Etiketler

Sevim Seringen'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular

Muğla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Osman Toprakçı ve İl Müdür Yardımcısı Kudret Gültaş Fethiye ilçesinde hizmet veren Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Muğla Valisi Civelek’ten Karaca’ya ziyaret

Muğla Valisi Esengül Civelek beraberinde Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TÜMSİAD’tan SED Medya’ya hayırlı olsun ziyareti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği(TÜMSİAD) Muğla Şube Başkanı Abuzer Kartal beraberinde Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Ali Seyda Kıvrak ve Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Karabulut ile birlikte FRT Televizyonu, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi ve FRT FM’i bünyesinde bulunduran SED Medya’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Saatcı, “En büyük dileğim SED Medya’nın ulusal boyuta taşınması”

20 yıl Fethiye Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve son yerel seçimlerde bağımsız olarak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan Behçet Saatcı, SED Medya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Basın, Fethiye ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunulan ziyaret; sohbet havasında geçti.

Ergun, “Harekatın Başladığı Hedeflerden Uzaklaşmış Durumdayız”

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulda güven tazeleyen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette gazetecilerin sorularını da cevaplayan Ergun, ‘Barış Pınarı Harekatı’ ile ilgili soruya şöyle cevap verdi; “Harekatın başladığı hedeflerden uzaklaşmış durumdayız. Mutabakat metni sadece fiilen kontrol ettiğimiz alan ile ilgili. Ama harekat başladığında Fırat’ın doğusundan bütün Irak sınırına kadar olan bölge kapsam alanı içerisindeydi. Şu anda buradan vazgeçilmiş görünüyor. Görüntü bu… Bunun sebebini de açıklamak durumundalar” dedi.

Kavşaklar biraz olsun rahatladı

Milas'ın Ekinanbarı Pilavtepe Kavşağında başlatılan trafik ışıkları çalışması sona erdi. Hizmete sunulan ışıklar ile Kemikler ve Dörttepe Kavşakları da bir nebze olsun rahatladı.

Ünlü Oyuncudan Başkan Karaca’ya Ziyaret

Muğlalı ünlü oyuncu Gülnihal Demir, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Böylesi görülmedi, tavuk yavru kediyi sahiplendi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yavru kediyi sahiplenen tavuğu görenler şok oldu. Kümesten çıkmayan yavru kedi ise annesi yerine koyduğu tavuğun yanından bir an olsun ayrılmıyor.

15 Temmuz Derneği’nden Oktay’a hayırlı olsun ziyareti

Fethiye 15 Temmuz Derneği Başkanı Harun Balcı ve yönetim kurulu üyeleri göreve yeni atanan Fethiye Müftüsü Kamil Oktay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bodrum Otogar yapım çalışmaları devam ediyor

Bodrum Torba Kavşağı'nda 30 bin 759 metrekare arsa üzerinde yapımı devam eden ve 74 Milyon TL'ye mal olacak Bodrum Otogarında incelemelerde bulunan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün otogarın tamamlanmasıyla Bodrum şehir içi trafiğinin bir nebze olsun rahatlayacağını, otogarın çatısındaki güneş panelleriyle de kendi enerjisini üreteceğini söyledi.

Yörük Türkmen Dernekleri’nden hayırlı olsun ziyareti

Fethiye ve Seydikemer Yörük Türkmen Dernekleri yöneticileri SED Medya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sohbet havasında geçen ziyarette SED Medya Sahibi Seda Köktener’e, Yörük Kültürü’nü yansıtan eşyalar hediye edildi.

Emniyet Müdürü Süel’den hayırlı olsun ziyareti

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel; FRT TV, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi ve FRT FM’i bünyesinde bulunduran SED Medya’yı ziyaret etti. Emniyet ve basının işbirliğinin önemine vurgu yapılan ziyaret sohbet havasında geçti.

15 Temmuz Derneğinden hayırlı olsun ziyareti

Fethiye 15 Temmuz Derneği yönetimi FRT TV, Gerçek Fethiye Gazetesi, Dost Gazetesi ve FRT FM’i bünyesinde bulunduran SED Medya’yı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Sohbet havasında geçen ziyarette basının önemine vurgu yapıldı.

Sağlık Bakanı Koca, 'Teyakkuz halindeyiz'

Sağlık Bakanı Koca:” İstanbul Silivri açıklarında meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremde can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz. Bakanlık olarak her türlü afete karşı teyakkuz halindeyiz. Tüm İstanbullulara geçmiş olsun. Allah milletimizi afetlerden muhafaza eylesin” diye konuştu.

“HAYATINIZ EN BÜYÜK MACERANIZ OLSUN”

Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen Likya Etkinlikleri kapsamında Milli Sporcu, profesyonel dağcı, yazar ve fotoğrafçı Akut Vakfı Başkanı Nasuh Mahruki sevenleriyle buluştu. Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşen söyleşi programında Mahruki, Türkiye ve dünyanın birçok yerinde başarıyla gerçekleştirdikleri tırmanışlar ve seyahatler hakkında bilgiler aktardı.

SED Medya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

Fethiye Otomobil Sporları Kulübü Derneği başkan ve yöneticileri SED Medya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Modifiye ve trafik kuralları konusunda gençleri bilinçlendirmek adına faaliyetlerini sürdüklerini belirten Mesut Karabulut, en büyük hedeflerinin daha çok gencimize ulaşmak olduğunu söyledi.

Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak görevine başladı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde son yapılan Orman Bölge Müdürlüğü değişikliklerinde Muğla Orman Bölge Müdürü olarak atanan Yasin Yaprak, 12 Eylül Perşembe günü yeni görevine başladı. Bölge Müdürü Yasin Yaprak'ı Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun, Şube Müdürleri, Muğla ve Yılanlı İşletme Müdürleri makamında hayırlı olsun ziyareti yaptı. İstanbul Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Muğla Orman Bölge Müdürü olarak atanan Yasin Yaprak makamında tebrikleri kabul etti.

Adem Camuz’dan SED Medya’ya hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ekonomi İşler Başkanı AdemCamuz; FRT TV, Gerçek Fethiye ve Dost Gazetelerini bünyesinde bulunduran SED Medya’yı ziyaret etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Muğla’da ’kulaç’ şenliği

Muğla'da, denizler yüzülebilir kıyılar kullanılabilir olsun temasıyla 'kulaç şenliği' düzenleneceği açıklandı.

Kaan ve Kıvılcım, bebekleri İlayda’yı kucaklarından indirmedi

Bodrum tatil yapan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural, bebekleri İlayda ile plaj keyfi yaptı. Ünlü çift, bir an olsun kucaklarından düşürmedikleri bebekleriyle bol bol oynadı.

Alisse Nuera'dan hayırlı olsun ziyareti

Fethiye'de hizmet veren giyim mağazalarından Alisse Nuera'nın sahipleri Ali ve Ahu Aslanoğlu, SED Medya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP’li vekillerden Karaca’ya hayırlı olsun ziyareti

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal ile Muğla milletvekili Suat Özcan ziyaret etti. Tatilini bölgede geçiren Ankara Milletvekili Ünsal, Karaca'yı Belediye başkanlığına seçilmesi nedeniyle tebrik etti.

Bu Kez de İsveçli Bilim Adamları İnceleyecek

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal beraberinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Av. Ali Özgür Kullukçu ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Karaca,  Fethiye körfeziyle ilgili, “Sosyal medyadan bir şeyler yazarak bu sorunu çözemeyiz. Bakanlık, belediye ve tüm ilgili kurumlar bir araya gelerek körfezi temizlememiz gerekiyor. Baltık denizini temizleyen iki bilim adamını Fethiye’ye davet ettik” dedi.

ENGELLİ DERNEKLERİNDEN BİRLİK MESAJLARI

Fethiye’de görev yapan engelli dernekleri, geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulda Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şube Başkanlığına seçilen Emrah Yalçın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sohbet havasında geçen ziyarette engelliler adına yapılacak projelerde birlikte hareket etme kararı alındı.

SELVİ VE YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanı Selçuk Selvi ve yönetim kurulu üyeleri FRT TV, Gerçek Fethiye ve Dost Gazetelerini bünyesinde bulunduran SED Medya Sahibi Seda Köktener’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sohbet havasında geçen ziyarette yerel ve ulusal medyalar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

İYİ PARTİ’DEN SED MEDYA’YA ZİYARET

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek beraberinde Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Koray Hayvacı ile birlikte FRT TV, Gerçek Fethiye ve Dost Gazetelerini bünyesinde bulunduran SED Medya Sahibi Seda Köktener’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sohbet havasında geçen ziyarette hafta sonu Ankara’da yapılan İyi Parti Genel Kurulu da değerlendirildi.

Karaca’ya,CHP Fatih İlçe Başkanı’ndan tebrik ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Fatih (İstanbul) İlçe Başkanı Gökhan Gençel, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Likya Dağcılık Kulübünden Karaca’ya Ziyaret

Likya Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü Derneği BaşkanI Yıldırım Beyazıt Umurtağ, Sekreter Kürşat Kılıç ve Sayman Halim Baysan Yönetim Kurulu ve sporcuları adına Fethiye Belediye Başkanı Sayın Alim Karaca beye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Likya Dağcılık Kulübü ve etkinliklerini tanıtarak, Fethiye'de yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgiler verildi.

FETHİYE KÖRFEZİNDEKİ RENK DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DE TAKİPTE

Fethiye Limanı ve körfezindeki günün belirli saatlerinde yaşanan renk değişikliği ve körfezdeki kirlilik sorununun giderilme işinin sadece Fethiye Belediyesiyle, Muğla Büyükşehir Belediyesinin altından kalkabileceği bir şey olmadığı kaydedildi. Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKI Genel Müdürü Baki Ülgen körfezdeki sarı ve yeşil renge dönüşme olayı ‘’ Burada yıllardır dere yataklarının taşıdıkları 70’e yakın münferit arıtma tesisi, organik malzemelerin körfeze taşınması, turizmin etkisiyle oluşan atıkların denizde oluşturduğu sıcakla beraber ve alg patlamasının da olmasıyla denizin yeşil rengini almasına neden olmuştur. Fethiye’li hemşerilerim rahat olsunlar, bunun arıtma tesisiyle bir alakası yoktur. ‘’ ifadelerini kullandı.

Karaca’dan Geçmiş Olsun Ziyareti

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye’nin tanınmış iş insanlarından Zühtü Kıvrak’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.