Etiketler

Mahalle halkının park sevinci

Fethiye’nin Karagözler Mahallesinde bir otel inşaatı tarafından hazineden satın alınmak istenen çocuk parkı alanına Bakanlık’tan izin çıkmadı. Çocuk parkına sahip çıkan mahalle sakinleri geçtiğimiz yıl parkın satılmaması için girişimler de bulunmuş ve imza kampanyası başlatmışlardı. 

İksirci Tezcan'dan SED Medya'ya kutlama ziyareti

Fethiye'nin tanınmış esnaflarından Tezcan Göktepe, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle SED Medya'ya ziyarette bulunan İksirci Tezcan'ın sahibi Tezcan Göktepe, tüm çalışanların gününü kutladı.

Soydemir, “Fedakar basın çalışanlarının günlerini kutluyorum”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında SED Medya’ya kutlama ziyaretinde bulundu. Oda Başkanı Soydemir, “Fedakarca ve zor şartlarda görevlerini yerine getiren; halkımızın, esnafımızın sesi ve kulağı olan basın çalışanlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

FTSO Başkanı Osman Çıralı‘nın 10 Ocak Basın Bayramı Mesajı

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün 60. yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Osman Çıralı mesajında, Halkın haber alma özgürlüğünün yerine getirilmesi için 7/24 fedakârca çalışan tüm basın çalışanlarına teşekkür etti.

“Mesleğini fedakarca icra eden basın çalışanlarımızın günü kutlu olsun”

MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

SED Medyaya Gazeteciler Günü kutlaması

Fethiye'nin tanınmış simaları, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'e ziyarette bulunarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ziyarette günün anısına Köktener'e bir plaket de sunulurken ortak mesajlarında; gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğu ifade edildi.

Fethiye Emniyet Müdürü denetlemelere katıldı

Fethiye'de yeni yıl, havai fişek ve maytaplar atılarak karşılandı. Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması nedeniyle cadde ve sokaklarda yeni yıl kutlamalarına katılamayan vatandaşlar, yeni yılı değişik noktalardan havaya fırlatılan havai fişeklerle, ıslık ve düdüklerle karşıladı. Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, yılbaşı gecesinde sabaha kadar denetlemelerde bulundu.

Muğla yeni yıla silah sesleri ile girdi

Muğla'nın Menteşe ilçesi yeni yılın ilk dakikalarını silah sesleri karşıladı. Covid-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulaması nedeniyle sokakta yeni yıl kutlamalarına katılamayan vatandaşlar yeni yılı tabanca ve tüfek ile havaya ateş açarak karşıladı.

Milas Belediyesi’nden yeni yıla özel kutlama

Milas Belediyesi yeni yıla saatler kala sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi. Muğla Müzisyenler Derneği tarafından oluşturulan bando ekibi Milas sokaklarında müzikler ve marşlar çalarak, Milaslı vatandaşlara keyif dolu anlar yaşattı.

Başkan Aras’tan yeni yıl mesajı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Özdemir, “3 Aralık’ta engellilerin sorunları konuşulmalıdır”

Türkiye Görme Engelliler Derneği Muğla Şubesi Başkanı Mehmet Özdemir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Özdemir, “Her yıl 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olarak değerlendirilmektedir. Birçok kurum ve kişiler; bugünü kutlama havasında değerlendirmeyi uygun bulsalar da; aslında engellilerin problemleri ve hangi yollarla çözüleceği konuşulmalıdır” dedi.

Nursel Özdemir Kurumlarında Öğretmenler Günü Kutlaması

Nursel Özdemir Kurumları öğretmenler gününde kurucu Salih Dündar tarafından büyük sürprizlerle kutlandı.

Öğretmenler Günü programla kutlandı

Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı düzenlendi. Korona virüsü tedbirleri kapsamında gerçekleşen etkinlikte, okul öğretmenlerine hediyeler takdim edildi.

Öğretmenler ve öğrencilerden bisiklet turu

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında bisiklet turu düzenledi. Öğretmenler ve öğrencilerden oluşan grup, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi önünde toplandı.

CHP Fethiye heyetinden öğretmenlere ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak ile birlikte; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi kutlama ziyaretinde bulundu.

Seydikemer’de buruk kutlama

24 Kasım Öğretmenler Günü, tüm yurtta olduğu gibi Seydikemer’de de törenlerle kutlandı. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüsü salgını dolayısıyla kısıtlı katılımın olduğu etkinlik, kısa bir sürede tamamlandı.

Kaya’dan, Kaymakam Fırat’a ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya tarafından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a kutlama ziyareti gerçekleştirildi.

Öğretmenler Günü pandemi tedbirleri altında kutlanacak

24 Kasım Öğretmenler Günü, Fethiye’de de koronavirüs tedbirleri altında kutlanacak. Fethiye’deki 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması nedeni ile Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni yapılacak.

“CUMHURİYET BAYRAMIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK"

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkulu şekilde kutlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Fethiye Belediyesinin de bu coşkulu kutlamada büyük emeği olduğunu ifade eden Mehmet Demir, “Yaptığımız çok özel etkinlikler için olumlu tepkiler alıyoruz. Öncelikle en büyük bayramımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkulu şekilde kutlamanın kıvancını yaşıyoruz” dedi.

FETHİYE, SAAT 19.23’TE İSTİKLAL MARŞI OKUDU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Fethiye Belediyesi tarafından saat 19.23’te belediye anons sisteminden ‘İstiklal Marşı’ anonsuyla tüm Fethiye balkonlardan, pencerelerden hep birlikte İstiklal Marşı’nı söyledi.

Marmaris'te Cumhuriyet Bayramının 97.yılı karada ve denizde kutlandı

Muğla'nın Marmaris İlçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hem karada hem de denizde gerçekleştirilen programla kutlandı. Sabah saatlerinde Kaymakamlık binasındaki tebrik töreni ardından Atatürk Anıtın önünde de kutlama töreni yapıldı. Deniz'de ise yelkenciler bayrak gösterisi yaptı.

CUMHURİYETİ GURURLA KUTLADIK

Fethiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümü Kaymakam Eyüp Fırat ve protokol üyelerinin tebrikleri kabul etmesiyle gerçekleştirildi. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşen törende konuşan Kaymakam Fırat, “Bugün burada devletimizin en büyük gününü kutlamak için toplandık. Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünü kutlamak için toplandık, hepimize kutlu olsun” dedi.

STK’LARDAN COŞKULU KUTLAMA

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi önderliğinde siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni düzenlendi.

İYİ PARTİ 3. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

İyi Parti’nin 3. kuruluş yıldönümü Fethiye’de de kutlandı. İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen kutlama etkinliğine yoğun bir ilgi oldu. İyi Parti’nin kuruluş yıldönümü etkinliğinde pasta kesimi de gerçekleştirildi.

CUMHURİYETİMİZİN 97. YIL COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu tüm yurtta olduğu gibi Fethiye’de de yaşanıyor. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümü kutlamaları Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreni ile başladı.

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI BAŞLADI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97'nci yıldönümü kutlama programı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni ile başladı.

“CUMHURİYET HERKESE EŞİT HAK VE ÖZGÜRLÜKLER SAĞLAMIŞTIR”

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

KAYMAKAM FIRAT’IN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kaymakam Fırat, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde, tarihte eşine az rastlanır bir destanla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, o günden bu yana vizyonunu geliştirerek emin adımlarla geleceğe yürümektedir” dedi.

BAŞKAN OTGÖZ, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaji yayınladı.

Marmaris'te 30 Ağustos Zafer Bayramı coşku ile kutlandı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı, coşkuyla kutlandı. Kutlamalara vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.