Etiketler

Christmas kermesinin geliri öğrencilere burs olacak

Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların oluşturduğu FETAV bünyesindeki Fethiye Ulusal Grup (FIG) öğrencilere burs sağlamak için geleneksel hale getirdiği Christmas kermesi yine büyük ilgi gördü. FETAV Müdürü Dilek Dinçer, “FIG grubunun geleneksel yılbaşı kermesinin geliri öğrencilere burs olacak. İhtiyaç sahibi öğrencilerin sağlık giderleri karşılanacak” dedi.

Christmas pazarı Fethiye'yi canlandırdı

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği ile çoğunluğu İngilizlerden oluşan Çocuklara Yardım Derneği ve FETAV iş birliği ile Çalış Plajı sahilinde kurulan Noel pazarı, ekonomiye canlılık kattı. Başta Fethiye olmak üzere Antalya, Kaş, Muğla ve ilçelerinde yaşayan yabancılar Christmas pazarına büyük ilgi gösterdi.

Marmaris’te Noel pazarı açıldı

Marmaris'te Noel Pazarı açıldı. İki gün sürecek olan pazarda yiyecek ürünler, yılbaşı süsleri, el işi ürünler, hediyelik eşya gibi birçok ürün satılıyor. Geleneksel hale getirilen pazarın ilk gününde ilçe yaşayan yerleşik yabancılar ve turistler yoğun ilgi gösterdi.

Köyceğiz’de Noel Pazarı kuruluyor

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Noel Pazarının bu yıl 7'nci kez kurulacağı açıklandı.

Köyceğiz’de Noel pazarı

Köyceğiz’de Noel pazarı

NOEL PAZARI ENGELLİLER YARARINA KURULDU...

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar engelli öğrenciler yararına Noel Pazarı kurdu.

NOEL PAZARINA YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİ AKIN ETTİ

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşları ’Noel’ heyecanı sardı.

PAZAR GÜNÜ 5 BİN KİŞİ ÇALIŞ PLAJINA GELECEK

7 Aralık Pazar günü Çalış plajına 5 bin’ne yakın kişi gelecek. Çalış plajında bu yıl 8’.incisi düzenlenecek olan Noel Pazarı bir festival ve karnaval havası içersinde geçecek.

CRİSTMİS PAZARINA YOĞUN İLGİ

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği ile çoğunluğu İngilizlerden oluşan Çocuklara yardım derneği tarafından Çalış Plajı sahilinde kurulan Noel pazarına başta Fethiye olmak üzere Antalya, Muğla ve ilçelerinde yaşayan yabancılar büyük ilgi gösterdi

TÜRKİYE’DEKİ YABANCILAR NOEL PAZARINDA BULUŞTULAR

Fethiye’deki yabancı uyruklu vatandaşlar yaklaşan noel nedeniyle düzenlenen pazarda bir araya geldiler

TÜRKİYE’DEKİ YABANCILAR NOEL PAZARINDA BULUŞTULAR

YABANCILARDAN FETHİYE’YE NOEL PAZARI