Etiketler

Prep Uzmanı Nursel Özdemir Kurumlarında

    Fethiye’ de bulunan Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Elit Nursel Özel Eğitim kurumlarıyla Seydikemer’de bulunan Kemer Nursel Özdemir kurumlarında özel eğitim gereksinimli bireylerin yanı sıra destek eğitime ihtiyacı olan bireylere de eğitim vermeyi sürdürüyor.

Nursel Özdemir, Özel Çocuklar İçin Hazırlanıyor

Çin'in Vuhan kentinde görülmesinin ardından dünyanın diğer ülkelerine de yayılan Kovid-19 salgınıyla mücadele sürerken, ülkemizde yaklaşık iki aydan bu yana kapalı olan özel rehabilitasyon merkezlerinin ne zaman açılacağı merak konusu oldu. Normalleşme sürecinin ikinci aşamasında özel çocukların eğitim gördüğü kurumlarla ilgili net bir açıklama yapılmazken Özel Eğitim Kurumları ve aileler ise büyük bir sabırsızlıkla okullarının açılacağı günü bekliyor. Özel Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezi Kurumları Kurucusu Salih Dündar, konuya ilişkin net bir açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağını belirterek Rehabilitasyon Merkezlerinin hazırlık süreci ve özel çocukların durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İstanbul Çocuk Ortopedi Akademisi, Nursel Özdemir Kurumlarındaydı

Nursel Özdemir Kurumları yıllardır işbirliği yaptığı İstanbul Çocuk Ortopedi Akademisiyle çalışmalara devam ediyor.

Başkan Karaca; “Biz Gönüllere Gireceğiz”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle bir takım ziyaretlerde bulundu. Karaca, Fethiye Özel Nursel Özdemir Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Özel Saygın Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Başkan Karaca önümüzdeki günlerde Fethiye Özel Son Atılım Rehabilitasyon Merkezi ile Değirmenbaşı mevkiindeki engelli bakım merkezi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edecek.

‘JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ’ NURSEL ÖZDEMİR’İN

Nursel Özdemir kurumları,  bu yıl 11’incisi düzenlenen Uluslararası Fethiye Kültür ve Sanat Festivalinde renkli görüntüler sergileyerek JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ’ne layık görüldü.

NURSEL ÖZDEMİR'DE ÖĞRENCİLERE ÖZEL DESTEK

Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki öğrencilerin gelişimleri 4 ayda bir özel kontrolden geçiriliyor.

ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE YAPILAN EĞİTİMİ DRAMA YOLUYLA ANLATTILAR

Nursel Özdemir Özel Eğitim Kurum uzmanları Engelliler Haftası dolayısıyla Özel Ata Okullarında öğrencilere yönelik seminer düzenledi. Seminerde engelli öğrencilere verilen eğitim drama yolu ile anlatıldı

NURSEL ÖZDEMİR İLE ORTOPEDİATRİ ÇOCUK ORTOPEDİ AKADEMİSİ İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

NURSEL ÖZDEMİR İLE ORTOPEDİATRİ ÇOCUK ORTOPEDİ AKADEMİSİ İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

ÖZEL SPORCULAR, FETHİYE PROTOKOLÜNÜ MAĞLUP ETTİ

Gençlik ve Engelliler Haftası nedeni ile Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen futsal karşılaşmalarında Fethiye Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, Fethiye protokolünü 5-3 mağlup ederken; Özel Nursel Özdemir ve Özel Saygın Rehabilitasyon Merkezi işitme engelliler takımı da yine Fethiye protokolünü 3-1 mağlup ettiler.

FETHİYE'DE “ENGELLİLERİN SOSYAL ENTEGRASYONU” SEMİNERİ DÜZENLEDİ...

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ve Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezin “Engellilerin Sosyal Entegrasyonu” hakkında ortaklaşa bir seminer düzenledi.

FETHİYE'DE MİNİK ÖĞRENCİLER İYİLİK VAKTİ PEŞİNDE…

Muğla'nın Fethiye İlçesinde Esenköy Şehit Er Asım Özdemir İlk ve Ortaokul öğrencileri " İyilik Vakti " projesi kapsamında Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören özel öğrenciler ile bir araya geldi.

ORTOPEDİ İŞBİRLİĞİ...

Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezi bu sefer İstanbul Ortopediatri Akademisini konuk etti.

ENGELLİ ÖĞRENCİLER GALATASARAYLI OLDU...

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özel Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezinde engelli öğrencilerle buluştu.

NURSEL ÖZDEMİR'DE, 3 ARALIK HEYECANI...

Fethiye'de faaliyet gösteren Nursel Özdemir Özel Eğitim Kurumları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü coşkuyla kutladı.

ENGELLERİ SPORLA AŞIYOR

Seydikemer Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Âdem Türk ve Seydikemer Belediyesi’nin desteğiyle Özel Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bahçesine basketbol potası yapıldı

FETHİYE EVİ’NDEN BİR AKÜLÜ ARAÇ

Sadece özel günlerde değil, her gün engellilerle birlikte olan Fethiye Evi Gönüllüleri, Özel Nursel Özdemir Rehabitilasyon Merkezi öğrencisi Veysel Aksu’ya akülü araç hediye etti.

ENGELLİ ÖĞRENCİLERİN YAPTIĞI RESİMLER SERGİLENİYOR

Fethiye Anadolu Lisesi resim kulübü öğrencileri Özel Nursel Özdemir Rehabilitasyon Merkezi’nde engelli öğrencilere resim yapmayı öğretirken, bu öğrencilerin yaptığı resimler Anadolu lisesinde sergilenmeye başlandı.