Etiketler

Milas'ta şehitler ruhuna Kur'an tilaveti

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfında İdlib'de şehit olan Mehmetçikler için Kur'anı Kerim tilaveti yapıldı ve dualar edildi.

İdlib Şehitleri İçin Kortej Yürüyüşü Düzenlendi

Suriye’nin İdlib kentinde Suriye rejim güçleri tarafından gerçekleştirilen hain saldırının ardından şehit düşen Mehmetçikler için Muğla’da yüzlerce aracın katıldığı ‘Şehitleri Anma’ korteji düzenlendi.

Kış yüzme maratonunda İdlib şehitleri için denize siyah çelenk bırakıldı

Muğla'nın Datça ilçesinde, bu yıl 'Sıfır Atık-Yaşasın Dünya' temasıyla yapılan 14. Açık Deniz Kış Yüzme Maratonu'nda İdlib'de şehit düşen Mehmetçikler için denize siyah çelenk bırakıldı. Soğuk havaya rağmen 423 sporcunun katıldığı maratonda yapılan itirazlar sıralamayı değiştirdi.

Atkılar Mehmetçiklerimize gönderildi 

Fethiye Tazelenme Üniversitesi verdiği eğitimlerin yanı sıra her ay düzenli olarak etkinlikler düzenliyorlar ve birçok proje yürütüyorlar. 60 yaşın üzerindeki öğrenciler, Beceri Dersi dahilinde Mehmetçiklerimiz için atkı ördüler.  

Mehmetçiklerimiz için yün kaşkol ördüler

Fethiye Tazelenme Üniversitesi öğrencileri, sosyal etkinlikleri çerçevesinde Doğu Anadolu’da askerlik görevini sürdüren Mehmetçiklerimiz için yün kaşkoller ördü.

Muğla Büyükşehir'li sporculardan 'Mehmetçiklere' selam

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin Taekwondo takımı Bosna Hersek'in Zenica şehrinde düzenlenen 'G1 Uluslararası Taekwondo Turnuvası'nda altın ve gümüş madalya kazandılar. Sporcular, ödül töreninin ardından kazandıkları madalyalarla birlikte asker selamı vererek Bosna Hersek'ten 'Barış Pınarı Harekatı'nda bulunan Mehmetçiklere selam gönderdi.

BU KEZ “MEHMETÇİKLER” İÇİN KONTAK ÇEVİRDİLER

BU KEZ “MEHMETÇİKLER” İÇİN KONTAK ÇEVİRDİLER