Müzayede Haberleri

Müzayede Haberleri

Deniz ortasında müzayede düzenlediler

Muğla'nın Bodrum ilçesinde deniz ortasında düzenlenen müzayede yoğun ilgi gördü. Antika eserlerin satıldığı müzayedeye için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda antika tutkunu geldi.

BODRUM MÜZAYEDE, TÜRKİYE'DE BİR İLKE İMZA ATIYOR

Türkiye'de denizin üzerinde gerçekleşecek ilk müzayede organizasyonuna imza atmaya hazırlanan Bodrum Müzayede, 18 Eylül Pazar günü 19.30'da Bodrum'un Değirmenler mevkiinden Primetime Cruise ile açılacak. Gemi, tarihi Bodrum Kalesi'nin yakınlarına vardığında müzayede başlayacak.

DENİZ ORTASINDA MÜZAYEDE YAPACAKLAR

Muğla'nın Bodrum ilçesinde antika eserlerin olduğu müzayede Türkiye'de bir ilk olarak Gruise gemisinde gerçekleşecek. Dünya'da ve Türkiye'de bir örneği olmayan müzayede için yurt içi ve yurt dışından antika tutkusu olanlar katılacak.

BODRUM MÜZAYEDE, YENİ SEZONUN ZİLİ’Nİ GÜMÜŞLÜK’TE ÇALIYOR

Bodrum Müzayede, Muğla'nın Bodrum ilçesinde 2 Eylül Cuma günü saat 19.30'da yeni sezonun ilk müzayedesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Bodrum Müzayede, "Yaza Merhaba Müzayedesi" düzenliyor

Bodrum Müzayede, Muğla'nın Marmaris ilçesindeki Hisarönü mevkiinde bulunan bir işletmede 'Yaza Merhaba Müzayedesi' için kolları sıvadı. Bodrum Müzayede'nin 17 Haziran'da 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştireceği müzayedede, eski ve antika onlarca ürün görücüye çıkaracak.

Kaymakam Bayar, Bodrum Müzayede’yi ziyaret etti

Muğla'nın Bodrum ilçesi Kaymakamı Bilgehan Bayar, dün Kızılağaç Mahallesi'nde bulunan Bodrum Müzayede'yi ziyaret etti.

Bodrum Müzayede’nin yeni rotası Kırklareli

Bodrum Müzayede ve Kırklareli Belediyesi organizasyonuyla, Kırklareli tarihinde ilk kez bir müzayedeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Eski eşya meraklıları Marmaris’te müzayedede buluştu

Muğla'nın Marmaris ilçesi Hisarönü Mahallesi'nde eski eşya ve antika meraklıları için bir müzayede yapıldı. Açık havada yapılan müzayedede 10 liradan başlayıp 100 bin liraya kadar çıkan eşyalar satışa sunuldu.

Bodrum Müzayede, “Bahara Merhaba” demeye hazırlanıyor

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bulunan Hisarönü'nde 27 Mart Pazar günü, saat 14.00'te Bodrum Müzayede tarafından Bahara Merhaba Müzayedesi' düzenleniyor.

Bodrum’daki müzayedeye yoğun ilgi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde birbirinden ilginç eserler müzayedede satıldı. Katılımın yoğun olduğu müzayedede antika eserler büyük ilgi gördü.

Kendisine gelen hediyeleri müzayede de sattırıp, gelirini engelli öğrencilere bağışladı

Sapanca Kaymakamlığı'ndan Bodrum Kaymakamlığı'na yaklaşık 4 ay önce atanan Kaymakam Bilgehan Bayar kendisine gelen hediyeleri müzayedeyle sattırarak gelirini engelli öğrencilere bağışladı.

Bodrum Kaymamı Bayar’dan alkışlanacak hareket

Bodrum'da 4 ay önce göreve başlayan Kaymakam Bilgehan Bayar hediye gelen eşyaları müzayedede satışa çıkararak gelirini Bodrum Sağlık Vakfı'na bağışlayacak.

Şarkıcı Bora Gencer ünlü ressamın tablosunu almak için ter döktü

Şarkıcı Bora Gencer, Bodrum'da katıldığı müzayedede ünlü ressam Devrim Erbil'in serigrafi baskısı eserini almak için büyük çaba sarf etti. Müzayedeye katılarak tabloyu alan Gencer rahat bir nefes aldı. Müzayedeye katılan ünlü oyuncu Yalçın Dümer de Erbil'in bir portesini açık arttırmaya katılarak aldı.

Sokak Hayvanları ve Lösemili Çocuklar İçin Toplandılar

Fethiye’de yaşayan yerleşik yabancılar her yıl düzenledikleri geleneksel yardım toplama ve müzayede gecesini gerçekleştirdiler. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın da katıldığı gecede, yabancıların ilgisi Karaca’ya çevrildi. Lebi Derya Aksazlar’da yapılan etkinliğe ilk kez Fethiye Belediye başkanın ilgi gösterdiğini kaydeden yabancılar, katılımlarından dolayı Karaca’ya şükranlarını sundular. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın katıldığının anons edilmesinin ardından alkış tufanı koptu. Yerleşik yabancılar Karaca ile sohbet etmek ve fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.

Turizm kentinde ilk kez müzayede düzenlendi

Marmaris'te ilk kez düzenlenen müzayedede vatandaşlar eski eşyalar, antika eşyalar, yağlı boya tabloları almak için birbirleriyle yarıştı.

Dünyaca ünlü ressam Dali’nin eseri Marmaris’te sergileniyor

Dünyaca ünlü ressam Salvador Dali gibi birçok ünlü sanatçının eserlerinin sergilendiği Eskici Müzayede Resim ve El Sanatları Sergisi kapılarını açtı. Sergi 1 Mart'ta düzenlenecek müzayede ile son bulacak.