Etiketler

Turizmciler, korona virüsünden korunmak için Çin'e maske gönderdi

Fethiye'de yamaç paraşütü pilotları ve turizmciler Çin halkının korona virüsü salgınından korunması için ihtiyaç duyulan 3 bin maskeyi İstanbul'daki Çin Başkonsolosluğuna gönderildi.

Geleceğin sağlık çalışanlarından anlamlı mesaj

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri maskelerini takıp farkındalık ve dikkat çekmek için toplandı.

Hırsızlık zanlısı tutuklandı

Muğla'da kar maskesi takarak araçların akülerini çaldığı ileri sürülen ve gözaltına alınan hırsızlık şüphelisi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Gaspçıları kırık tampon ele verdi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, bir akaryakıt istasyonunu soyan maskeli ve pompalı zanlıları kaçarken kırdıkları minibüsün ön tamponu ele verdi. Polis tarafından yakalanan 3 zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Pompalı Tüfekle Akaryakıt İstasyonunu Soydular

Fethiye ilçesinde bir akaryakıt istasyonunu soyan maskeli ve pompalı zanlıları kaçarken kırdıkları minibüsün ön tamponu ele verdi.

MASKELİ HIRSIZIN, MASKESİ DÜŞTÜ...

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde 6 işyerinden hırsızlık yaptığı tespit edilen maskeli hırsız, çaldığı gitarı televizyonlarda reklamı yayınlanan internet ortamında alışveriş sitesinden satmak isteyince alıcı kılığındaki polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

KAR MASKELİ HIRSIZ KISKIVRAK YAKALANDI

KAR MASKELİ HIRSIZ KISKIVRAK YAKALANDI Muğla'nın Marmaris İlçesi'de Bir Marketi Soymaya Çalışan Kişi Polis Tarafından Yakalandı Olay Anı Güvenlik Kameraları Tarafından Saniye Saniye Kaydedildi