Etiketler

Karantina süresini tamamlayan 151 kişi memleketlerine gönderildi

Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Azerbaycan'dan Türkiye'ye getirilen ve Muğla'daki KYK Milli Piyango Yurdu'nda 14 günlük karantinaya alınan 151 Türk vatandaşı memleketine gönderildi.

Azerbaycan'dan Muğla'ya gelen 150 kişi yurtlarda karantinaya alındı

Azerbaycan'dan Türkiye'ye gelen yaklaşık 150 Türk vatandaşı korona virüs tedbirleri kapsamında Muğla'da boşaltılan KYK Milli Piyango Yurdunda 14 günlük karantinaya alındı.

Sayısal Loto'da büyük ikramiye Milas'a çıktı

MUĞLA (İHA) – Milli Piyango Çekiliş İdaresi Genel Müdürlüğünce çekilişi yapılan Sayısal Loto'nun bu haftaki talihlisi Milas'tan oldu. Sayısal Loto'da 6 bilen bir kişi 3 milyon 319 bin 493 lira 50 kuruş ikramiyenin sahibi oldu.

Menteşe'de 2 temizlik personeli zehirlendi

Muğla Kredi Yurtlar Kurumu Milli Piyango Öğrenci Yurdu'nda görev yapan 2 temizlik personeli, yanlış ürün kullanımı nedeniyle zehirlendi.

Tüm Umutlar Milli Piyango'da

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde en büyüğü 80 milyon TL, en küçüğü ise 80 TL olmak üzere toplam 2 milyon 950 bin 905 adet ikramiye dağıtılacak.

FETHİYE’YE BÜYÜK İKRAMİYE

Milli Piyango’nun 29 Temmuz çekilişinde en büyük ikramiye olan 3 milyon TL, 407169 nolu çeyrek bilete isabet etti. Fethiye Kaymakamlığı karşısındaki Seyyar Milli Piyango Bayii Nazım Kocatepe tarafından satılan 3 milyon TL’lik çeyrek biletin talihlisinin kim olduğu merak konusu oldu.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Canberk Cevit’i Renklerine Kattı

Türkiye Basketbol Süper Lig takımlarından Türk Telekom’da ardından Maliye Milli Piyango ve Afyon Belediyespor' da ve son olarak geçtiğimiz sezon Türkiye Basketbol 2. Lig takımlarından Bornova Belediyespor’da forma giyen Canberk Cevit, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor kadrosuna katıldı.

Muğla’da KYK tanıtım stantları açıldı

Yükseköğrenim öğrencilerinin barınma, burs ve kredi ihtiyaçlarını karşılayan KYK, Muğla Erkek Öğrenci Yurdu ve Milli Piyango Kız Yurdu'nun girişlerinde tanıtım stantları kurdu. Öğrenciler ve aileleri için açılan stantlarda görev yapan personel; kurumun işlevi, yurt, kredi ve burs müracaatlarının nasıl yapılacağı, yurtlarda öğrencilere sunulan imknlar ve eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında öğrenci ve ailelerine bilgi veriyor.

Büyük ikramiye bu kez Milli Piyangoculara çıktı

Büyük ikramiye bu kez Milli Piyangoculara çıktı

SON BİLETLER SATILIYOR

Milli Piyangonun Yılbaşı özel çekilişinde geriye sayım devam ederken Muğla ve İlçelerinde de seyyar bayilerdeki biletlerin tükenmek üzere olduğu kaydedildi.

TALİH KUŞU HEYECANI BAŞLADI

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri satışa sunuldu. “Talih Kuşu” yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda 60 milyon lira ile tarihinin en büyük ikramiyesini vermiş olacak.

YILBAŞI BİLETLERİ MUĞLA VE İLÇELERİNDE SATIŞA ÇIKTI

Büyük ikramiyenin 55 milyon lira olarak belirlendiği Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletleri Muğla ve ilçeleriyle Fethiye’de de satışa sunuldu. Tam bilet 50, yarım bilet 25, çeyrek bilet ise 12,5 TL’den satılıyor.

ANKARALI AYŞE HAYRANLARINI COŞTURDU

Milli piyangonun 28 Şubat çekilişinin yapılmasının ardından gerçekleşen konserde Ankaralı Ayşe yaklaşık 5 bin kişiyi oynattı. İlk yeni klibini Seydikemer'de çekme sözü veren Ankara'lı Ayşe hareketli türküleriyle hayranlarını oynattı.

TALİH KUŞU SEYDİKEMER'DEN UÇTU

Milli Piyangonun 28 Şubat çekilişi Seydikemer’de yapılırken en büyük ikramiye İzmir ve Erzurum'a uçtu. Talih kuşu İzmir ve Erzurum'lu iki kişiyi milyoner yaparken gece de Ankaralı Ayşe'de hayranlarını coşkuya boğdu. Yatağan’dan Kaş’a binlerce kişinin takip ettiği çekiliş Seydikemer ilçesine büyük hareket getirdi.

CAMİ DIŞINDAKİ MİLLİ PİYANGO AFİŞİ TARTIŞMA YARATTI

28 Şubat Cumartesi günü Muğla’nın yeni ilçesi olan Seydikemer’de çekilişi yapılacak olan milli piyangonun bu çekilişine davet afişinin Fethiye’de merkez yeni caminin bahçesinin dışına asılmasına bazı vatandaşlar olumsuz görüş belirtince sosyal medyada tartışma yarattı.

SEYDİKEMER MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİNE HAZIRLANIYOR

28 Şubat tarihinde Milli Piyango Çekilişlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Seydikemer’de hazırlıklar devam ederken Belediye Başkanı Yakup Otgöz, çekilişin hazırlıklarının devam ettiğini söyledi.

MİLLİ PİYANGO TALİHLİSİ ŞANSINI YİNE DENEDİ

Fethiyeli milli piyango talihlisi şansını bir kez daha denedi.

YILBAŞI İKRAMİYESİ HAYALLERİ SÜSLÜYOR

Zengin olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi bu yıl 50 milyonluk ikramiyesiyle vatandaşın umudu oldu.

BÜYÜK İKRAMİYE 50 MİLYON TL

Milli piyango’nun yılbaşına özel çekilişinde en büyük ikramiye 50 milyon TL milli piyangonun yılbaşı özel biletleri Fethiye’de de satışa çıktı. 12 buçuk, 25 ve 50 TL’den satılan biletlere ilk gün fazla rağbet olmadı.

HAYALLER 50 MİLYON TL İÇİN (görüntülü)

Milli piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesi olan 50 milyon TL’yi kazanabilmek için hayaller büyük.

FETHİYE 45 MİLYON TL’NİN HEYECANINI YAŞIYOR

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 45 Milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı '6718374' numaralı çeyrek biletlerden birinin, Muğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki seyyar bayi Mustafa Atmaca tarafından Fikret Gültekin’in büfesinden satıldığı ortaya çıktı.

SON BİLETLER SATILIYOR

45 Milyon TL kuyruğu 45 milyon TL'lik ikramiyesi ile Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyor.

SON BİLETLER

45 milyon TL'lik ikramiyesi ile Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyor.

45 MİLYON TL UMUT DAĞITIYOR...

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi biletleri Fethiye’de de satışa çıktı

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE HEYECANI BAŞLADI

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletleri Fethiye’de de satışa sunuldu.

TRİLYONLAR FETHİYE’DE GEZİYOR

29 Temmuz Milli Piyango en büyük ikramiyesi de Fethiye’de. Son günlerde Milli Piyango’nun en büyük ikramiyeleri Fethiye’ye isabet ediyor.