Polisten Kaçamadı Haberleri

Polisten Kaçamadı Haberleri

Bıçaklı Şüpheli Polisten Kaçamadı

Market sahibini tehdit eden bıçaklı şüpheli şahıs Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Cezaevi firarisi polisten kaçamadı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından rutin olarak yapılan asayiş kontrollerinde cezaevi firarisi yakalandı.

Kablo hırsızları polisten kaçamadı

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekiplerince 5 Şubat Cuma günü Foça Mahallesinde inşaat halinde bulunan villanın duvar altına döşeli elektrik tesisat kablosunun söküp, çaldığı iddiası ile 5 kişiyi yakaladı. Şüphelilerinin çaldıkları kabloları yakarak, bakır tellerini çıkarttıkları belirlendi.

Emlakçı kokain satıcısı çıktı, polisten kaçamadı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde uzun süredir teknik takipte olan 32 yaşındaki emlakçı olarak tanınan B.B. kokain satmaktan yakalandı. Hakkında hazırlanan dosya ile mahkemeye sevk edilen şahıs tutuklandı.

Döverek öldürdüler, polisten kaçamadılar

Muğla'nın Datça ilçesinde bir şahsı darp ederek ölümüne sebep olan 2 şüpheli polis ekiplerince yakalandı. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Marmaris'e uyuşturucu madde sokmak isteyen şüpheli polisten kaçamadı

Marmaris'e uyuşturucu madde sokmak isteyen şüpheli polisten kaçamadı. Polis kontrolünden kaçan bir araçta 500 gr uyuşturucu madde yakalandı.

Otelden 23 adet klima çalan hırsızlar polisten kaçamadı

MUĞLA (İHA) – Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bir otelden 23 adet klima çaldıkları iddia edilen 2 şüpheli, polisin takibi sonucu yakalandı.

Yaşlı kadını telefonla dolandırmak isteyen dolandırıcı polisten kaçamadı

Marmaris kendisini hakim, savcı, polis olarak tanıtıp telefonla dolandırıcılık yaptığı iddia edilen kişi, polisin sıkı takibiyle yakalanıp gözaltına alındı.

507 paket sigara çaldı polisten kaçamadı

Marmaris'te bir kişi girdiği marketten 507 paket sigara çaldı. O.U. isimli zanlı polis tarafından yakalanarak mahkemeye sevk edildi.

Hırsızlık zanlısı polisten kaçamadı

Hırsızlık zanlısı polisten kaçamadı

Villa hırsızları polisten kaçamadı

Muğla'nın Datça ilçesinde bir villadan 100 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldıkları iddia edilen 2’si kadın 3 kuzen çalıntı oto ile kaçarken, Marmaris ilçesi çıkışında polis operasyonu ile yakalandı.

POLİSTEN KAÇAMADI

Fethiye’nin Karagedik ve Patlangıç Mahalleleri’nde bazı evlerde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekipleri inceleme ve araştırma başlattı.