Mesaj Haberleri

Mesaj Haberleri

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN OTGÖZ’E “TAM DESTEK” MESAJI

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak ile Seki Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Başkan Otgöz’e “tam destek” mesajı verildi.

ÇOBAN,’’ BENİM CUMHURBAŞKANI ADAYIM MERAL AKŞENER’’

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Fatih Çoban sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı. Çoban yayınladığı mesajda,’’ Benim Cumhurbaşkanı Adayım Meral Akşener’’ dedi.

BAŞKAN KARACA’NIN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ SEYDİKEMER’DE TÖRENLE KUTLANDI

Seydikemer’de Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’e “Mareşal” rütbesi ile “Gazilik” unvanının verildiği günün 101’inci yıl dönümü olan 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle tören düzenlendi.

BAŞKAN TEKE'DEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Oğuzhan Teke mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik Unvanı verildiği günün ‘Gaziler Günü' ilan edildiğini ifade ederek, gazilerin yaşayan kahramanlar olduklarını vurguladı.

BAŞKAN GÜMÜŞ'ÜN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Başkan Gümüş mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik Unvanı verildiği günün ‘Gaziler Günü' ilan edildiğini ifade ederek, gazilerin yaşayan kahramanlar olduklarını vurguladı.

MUĞLA VALİSİ SAYIN ORHAN TAVLI’NIN 19 EYLÜL “GAZİLER GÜNÜ” MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından, 19 Eylül 1921'de Kurtuluş Savaşı’nın Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk'e “Mareşal” rütbesi ve “Gazi” unvanı verilişinin yıldönümünü “Gaziler Günü” olarak kutlamaktayız.

BAŞKAN DEMİR'İN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN OTGÖZ, GAZİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Şanlı tarihimizin ebedi kahramanları olan gazilerimiz, vatanseverliğimizin ve fedakârlığımızın ölümsüz kahramanlarıdır” ifadelerini kullandı.

FTSO BAŞKANI OSMAN ÇIRALI'NIN AHİLİK HAFTASI MESAJI

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı 13-19 Eylül 2022 Ahilik Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ahiliğin, birlik, beraberlik ve paylaşmanın simgesi olduğunu kaydeden Osman Çıralı mesajında, “Güzel ahlakın sanatla, ticaretle bütünleştiği ahilik, yüzlerce yıl önce olduğu gibi bugün ve yarın da felsefesiyle toplumsal ve ticari hayatta yol gösterici olmaya devam edecektir. Alın ve akıl teri, emekleriyle Türkiye ekonomisine güç katan herkesin Ahilik Haftası’nı kutluyor, bereketli ve hayırlı kazançlar diliyorum ” dedi.

KAYMAKAM BALCI’DAN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, 19 Eylül Gaziler Günü için bir mesaj yayınladı.

MUĞLA VALİSİ TAVLI’NIN AHİLİK HAFTASI MESAJI

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Ahilik Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN DEMİR, "EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ SAĞLANMALI"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, yeni Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KABİNE SONRASI KRİTİK MESAJLAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün aldığımız yeni bir kararla da vatandaşlarımızın bir kısmının icra takibine uğramasına yol açan 2 bin lira ve altındaki borçlarını tasfiye ediyoruz. Buna göre 15 Ağustos 2022 tarihinden önce icra takibi başlatılmış 2 bin lira ve altındaki alacakların gider gösterilerek vergiden düşürülebilmesini ve böylece tasfiyesini sağlıyoruz" dedi.

BAŞKAN OKTAY’DAN ZABITA HAFTASI MESAJI

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

MÜDÜR BAĞLAN’DAN ZABITA HAFTASI MESAJI; ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN

Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürü Sadık Bağlan, ‘’Zabıta Haftası’’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN ARAS’TAN BARIŞ GÜNÜ MESAJI

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, '1 Eylül Dünya Barış Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Oğuzhan Teke'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin 100.yılı münasebetiyle Ülkü Ocakları Fethiye İlçe Başkanı Oğuzhan Teke yazılı mesajında, "30 Ekim 1918'den itibaren başlayan Türk Toprakları'nın haksız işgali, Türk Kurtuluş Harekatı ile son bulacaktır. Türk Toprakları'nda 4 yıl süren haksız işgal, 5 bin yıllık tarihi boyunca hür yaşamış Türk Milleti'nin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki haklı mücadelesi ile son bulmuştur" ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN KARACA'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

VALİ TAVLI’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Türk milletinin en büyük zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yıl dönümü olması nedeniyle Muğla Velisi Orhan Tavlı 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı yayınladı. 

MİLLETVEKİLİ GÖKCAN’DAN “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” MESAJI

Türkiye tarihi için önemi büyük olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan mesaj yayınladı. 

BAŞKAN KÖKTENER, “TARİHİ BİR ADIMIN BAYRAMIDIR”

Her yıl ülkemizde büyük bir coşkuyla karşılanan ve Türkiye tarihi için önemi büyük olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN OTGÖZ: “30 AĞUSTOS CUMHURİYETİMİZİN MİHENK TAŞIDIR”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, vatan topraklarımızın kurtuluşu ve bağımsızlığımızı müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yıl dönümünü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

MAHALLE ESNAFINDAN AŞURE İKRAMI

Fethiye'de birçok esnaf bir araya gerek aşure gününde kazan kaynattı. Birlik ve beraberlik mesajı veren esnaf halkı aşure kültürünü yaşatmak istediklerini vurguladı. Esnaflar tarafından düzenlenen aşure etkinliğine çok sayıda vatandaş katıldı.

FETHİYE KAYMAKAMI BALCI’DAN, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzu kutlama mesajı yayınladı. 

KARACA, “SEÇİM VAADİMİZDİ, YAPTIK”

“Fethiye” programında konuk olan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca halk evleri ve halk plajlarına da değindi. Seçim vaadimizdi, yaptık diyen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Seçimlerden önce iki tane halk plajı yapacağımı söylemiştim. 4 tane yapıyoruz. Göcek’ten bize geçen İnlice Plajı’nı çok güzel yapıp halka sunduk. Binlerce insanın teşekkür mesajlarını alıyorum. Sonrasında Karaot’u aldık ve orda da bir halk plajı yaptık. Arife günü de Akmaz Plajı’nı açtık” dedi.

KÖKTENER, “BASIN, ÖZGÜRLÜĞÜNÜN EN ETKİLİ ARACIDIR”

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

MİLLETVEKİLİ DEMİR’DEN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı. Demir mesajında, “Gelişen teknolojiyle birlikte asılsız bilgilerin hızla yayıldığı günümüzde doğru bilgiye ulaşmada kitle iletişim araçlarının önemi ve dolayısıyla da gazetecilerin sorumluluğu da artmıştır. Gazeteciliği yaşam biçimi haline getirerek topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

MİLLETVEKİLİ YELDA EROL GÖKCAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan’ın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı yayınladı.

MUĞLA VALİSİ SAYIN ORHAN TAVLI’NIN “24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI” MESAJI

Günümüzde medya, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur.