80 milyon TL kayıpla 130 milyon TL’lik zarar yaşandığını ifade ettiler.

Yurtiçi ve Yurt dışı çalışmalarını FRT televizyonunda anlattılar

Kızılay haftası kutlanırken Türk Kızılayı Fethiye şube başkanı Burhanettin Tuna ile hayrat vakfının hayrat insani yardım derneği Fethiye Şube başkanı Hüseyin Çetinkaya FRT televizyonunda pozitif düşünce programına katıldılar.

Sarıhan, “İhraç olayının hiçbir hükmü yoktur”

AK Parti’de yaklaşık 8 yıl ilçe başkanlığı yapan milletvekilliği ve belediye başkan aday adaylığı başvurularında bulunan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu tarafından sosyal medya paylaşımları nedeniyle geçtiğimiz günlerde AK Parti’den ihraç edilen Kadir Sarıhan, ihraç olayının ardından ilk kez FRT Televizyonunda konuştu. SED Medya FRT Televizyonu’nda arkadaşımız Erdoğan Cankuş’un hazırlayıp sunduğu Pozitif Düşünce programına konuk olan AK Parti Fethiye eski İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, “İhraç olayının benim için hiçbir hükmü yoktur. İhraç olayı bir kağıt parçasıdır. Ben AK Partiliyim. AK Parti’ye olan gönlümdeki sevdayı A, B, C şahıslarının çıkarıp atması mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

Pozitif Düşünce Programı

Salih Eroğlu ve Süleyman Atlı Pozitif Düşünce Programının konuğu oldu

Pozitif Düşünce : İlyas Sarıyerli

Pozitif Düşünce : İlyas Sarıyerli

SAATCI "TÜNEL DEVAMLI GEÇİŞ YAPANLARA ABONMAN UYGULAMALI"

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı Kanal F'de katıldığı pozitif düşünce programında Göcek tünelinin gidiş geliş ücretinin arttırılması ile ilgili bir soruya Saatcı "Tünel Türkiye'nin en pahalı tüneli"diye cevap verdi.

ELVAN GÖÇER MUĞLA'DAN ÜÇ MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ

AK Parti'den Muğla 3. Sıra milletvekili adayı gösterilen Datçalı Elvan Göçer, Kanal F'de katıldığı pozitif düşünce seçime doğru programında Muğla'dan üç milletvekili çıkaracağız Hasan Özyer abimizide Bakan olarak kırmızı plakayla karşılayacağız dedi.

ÖZYER, “SONUÇLANDIRMADIĞIM HİÇ BİR ŞEYE YAPTIM DİYEMEM”

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer, Kanal F’de Pozitif Düşünce Seçime Doğru 2015 programında yaptığı açıklamada 2 kez milletvekilliği görevinde bulunduğunu belirterek sonuçlandırmadığım hiçbir şeye yaptım diyemem dedi.

HALİL DOĞAN KRUVÖZER İSKELEYİ ŞÖVALYE ADASINA YAPACAK (görüntülü)

Çiftlik Belediye Başkanı ve Ak Parti. Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Halil Doğan Kanal F de katıldığı Pozitif Düşünce Programında Fethiye ile ilgili bazı projelerini de anlattı.

DP GENEL BAŞKANI KANAL F!DE CANLI YAYINA KATILDI (görüntülü)

Demokrat parti genel başkanı Gültekin Uysal Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Belediye meclis üyelerinin rozet takma töreni için geldiği Fethiye’de Kanal F’de Pozitif Düşünce özel programına da katılıp Erdoğan Cankuş’un sorularını yanıtladı

MUSA GÖKBEL KANALF'YE KONUK OLDU

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Musa Gökbel Kanal F’de yayınlanan Pozitif Düşünce programına katılarak gazeteci Erdoğan Cankuş’un sorularını yanıtladı

KERAMETTİN YILMAZ POZİTİF DÜŞÜNCE PROGRAMINA KATILDI

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz Kanal F ekranlarında katıldığı Pozitif Düşünce programında gündeme özel açıklamalar yaptı.

ÇAYLI -BİZİ İSTEMEYENLER UTANACAKLAR-

Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı Kanal F ekranlarında konuk olduğu Pozitif Düşünce programında samimi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN SAATCI, KANAL F'DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Kanal F'de canlı yayınlanan Pozitif Düşünce programında Erdoğan Cankuş'un konuğu oldu