Etiketler

YEŞİM VE BERK’İN EN MUTLU GÜNÜ

Fethiye’nin tanınmış simalarından Saliha Sultan Pastaneleri sahibi Ali Cesaret’in oğlu Berk Cesaret ile Halil Akar’ın kızı Yeşim Akar’ın düğün töreninde nikahı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıydı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen, maske ve sosyal mesafenin öne çıktığı düğün töreninde çiftin mutluluğu gözlerinden okundu.

Fethiye’nin Ağız Tadı: Tatyaka Pastaneleri

Fethiye’de bir merkezi ve 2 şubesi ile adından söz ettiren Tatyaka Pastaneleri, geniş ürün yelpazesi ile halkımıza hizmet veriyor. Bilgi ve tecrübenin bir arada harmanlandığı Tatyaka Pastaneleri, 20 yıldır sektöre çıraklıktan hizmet vermiş saygın ustaların yer aldığı işletme; 800 metrekarelik imalat alanında toplamda 50 çalışanıyla günlük on bin parçaya yaklaşan bir üretim başarısı yakaladı.

BAYRAM TATLILARI HAZIR

Dini bayramlarımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi de şüphesiz bayram tatlıları… Fethiye’de 30 yıllık tecrübesi ile halka hizmet sunan Saliha Sultan Pastaneleri, bu Kurban Bayramı’nda da ağızları tatlandıracak.

Saliha Sultan 9.Şubesi Ortaca'da Açıldı

30 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile Fethiye'nin tatlı yüzü olan Saliha Sultan Pastaneleri, 9’uncu şubesini Ortaca’da açtı.